Šta je novo?

Koji Led TV kupiti ?

gorantz

Poštovan
Učlanjen(a)
10.12.2012
Poruke
630
Poena
70
Budzet oko 550, max 600 €, tv 40 ili 42'', led, smart, od proizvodjaca bi isao na sony, lg, philips (ne bi samsung cuo sam dosta zalbi na ovaj brand pa ne bi da eksperimentisem). Prijedlozi ?
 
da li koristis internet na njemu, da li se moze recimo gledati neki stream neke utakmice ? bio sam u jednom tehno shopu pa mi rekose da ima ovih smart tv-a sa kojima mozes samo youtube da otvaras.

hvala na preporuci, potrazicu taj model da ga pogledam iako sam o samsung lcd televizorima cuo samo lose
 
Web browser podržava Flash tako da bi moglo da se gleda sigurno, samo što ja sport ne pratim uopšte pa nisam ni isprobavao. daj neki od tih linkova gde se to streamuje pa da probam da li radi.
 
Novi model samsunga UE40F6400 bi trebalo da je odlicna kupovina.Ima ga na kupujem prodajem za 620 eura sa garancijom od dve godine.Moj brat se dosta raspitivao oko raznih modela i resio je ovaj model da kupi.Takodje i drugar sa posla do kraja meseca uzima pomenuti model samsunga.Link

http://reviews.lcdtvbuyingguide.com/samsung-lcd-tv/samsung-un40f6400.html

http://www.tehnomanija.rs/lcd-i-led--televizori/samsung-televizor-led-lcd-ue-40f6400.html

Inace u nasim radnjama se ovaj model krece od 104000 dinara pa do 110000 hiljada dinara.Tako da je usteda poprilicna ako se naruci od ljudi iz subotice.
 
pogledacu da li ga ima u ovdje u bosni i koliko kosta, a primijetio sam da ima nekih televizora kod kojih je slika precista ne znam kako bi objasnio, nema onog tv shmeka, nekako je sterilna to mi se ne svidja
 
ovi su modeli oko kojih se razmišljam...

Philips 3D televizor LED LCD 40PFL5507K/12 (na kp 540e-560e...btw, našao sam u CBT-u za 69.990,00 RSD)
LG 3D televizor LED LCD 42LM620S (na kp 530e-580e)
Samsung 3D televizor LED LCD UE-40F6100

...pa bi mi svaki predlog bio dobrodošao :wave:
 
Dođe red da kupim i ja novi TV, crk'o stari. Stvar je u tome da ja TV skoro uopšte i ne gledam, ponekad neku tekmu ili emisiju, ali sveukupno možda, lupam, 10h mesečno sve skupa. TV bi bio u dnevnoj sobi i koristila bi ga uglavnom keva jer je trenutno privezan stari komp na TV pa ona "surfuje" preko TVa, e sad, sa tim saznanjem sam prvo hteo da kupim bilo koji, najjeftiniji 3D (konkretno, neki Samsung za 555€), zaboravih, pričamo o 46", međutim sad sam pronašao jedan interesantan model, UE46F6500 koji ima WLAN što bi mi super prošlo pa se dvoumim, da li da idem na skuplji TV ili jeftiniji TV + komp? Sviđa mi se ovaj Samsungov Smart TV fazon, pitam se samo kako se pokazao browsing na njemu? Keva nije zahtevni internet korisnik, mahom YT i poneki forum (znači nikakav težak sajt, samo slova :D), a koliko vidim po netu, ne hvale baš previše taj webbrowser na samsung TVovima, ima li neko iskustva sa time?

Još jedno pitanje, važnije: koja je razlika između F6500 i F6510, osim u ~150€ razlike? Ne razumem se u TVe i ne vidim nikakve razlike u specifikacijama?
 
Treba mi odg. sto pre.
koji bi 3D tv kupili...Ili mozda cak neki treci predlog..
LG 42LA620s to je valjda 2013 model
ili
Philips 42PDL6907 valjda iz 2012 godine... Oba su 3D, oba imaju pasivan 3D, stim sto philips ima ugradjeno osvetljenje iza TVa...kao led lampice koje sam ja sam hteo da ugradim oko TVa, mada bi onda mogao da ih kontrolisem a ovako sta TV prikaze xD

Sta mislite koji je bolji??
 
Nazad
Vrh Dno