Šta je novo?

htc

  1. gari

    HTC Desire 626G Dual SIM i HTC Desire 620G Dual SIM

    Pozdrav! Hteo sam da vas pitam za misljenje vezano za ova dva telefona. Primetio sam da (skoro) svi preporucuju da se Android ne kupuje bez bar dva gigabajta RAMa, a ova dva telefona koja mogu da se kupe preko MTSa deluju po skoro svemu ok, jedino nisam siguran za performance. Ja sam bih se...
  2. E

    HTC Windows 8 Phone mape - import tacaka

    Trazio sam svudge i nikako da nadjem: Kako da ubacim (importujem) fajl sa svojim tackama formata recimo tipa .gdb .kml .kmz jel zna neko? Na Androidu to moze a kako na WP8?
  3. Djilkosh_Ns

    HTC Volantis - Konacno HTC tablet

    With Android Silver rumors brewing, and LG's Ken Hong indicating that the manufacturer doesn't have a Nexus phone in the cards, the fate of the Nexus line as a whole has been sort of up in the air. We don't have news about whether a Nexus phone exists, but we do have information related to...
  4. Mussakah

    HTC Desire 500

    Evo, otvaram temu za buduce rasprave i diskusije kad se telefon pojavi kod nasih operatora! Izgleda kao dobar telefon za tu cenu,ali sve zavisi kako ih naplate.
  5. CORE 283

    HTC Servis

    Da li ima neki servis u Beogradu koji vrsi prodaju i menjanje baterije na HTC telefonima? Konkretno stavio bih bateriju ONeX+ u OneX, ako neko zna bio bilo bi od pomoci, cisto da ne zivkam naokolo.
  6. boxandroid

    HTC 8S - HTC 8S

    Sutra mi stiže HTC 8S pa mi interesuju korisnička iskustva sa tim telefonom. Šta mu je prednost, a šta mana. Koristim Android od verzije 1.5, međutim s vremenom mi je dosadio i tražim nešto novo. Vjerovatno ću se jednog dana vratiti na Android kad izmisle nešto novo, jer od verzije 2.3 nema...
  7. djurkash

    HTC ONE S

    HTC One S GENERAL 2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 3G Network HSDPA 850 / 900 / 2100 Announced 2012, February Status Available. Released 2012, April BODY Dimensions 130.9 x 65 x 7.8 mm Weight 119.5 g - Touch-sensitive controls DISPLAY Type...
  8. nenadsakovic

    trik.. Htc Hd7 kao USB storage

    na racunaru - otvoriti win registri .. ... start.. run ... regedit - HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ - HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\USB \ pronaci VID_045E&PID_04EC&MI_00. - promeniti ShowInShell from 0 to 1 - promeniti PortableDeviceNameSpaceExcludeFromShell from 1 to 0 -...
  9. underground

    samsung galaxy ACE ili nesto drugo ... ?

    Pozdrav ljudi ... Imam nedoumicu u vezi telefona. Upravo mi je istekao ugovor kod telekoma i vise nemaju u ponudi samsung galaxy ACE (web shop) koji mi je zapao za oko kao 'best buy' .. Ortak koji drzi prodavnicu telefona mi daje ogroman popust i dace mi ga za 190eur. Da li da razmotrim jos...
  10. nijelos

    Wildfire S

    Gde u BG-u ima najjeftinije da se kupi HTC Wildfire S, zvao sam sve iz mobilnog sveta i najjeftinije sto sam nasao je crna varijanta za 230e negde u Balkanskoj? Moze i pp. Hvala na odgovorima, Nikola
  11. outlaw

    HTC korporacija i zvanično u Srbiji

    Valjda će obezbediti iole normalan servis za HTC uređaje, da se ne zlopatimo više... ;)
  12. Prokka

    HTC Desire originalna oprema - gde kupiti?

    Cao, Posto sam se pre nekoliko dana ponovio sa telefonom red bi bio da mu kupimi i neophodne dodatke :) Ono sto bih zaista voleo da bude originalno jeste komplet za kola HTC Desire Car Upgrade Kit CU S420, takodje me zanima i dobra fotrola te mi se tu dopada HTC Desire Optional Pouch PO S520...
  13. stanislaw

    HTC Smart i Brew MP operativni sistem

    Ukratko zanimaju me utisci za HTC Smart, jer je krenuo 063 sa njim za dinar.... telefon jeste osnovna verzija smart phone-a i to je ok, ali me zanima Brew MP operativni sistem koji ide sa njim i da li možda neko savetuje da se nakon kupovine telefin prebaci na Android ako je to izvodljivo ??
  14. M@R10

    Pre nego što se odlučite za neki HTC telefon kod nasih operatera...

    ...upoznajte se sa „kvalitetom“ obezbeđenog servisa. Svi problemi koji ne spadaju u softverske rešavaju se u inostranstvu (u Italiji ako sam ih dobro razumeo). Dakle, ako vam uleti loš primerak i ne stignete da ga reklamirate u roku od 48h vaš telefon će da krene na putešestvija po Evropi a...
  15. kibicer

    Kupovuna HTC u New York-u

    Evo, ja sam u situaciji da otputujem u NY na nekoliko dana, pa razmišljam da tamo kupim neki HTC. Još uvek se nisam odlučio ni za platformu, razmatram Hero, Touch2 i TouchPro2. Ima li neki savet gde to kupiti? Naravno, SIM free. Ne smeta mi ni ako je neki brand, sve dok je otključan. Hvala na...
  16. jox

    HTC Magic & Krofna

    Juce je u UK Vodafone poceo update HTC Magic-a na krofnu - Android 1.6. Ima izmena u GoogleMaps, Android Market-u, .... kao i dosta poboljsanja ispod haube u cilju boljih performansi. Generalno, ljudi na prvu loptu prijavljuju da su zadovoljni. Ono sto meni nije jasno, kada ce i da li izbaciti...
  17. B

    HTC Magic

    Zanima me oko htc magic-a, posto vidim da ima dosta ljudi koji ga uzimaju preko VIP-a: Kakvi su utisci i kako radi Android na njemu? Nasao sam prilicno jeftino jedan magic, preko clana foruma, pa zelim da znam da li je vredan kupovine - recimo samo da je cena dosta ispod onoga sto sam nasao u...
  18. B

    HTC HD2

    Sta da kazem za moj novi omiljeni telefon -> 1Ghz, 4.3", kapacitativni displej i sve ostalo vec standardno za wm 6.5. Nadam se da ce uskoro :d video preview: http://www.youtube.com/watch?v=Xaw84roLOUQ&feature=player_embedded#t=24
  19. Proday

    [HTC Touch Pro 2] - Zvanična tema

    Znači naleteh na prve slike i informacije o telefonu i ostah zaljubljen na prvi pogled :banana: http://www.gsmarena.com/htc_touch_diamond_and_touch_pro_get_upgraded_to_ver_2-news-796.php Jos samo bubreg da prodam kad se pojavi i milina :S:
  20. tassotti

    podesavanje za HTC gprs i mms(064)

    Ortak je nabavio HTC P3300. Posto searchom nisam nasao podesavanja za gprs i mms za mts, ako neko ima neka ga nemrzi da napise ovde. pozdrav
Nazad
Vrh Dno