Šta je novo?

Oppo postavio domaći zadatak: Da li je Find X6 Pro telefon sa najboljim kamerama na svetu?

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
59,374
Poena
1,385
oppo-find-x6-pro-4.jpg


Oppo postavio domaći zadatak: Da li je Find X6 Pro telefon sa najboljim kamerama na svetu?​


Oppo Find X6 Pro ima tri velike kamere od 50 MP (IMX989 i dve IMX890) i nudi 6x zum unutar telefoto senzora, sve u paketu sa malo Hasselblad kalibracijom boja.

Kompletan članak: https://benchmark.rs/vesti/uredaji/...6-pro-telefon-sa-najboljim-kamerama-na-svetu/
 
Biće mozda na KP. Ako ne, idemo u Blok 70 kod kineza da pitamo kad rade trebo anje upisu i jedan taj
 
Једно велико браво за Опо али и остале Кинеске произвођаче који што се тиче дизајна покушавају да буду иновативни и избацују сваке године нешто ново. Овај х6 pro изгледа феноменално за разлику од Епла и Самсунга који упадају у одређену монотонију(бар мени). Што се тиче најбољих камера на телефону сви знамо да ту спада и видео запис и остали параметри камере где Опо ипак каска за "светим двојством" мобилне индустрије, поготово са 1080p предњом камером. Гледајући стране рецензије фотке су болесно добре, што не бих баш рекао за видео..
 
Као што си написао, изглед телефона је ипак субјективна категорија.
Мени се нпр дизајн јабуке допада, тај метал, алуминијум, шта год да је, одаје врло леп утисак.
Друга је ствар што је већина најбољих телефона врло незгодна за коришћење због габарита. И то је нешто што бих ја волео да се промени...

@gradec1999 Не разумем зашто не би стигао у Европу? Па сви модели су доступни у Европи (ми нажалост нисмо Европа).
 
Verujem da ce ga plasirati sirom celog sveta, ipak je vredan reklame ako ima najbolju kameru :)
 
@gradec1999 Не разумем зашто не би стигао у Европу? Па сви модели су доступни у Европи (ми нажалост нисмо Европа).

Oni su tako najavili na predstavljanju telefona, i u par clanaka sam video da ljudi zale sto nece biti globalno dostupan. Mislis da ce pustiti kasnije u Evropu?
 
Nazad
Vrh Dno