Šta je novo?

YouTube testira dugme Play Something za one dane kada ne znate šta da gledate

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
59,679
Poena
1,385
You-tube-Play-Something-naslovna.jpg


YouTube testira dugme Play Something za one dane kada ne znate šta da gledate​


Na YouTube mobilnoj aplikaciji se korisnicima od skoro pojavljuje novo dugme za nasumično biranje video sadržaja kada ne znate šta da gledate

Kompletan članak: https://benchmark.rs/vesti/softver-...ing-za-one-dane-kada-ne-znate-sta-da-gledate/
 
Kanda sve ovo ide predaleko, zar treba ljudi samo da bulje u YT i da ne vide ni sunce ni mesec!?
YouTube treba da bude neka vrsta "alata" da ljudi nešto pametno nauče(tutorial neki...), a ne da gube vreme gledajući ga u dokolici kad ne znaju šta će sa sobom. Treba što više vremena provoditi napolju u prirodi sa svojom porodicom i prijateljima, a ne biti rob ekrana.
 
Ja držim PC/Sony igraonicu. I tačno vidim razliku između starijih mušterija (imam i one od preko 40 godina) i ovih novih klinaca. Stariji dok čekaju da im krene partija LoL-a, CS-a i sl. čavrljaju, zezaju se, izađu ispred malo... Mlađi čvakaju telefone. Gledaju neke gluposti. Znači, ne mogu ni 2 minuta bez da im nešto ne igra ispred ekrana. Gledanje filmova, pa čak i serija je za njih misaona imenica jer nema šanse da budu mirni sat vremena. Ako kojim slučajem to i urade, telefon im stoji u ruci.

Ja sednem da igram PES sa nekim od mlađih (i tinejdžeri računam tu). Uđem da izmenim igrača, on hvata telefon. Stigne mu poruka, gleda odmah notifikaciju. Ej, usresredi se na utakmicu.
 
Nazad
Vrh Dno