Šta je novo?

Saga se završava: Apple kaže da će iPhone podržavati RCS poruke od 2024.

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
59,567
Poena
1,385
Google-Messages-iMessage-Android-iPhone-shutterstock-Tada-Images.jpg


Saga se završava: Apple kaže da će iPhone podržavati RCS poruke od 2024.​


Prema novom razvoju događaja, Apple tvrdi da će iPhone podržavati RCS poruke, standard za slanje poruka koji većina Android telefona koristi, od 2024. godine.

Kompletan članak: https://benchmark.rs/vesti/softver-...e-da-ce-iphone-podrzavati-rcs-poruke-od-2024/
 
  • Like
Reagovanja: uji
Dan kada se brise Viber sa liste aplikacija
 
И ја помишљам на тако нешто, опасно ме смара. Али имам кума у Чикагу, па се тако чујемо. Не знам, можда смислимо нешто друго.
Telegram.
 
И ја помишљам на тако нешто, опасно ме смара. Али имам кума у Чикагу, па се тако чујемо. Не знам, можда смислимо нешто друго.
Ne znam šta vam više treba od FaceTime (ako ima iPhone, valjda ima, Čikago je to) ? Meni audio pozivi i video pozivi najbolje rade preko FaceTime. Uopšte, ne znam kako preci na nešto drugo i ostati bez ovoga, drugi sistemi nisu ovako zakruženi (fali ovo ili one, istina, ali na FaceTime mogu samo da im pljunu pod prozor).
 
Ne znam šta vam više treba od FaceTime (ako ima iPhone, valjda ima, Čikago je to) ? Meni audio pozivi i video pozivi najbolje rade preko FaceTime. Uopšte, ne znam kako preci na nešto drugo i ostati bez ovoga, drugi sistemi nisu ovako zakruženi (fali ovo ili one, istina, ali na FaceTime mogu samo da im pljunu pod prozor).
Ни кум ни ја немамо iPhone.
 
Ни кум ни ја немамо iPhone.
Imate WhatsApp, Telegram, Signal.
И ја помишљам на тако нешто, опасно ме смара. Али имам кума у Чикагу, па се тако чујемо. Не знам, можда смислимо нешто друго.
Kako može da te smara aplikacija za chat? :D
Mogu da te smaraju ljudi koji ti šalju poruke preko te aplikacije. :)
Nažalost, Viber je kod nas duboko ukorenjen i teško će se to promeniti.
Za Srbiju generalno, da bi se moglo funkcionisati, treba ti Windows PC, Android telefon i Viber.
 
Vrh Dno