Šta je novo?

GIGABYTE GT-P5100 TV Karta

psykediabolik

Cenjen
Učlanjen(a)
10.09.2010
Poruke
6
Poena
151
Zdravo,

Da ne duzim, nema zvuka, nema slike. Konfiguracija i podesavanja: koristim 64bitni win 7. Kartica ubacena u slot regularno, instalirani drajveri sa GIGABYTE-ovog sajta poslednji moguci. Instaliran program koji sam dobio uz karticu Presto. Podesavanja u Presto programu su prosta, nakon biranja audio device-a (Realtek HD audio) i TV signala cable/antena (probao sam oba) kao i auto scan programa nisam dibio ni sliku ni ton, a inace je sam program pronasao nekolicinu programa/kanala, medjutim kao sto rekoh kad kliknem na bilo koji od njih ne desava se nista.

Neko moze da pomogne ? :wall:
 
Generalno, Gigabyte-ove tv kartice znaju da prave probleme sa Win 7. Ako odes na podesavanja u Presto-u verovatno ces videti da ne mozes da pomeris osvetljenje ni kontrast. Ti ustvari imas sliku ali je skroz potamnjeno. Ako je to tvoj slucaj, ja sam to resio sa jednim malim programcicem koji otkljucava ta podesavanja, mogu da ti ga posaljem
 
Hvala na trudu :)
Medjutim, posto duze vreme nisam nasao odgovor na svoj problem. Ja sam karticu zamenio za jednu Leadtek-ovu. Ona radi sasvim ok. A moj savet svima koji uzimaju kartice da ne uzimaju GIGABYTE-ov jer ne radi na win 7 :S
 
Sorry sto dizem temu ponovo,jel zna neko gde da nadjem serijski broj za Presto PVR program?
Probao sve serijske sa kutije,ne prolazi nijedan...
 
Nazad
Vrh Dno