Šta je novo?

Apple savitljivi telefon možda vidimo između 2026. i 2027. godine

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
59,532
Poena
1,385
apple-savitljivi-telefon-2.webp


Apple savitljivi telefon možda vidimo između 2026. i 2027. godine​


Kupertinska kompanija najpoznatija po svojim iPhone uređajima navodno razvija Apple savitljivi telefon sa ekranom dužine sedam do osam inča za 2026. ili 2027.

Kompletan članak: https://benchmark.rs/vesti/uredaji/apple-savitljivi-telefon-mozda-vidimo-izmedu-2026-i-2027-godine/
 
Ne znam cemu ovo… samo ako bude mogao ekran da traje godinama bez ljuscenja folija i gluposti ok, ovako kako trenutno stvari stoje za zaobici ovakve uredjaje u sirokom luku.
 
Slažem se. Čekaju da to sazri i da onda oni naprave prvi pravi savitljivi telefon.
Imaju iskustva u tome. Verovatno i ja da počnem proizvodnju telefona isto bih uradio kao Apple
 
Sto ih proizvode ako nisu sazreli? Što ne čekaju još koju godinu jao Apple i kažu da imaju savršen? Spreman da odgovori na sve pozive. Ili su oni ludi što ih prave ili smo mi ludi što ih kupujemo?
 
Nisu sazreli odlepljuju im se folije dnevno ih dodje u promobi ne zna im se broj… bukvalno radni vek ekrana sa zamenjenom folijom (pit stop 1free) 2 godine a da ne pominjem koliko ih dodje da im se ne uvazi garancije jer dobiju crne strafte
 
Vrh Dno