Šta je novo?

video

  1. Scepanator

    TV za reprodukciju slika i videa u poslovnom prostoru

    Pozdrav ljudi,treba mi savet i pomoc. Tražim neki TV na kom cu vrteti slike i video snimke u poslovnom prostoru,kao primere poslova koje sam uradio do sada.Naravno sto jeftinije da prodjem.
  2. faxcool

    HDMI to USB - Video Capture Card

    Zanima me da li je neko imao iskustva sa ovim uređajem : Potrebno mi je nešto što bi mi omogućilo da iskoristim ekran od laptopa kao display output za PS3, PS4 i PS5, a opet da ne dam neke bog-zna-koliko velike pare, ne planiram da radim nikakav stream, znači samo za igranje i ništa više.
  3. S

    Sony FDR-AX700 - iskustvo

    Dobar dan, zelim da kupim ovakvu kameru kao sto je u naslovu, samo bih me zanimalo da li neko od Vas ima nekih direktnih iskustava sa njom? Da li je auto focus bolji od njegovog predhodnika? Hvala unapred.
  4. Z

    Kako napraviti ovaj efekat

    Dobar dan radim neki video u soni vegasu a imam i adobe premijer pa me interesuje kako da ovo napravim kao na sledecem videu. https://www.youtube.com/watch?v=WUuUk1XdO0s
  5. Fizičar

    Freeware recovery programi za Android

    Na tabletu mi je izbrisan jedan video snimak. Probao sam nekoliko programa koji su preporučivani kao free ali u stvari trial verzije koje ne omogućavaju povratak podataka posle pronalaženja, ako se ne plati ceo program(ne vidim funkciju takvih trial-a ali dobro). Neka preporuka?
  6. kenndovina

    Racunar za video editing

    Zdravo drugari, u procesu sam sklapanja desctop racunara za video montazu (premiere pro, after effeects, photoshop, AI). Treba mi vase (forumasko) misljenje na moj predlog konfiguraicje> Ono sto me interesuje je, da li je bolje MSI ili gigabayte gtx970? Da li je bolje da uzmem memoriju od...
  7. I

    Problem sa pixelima preko GTX 970 G1

    Zdravo ljudi, Imam jedan problem koji nikako ne mogu da resim. Uzeo sam nedavno nov racunar, a pre toga i GPU Gigabyte Nvidia GTX G1, postavio istu u novu masinu, redovno podigao OS i instalirao sve drajvere. Sve uredno radi ali tek kada sam pustio par videa na Youtube-u primetio sam da ivice...
  8. Ludak

    Puštanje videa na slabijem računaru

    Naime posjedujem netbook sa procesorom Atom Z520 koji radi na 1.33Ghz. Na lap topu ima 2GB ram -a a posjeduje grafiku Intel GMA 500. Rezolcuija na kojoj radim je 1600x768. Pojedujem dosta video materijala (MKV FULL HD filmovi, FullHD videa sa mobilnih telefona, 720p video), ali ovaj netbook...
  9. djnick

    Ide Zmija [The Running Snake] - novi HD video - mix Pilica i Mama koja voli Bebe :)

    ... ili kako bih ga ja smelo mogao nazvati: Rammstein al' za decu? Kliknite na Play ako smete ;) Ide Zmija... // The Running snake Credits: Srđan Vujić - Serhio Woo - Vocal J.R. [Seka Persa] - Break&Enter Vocal [my wife] Nykk // Deetronic [all the rest] www.djnick.rs www.deetronic.rs...
  10. djnick

    Mama voli bebu - muzicki crtani spotic filmic - AfterEffects work

    Pozdrav svima. S obzirom da je spotic sa Pilicima postigao prilican uspeh [preko 13 miliona pogleda] resio sam da u istom maniru uradim jos 1 video... ovaj put "porodicni" :d Evo ga: Mama voli bebu // Mommy Loves Baby (2013) http://youtu.be/FDBqs7GOY_w credits: Crtanje, dizajn, animacija...
  11. R

    Praktica DVC 5.4 HDMI - snimanje i povezivanje sa kompom

    Imam ovu kameru i jedan "mali" problem sa njom....Kada snimam svirku, zvuk uglavnom po malo krci i probija (cak i kada je u pitanju samo akusticna gitara i kada se kamera odalji na par metara)... Da li neko moze da mi pomogne i kaze mi na koji nacin mogu da poboljsam zvuk? Da li mogu da je...
  12. JohnnySM

    Video nadzor za nadolazece saobracajne situacije, na automobilima

    Kako uskoro krece novi Zakon o bezbednosti u saobracaju, svi se pripremaju i diskutuju o tome sta je dobro u vezi tog zakona, sta lose itd. :-). Velike su diskusije na odredjene delove Zakona koji se odnose na prolazak na zuto svetlo, crveno svetlo itd. E sad, da ne sirim previse diskusiju i ne...
Nazad
Vrh Dno