Šta je novo?

Starcraft 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam u toku, gde kod nas ima da se preorder ili ako moze direkt da se uzme original, samo da ne sjebu sa kolicinom sc dvojke :)

Hteo sam digital da uzmem, ali sam se predomislio.
 
mogli su neki film da snime sa tom cgi tehnologjom :) kapiram da bi oduvao avatara :D
 
Eeee pubertetlici , pa na ovo ste se nalozili :laugh:

Na SF latino sapunicu? Kada se onaj lik okrenuo da mu kaze da moze da mu da sve sto je ovaj oduvek zeleo , mislio sam da ce skinuti bradu i poceti muzika " Kasaaandraaa" :S:

Svi do jednog kao da su prezueti iz Gears of war-a i normalno svi do jednog imaju maco glasove (koje im pozajmljuju verovatno ne vise od 2 glumca).

To sve cak i ne bi bilo toliko lose da se radi o RPG-u ... ali posto je ovo RTS :S:
 
ocigledna evolucija stila u trejlerima iz prvog dela, tako da ne znam zasto gow spominjes :)
a i ovo je jedan od trejlera koji mora da obajsni sta se desilo u prvom delu... sta sad ne valja ni prica starcrafta jel ? svasta :)
 
Eeee pubertetlici , pa na ovo ste se nalozili :laugh:

Na SF latino sapunicu? Kada se onaj lik okrenuo da mu kaze da moze da mu da sve sto je ovaj oduvek zeleo , mislio sam da ce skinuti bradu i poceti muzika " Kasaaandraaa" :S:

Svi do jednog kao da su prezueti iz Gears of war-a i normalno svi do jednog imaju maco glasove (koje im pozajmljuju verovatno ne vise od 2 glumca).

To sve cak i ne bi bilo toliko lose da se radi o RPG-u ... ali posto je ovo RTS :S:

Art fag?
 
Eeee pubertetlici , pa na ovo ste se nalozili :laugh:

Na SF latino sapunicu? Kada se onaj lik okrenuo da mu kaze da moze da mu da sve sto je ovaj oduvek zeleo , mislio sam da ce skinuti bradu i poceti muzika " Kasaaandraaa" :S:

Svi do jednog kao da su prezueti iz Gears of war-a i normalno svi do jednog imaju maco glasove (koje im pozajmljuju verovatno ne vise od 2 glumca).

To sve cak i ne bi bilo toliko lose da se radi o RPG-u ... ali posto je ovo RTS :S:


Nominacija za najgluplji post dana:party:
 
Bolje dobra "spanska serija" ,nego nikakva prica kao u C&C3 i dalje.

Btw. u kojoj igri Blizzard nema dobru pricu ???
 
Sve Blizzard igre su sapunica sa obrtanjem heroja u antiheroje i natrag, čak čitavih rasa (od zlih do dobroćudnih orkova ljubitelja prirode, od dobrih do zlih imperijalističkih ljudi itd.), gomilom događaja koji se nižu jedan za drugim...vazda bilo, vazda će biti. Ne vidim problem sa ovim trejlerom.
 
Eeee pubertetlici , pa na ovo ste se nalozili :laugh:

Na SF latino sapunicu? Kada se onaj lik okrenuo da mu kaze da moze da mu da sve sto je ovaj oduvek zeleo , mislio sam da ce skinuti bradu i poceti muzika " Kasaaandraaa" :S:

Svi do jednog kao da su prezueti iz Gears of war-a i normalno svi do jednog imaju maco glasove (koje im pozajmljuju verovatno ne vise od 2 glumca).

To sve cak i ne bi bilo toliko lose da se radi o RPG-u ... ali posto je ovo RTS :S:

Dijete, aj' se lepo vrati u juznu sobu, pa tamo sa driverom nastavi da raspravljas o kvalitetu dima koji iza sebe ostavljaju rally automobili u GT5, a ovu temu ostavi za one kojima je jos uvek stalo do kvalitetnih naslova, jel' ok? :)
 
Može jedna rekapitulacija gde će sve moći da se kupi SC2 kod nas od 27-og?
 
Tnx, priznajem da sam bio ekstra lenj ovaj put :p
 
danas sam bio u green shop-u i uradio pre-order, deluju korektno, videcemo...

@VuK respect! :D
 
Posle 12 godina! Ovo ce biti takav bum 27-og. Jedva cekam
 
Znaci ne mogu da verujem koje je ovo ludilo za neku igru!100 i kusur strana,a igra jos nije ni izasla,ne racunam betu u ovo!Moracu ovo i ja da probam da vidim sta je to toliko dobro u tome!Prvi deo nisam ni igrao(neko ce se verovatno dobro nasmejati),a igram igre vec nekih 10-ak godina!Gledao sam malo gameplay video i nisam nesto posebno odusevljen!Ovo se meni ne razlikuje previse od Red Alert serijala,cini mi se da je to manje vise isti fazon!Ovo ce me stvarno oduseviti ili ce biti deinstalacija posle sat vremena!
 
Ajd sad i ti ga pretera :D.
Naravno da ima mnoogo dodirnih tacaka, izmedju 2 igre :).

Ja sam jednako uzivao prelazeci ranije C&C i Red Alert igre, kad kazem ranije, msm na one sto su izasle u vreme Starcrafta, plus minus 2-3 godine, jednako kao sto sam uzivao igrajuci S1.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno