Šta je novo?

Twitter (X) bi uskoro mogao da uvede obavezno plaćanje pretplate za sve korisnike

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
59,599
Poena
1,385
Twitter-Ilon-Mask-kes.webp


Twitter (X) bi uskoro mogao da uvede obavezno plaćanje pretplate za sve korisnike​


Od nedavno mreža X, bivši Twitter, možda dobije konačan korak ka propasti: vlasnik Ilon Mask najavio potencijalno obavezno plaćanje pretplate za sve korisnike

Kompletan članak: https://benchmark.rs/uncategorized/...obavezno-placanje-pretplate-za-sve-korisnike/
 
Odlično. Taman sam arhivirao ceo profil na vreme i obrisao sve objave, a ako treba, lako ću i da gasim nalog. Instagram s druge strane verifikuje razne anonimuse koji imaju barem 10k pratioca pa je stvar i više nego jasna.
 
"...šeta za tolku alvu, mame mislim si ja. Dva groša? Pa nesu za bacanje. Tate, mame, s'd su skupe pare, s'd je oskudacija...".

:)
 
Odlično. Nisam do sada koristio X, a nema ništa od toga ni u budućnosti. 😂
 
Da mu je zaista cilj uklanjanje botova mogao bi kao pay pal da verifikuje sa 1.5dolar plaćanjem i refundacijom celog iznosa. Pošto nije...šta da mu radim. Neka radi šta hoće sa svojom mrežom. Postala je nečitljiva od kada je uzeo tako da sumnjam da će mu neko ostati nakon uvodjenja pretplate.
 
Bio, video, probao, ugasio...još dok se mreža zvala Tweeter.
Što se mene tiče, neka radi šta hoće.
 
Vrh Dno