Šta je novo?

YouTube borba protiv blokera reklama zvanično se širi na globalni nivo

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
59,565
Poena
1,385
YT-Premium.jpg


YouTube borba protiv blokera reklama zvanično se širi na globalni nivo​


Ranije kao eksperiment na maloj grupi korisnika, YouTube borba protiv blokera reklama sada i zvanično dobija globalne razmere, potvrđuje menadžer platforme

Kompletan članak: https://benchmark.rs/vesti/softver-...ra-reklama-zvanicno-se-siri-na-globalni-nivo/
 
Samo će da pokrenu revolt..
 
Ne korostim yt app za sad preko safarija i ad blocka radi super
 
Moralna je obaveza svih da urade sve što mogu da blokiraju ads!
Uspešno sam izbacio sve google proizvode,koristim samo još youtube.
Sad je pravo vreme da se pojavi prava alternativa youtuba.

Slažem se.
 
I bitrate su nacisto srozali, pokusavaju svim silama da sto vise korisnika nateraju na premium.
 
Kod mene na telefonu i AndroidTV-u ide SmartTube, a na Wiin-u LibreWolf.
Rade sa mojim uključenim Google nalozima, bez ikakvih reklama i sličnih gluposti....
Nikakvi posebni addonsi ni na jednom.
Najbolja kombinacija od bar pedesetak koje sam isprobao ovih dana.
 
Indijski nalog sa family share. Ukupno za 5 naloga. 200 din mesečno. Ne mora baš ni besplatno, ali ne mora ni da nas deru.
 
I za mesec dana i to poskupe/zabrane 🤣
Pa redovno oni poskupljuju YT u TR i ARG, ali zbog neprestanog pada njihove valute, to se ubrzo vrati na staru cenu. Ništa novo sa tim.

Ali da, zabranili su ovu metodu za nove korisnike (koji nemaju lokalnu bankovnu karticu), a oni koji su se pre toga pretplatili mogu da nastave i dalje najnormalnije da koriste.

Zasada, ova metoda za nove korisnike jos uvek radi preko Ukrajine, prihvataju sve kartice (zbog ukrajinskih izbeglica u drugim državama). Individual košta 2.50€, a Family 3.50€, tj. 0.58€ po članu.
 
Vrh Dno