Šta je novo?

Gejmeri već nezadovoljni cenama mikrotransakcija u Diablo IV

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
59,549
Poena
1,385
diablo-IV.jpg


Gejmeri već nezadovoljni cenama mikrotransakcija u Diablo IV​


Iako Diablo IV za sada dobija dosta pozitivnih kritike, gejmeri su već izrazili nezadovoljstvo cenama mikrotransakcija u igri, smatrajući da su previsoke

Kompletan članak: https://benchmark.rs/vesti/gejming/gejmeri-vec-nezadovoljni-cenama-mikrotransakcija-u-diablo-iv/
 
Principijelno ne igram igre koje sadrže mikrotransakcije (iste su uglavnom ništa drugo do loše zamaskirano kockanje).

A kao dokaz da i dalje može i drugačije, tu su naslovi poput Legend of Zelda, God of War, Elden Ring, …

Ono što mi je tiha patnja je da više nema fudbalskih i košarkaških simulacija koje nisu apsolutno uništene mikrotransakcijama. Šteta, voleo sam igrati NBA i Fifu.

Diablo franšiza je već godinama u paklu mikrotransakcija. Bespredmetno je žaliti se na cenu istih. Samo bojkot dok se sasvim ne ukinu.
 
Poslednja izmena:
mikrotransakcije ili loot boxes?

kozmeticke microtramsakcije u diablu, poe, lol i ostalim igrama ne smetaju ni na koji nacin gameplayu. ako zelis drugaciji look armora ili oruzja platis ako ne zelis ne platis, nema nikakvog kockanja sve je prikazano sta se dobije za novac koji im das
 
mikrotransakcije ili loot boxes?

kozmeticke microtramsakcije u diablu, poe, lol i ostalim igrama ne smetaju ni na koji nacin gameplayu. ako zelis drugaciji look armora ili oruzja platis ako ne zelis ne platis, nema nikakvog kockanja sve je prikazano sta se dobije za novac koji im das
Što bi neko uopšte kupovao kozmetiku, a onda se još i žalio na cenu iste, ne uspevam da razumem, izgleda sam odviše već matori gejmer za tako nešto.
Lootboxes su čisto kockanje.
 
Da li je kockanje, ili neki drugi vid zavisnosti.. to je ta poenta.
Dok se "ovisnik" ne otrezni/skine, snazno ce da brani svoj izbor.
Been there, done that... :)
 
Što bi neko uopšte kupovao kozmetiku, a onda se još i žalio na cenu iste, ne uspevam da razumem, izgleda sam odviše već matori gejmer za tako nešto.
Lootboxes su čisto kockanje.
pa mikrotransakcije u D4 su kozmetika
 
pa mikrotransakcije u D4 su kozmetika
Tako je. Ali to je RPG igra gde bi bilo super da se sve to osvoji putem gameplaya. Za Lol je u redu premda se i tamo dobijaju ključevi i chestovi već nekoliko godina, na taj način se može izvući super skin ponekad.
 
Vrh Dno