Šta je novo?

telenor omiljeni broj - max 1000 minuta

Vojkan

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
12.01.2002
Poruke
17,253
Poena
1,180
Preostali broj minuta moze da se vidi na *121*4#. Posto su meni iskusno skinuli ono sto sam pricao ko zna kad, a obavestenje mi je tek malopre stiglo, zivo me zanima sta ce biti sa onima koji su vec prekoracili tih 15ak sati.
 
Kako sta ce - pa obracunace se lepo po tekucem cenovniku :-devil-:
 
meni ne rade ti kodovi, aparat je nokia 6300
 
Kako sta ce - pa obracunace se lepo po tekucem cenovniku :-devil-:

Bio si u pravu.
Ovo je sa Telenorovog sajta:
"Pozivi ka Omiljenom broju za prepaid korisnike nakon potrošenih 1000 minuta se tarifiraju prema aktivnom tarifnom paketu. Ukoliko prepaid korisnik u toku razgovora prekorači limit od 1000 minuta, nastavak razgovora će mu se tarifirati po cenama iz aktivnog paketa."
 
U zemlji Srbiji nikad ništa ne može da bude na bolje. Najgora politika bilo koje firme je ponuditi nešto pa onda to isto ograničavati.

Umesto da ponude omiljeni broj i na prenesi paketima pa i po većoj ceni oni i onako katastrofalu tarifu Više priče sakte.

I na kraju kako mi sa postpaida da proverimo stanje na omiljenom broju?
 
Bio si u pravu.
Ovo je sa Telenorovog sajta:
"Pozivi ka Omiljenom broju za prepaid korisnike nakon potrošenih 1000 minuta se tarifiraju prema aktivnom tarifnom paketu. Ukoliko prepaid korisnik u toku razgovora prekorači limit od 1000 minuta, nastavak razgovora će mu se tarifirati po cenama iz aktivnog paketa."

Cek' bre, 1000min se odnosi na koji preriod?
1 mesec, 1 razgovor ili od pocetka koriscenja broja?
 
Onih 30 dana koriscenja omiljenog broja.

Kako sta ce - pa obracunace se lepo po tekucem cenovniku :-devil-:
I zamisli da je neko jos pre 10 dana ispucao tih 1000 minuta, a omiljeni broj mu vazi, lupam, jos 12 dana? Ocigledno da primenjuju ovo ogranicenje i retroaktivno, umesto samo na one koji ubuduce aktiviraju OB, zamisli cudo u kom ce biti ako im svi razgovori za tih 10 dana budu naplaceni? Kako uslovi mogu tako odjednom da se menjaju? Po meni tu nesto debelo nije u redu, valjalo bi da neki pravnik kaze nesto o tome.

I genijalci su u 7 reci uspeli da naprave typo, pogledajte kako izgleda izvestaj... Bitno da su ga ogranicili.
 
Poslednja izmena:
Ovo sa ograničenjem se ni meni ne svidja,a naručito jer je ograničeno na 1000 minuta,pa im ni to nije dovoljno,nego i na 30 dana.Kad su već ograničili na 1000 minuta,onda su trebali da ostave da to možemo da trošimo dok ne potrošimo,a ovako moramo da pričamo na silu ili nam otkinu ono što je ostalo po isteku 30 dana,a platili smo to.
Treba da bude kao i za kredit,dok imaš minute pričaj,kad nestane kupiš ponovo i kraj priče,a ne ovako,potrošiš za par dana,pa čekaš sledeći mesec,ne znam koja je to logika,jer njima idu pare,pa mi nije jasno zašto nas maltretiraju da toliko čekamo.Mnogo glupa logika...
 
Od 1. februara 2008. drasticne promene tarifnog dodatka Omiljeni broj!

Bezobrazluku nikad kraja...
Omiljeni broj
 
Totalno bezveze. Hajde i nekako za prepaid, ali za postpaid mi nije jasno. 50 para po minutu ( odnosno 1 dinar kod prepaid-a ), ali ti naplate uspostavljanje poziva, pa onda to izadnje na nekih 3 i vise dinara... Ala im je tarifni dodatak, svaka im cast. 100 minuta izadje preko 300 dinara, tako da se vise isplati uzeti veci paket ako je neko na manjim Prenesi paketima...
Ko im to samo smislja, da mi je znati.
 
meni ne rade ti kodovi, aparat je nokia 6300
Rade kodovi, bez problema, na 6300. Telenor postpaid.

...ali za postpaid mi nije jasno. 50 para po minutu ( odnosno 1 dinar kod prepaid-a ), ali ti naplate uspostavljanje poziva, ...
Jesi li siguran da se na postpaid Prenesi naplaćuje uspostava veze? Razumem da ti minuti ne mogu ući ni u kakav bonus, ali, opet...
Bolje uzeti veći Prenesi paket, nego aktivirati omiljeni broj...
 
Brate, ala ćete vi brzo raskinuti sa tim ribama sa kojima pričate preko 1000 minuta mesečno... :D
 
Rade kodovi, bez problema, na 6300. Telenor postpaid.


Jesi li siguran da se na postpaid Prenesi naplaćuje uspostava veze? Razumem da ti minuti ne mogu ući ni u kakav bonus, ali, opet...
Bolje uzeti veći Prenesi paket, nego aktivirati omiljeni broj...

Da, ako uzmes tarifni dodatak, na Prenesi paketu, naplacuje se uspostavljanje vezano za pozive ka Omiljenom broju, sa cenom uspostavljanja veze za taj paket. Pise na sajtu.
 
Poslednja izmena:
Nema više besplatnih poruka,a razgovor 1.5 din + 1 din/min. Zbogom besplatne ljubavne izjave.. :( Baš su ispali seljaci,prvo daju pa uzimaju.
 
Ujeb@li su nas samo tako sa novim tarifiranjem poziva ka omiljenom broju! Zvao sam ih i poceo lik iz korisnickog centra da mi se pravda kako to nije bilo rentabilno bla,bla truc i da mi nudi nove pakete sa "besplatnim" minutima. Ej bre, cak su ukinuli i besplatne SMS poruke ka omiljenom broju! Uvalili nam K i to duplo! Starno jedan ocajan potez Telenora! Da bar ne tarifiraju uspostavu veze ka omiljenom broju ili SMS - SVE su ugasili!!!
 
ja sam, u znak protesta, promenio provajdera.. cisto da se ne nadjem u situaciji da i cene razgovora povecaju na 1000 din/minut i poruke na 100
 
ja imam 062 jedan broj i tamo ukljucen 26 januara omiljeni broj, za sada mi ne skida nista ni na uspostavu ni na razgovor ali to je verovatno samo zato sto sam ukljucio pre prvog. Verovatno ce se sve promeniti kada mi 27.02 istekne i treba da produzim!
 
Hehe trazhite devojke na 064/065 :) LOL
 
Kakvi su to kitoljubi, a prešao sam na više priče samo zbog omiljenog broja!! Precu i ja na nekog drugog samo zato sto su pohlepni i bezobrazni!
 
Hvala Telenoru što mi je omogućio da smanjim mesečne telefonske račune. Posle ovog sakaćenja Omiljenog broja prešao sam sa "glupave" tarife više priče 500 (bio primoran zbog Omiljenog broja) na Prenesi 125 i uzeo prepaid 064 karticu za Omiljen broj (naplaćuju samo uspostavu veze od 1.5 dinar). Sad će umesto 2k dinara da dobiju izmedju 500-1k dinara od mene. Umesto da pridobiju nove korisnike oni teraju i ono malo starih vernih korisnika. No to je njihov problem:)
 
Problem je shto je samo pitanje kada cje MTS da prekopira telenorov "update" omiljenog broja. Mi kao da imamo jednog provajdera....
 
Nazad
Vrh Dno