Šta je novo?

Igre za dvoje na jednom kompu, tuce ?!

bgmarko

Slavan
Učlanjen(a)
29.04.2005
Poruke
106
Poena
319
E zanima me koje znate igre u fazonu Mortal Combat, Street Fighter za PC, daj te neke novije da mogu da se igraju na jednom kompu sa gamepadom

Pozdrav
 
Guilty Gear X i nastavak X2, ali su mnogo uvrnuti, pogotovu ako ne volis manga fazon. Osim toga, nema nista vec godinama za PC.
 
Imas i Ninja Turtles, ali nisu bas neki kvalitet.
 
Ajde ljudi setite se jos neke sta jos moze da se igra u dvoje na jednom kompu ? (sem fudbala i basketa)

Pozdrav
 
Najbolja takva igra je virtua fighter za pc. Najnovija ja mislim da je cetvorka ali samo za console :D
 
Pa najbolje resenje bi ti bili emulatori (MAME uglavnom), ja sam se do skoro zaludjivao sa time, sve one stare igre sa automata za dvoje odlicna zabava
 
E i ja sam se zaludjivao sa mame igrama zato sam se i primio, Bojane hvala za podsecanje na Atomic Bomberman skroz sam zaboravio na ovu igru a strava je,

Ajde jos, Salji, Salji, Salji

Pozdrav
 
PC nikad nije ni imao neke dobre 3D tabačine (Virtua Fighter i MK 4 nisu bile ni približno dobre kao konzolarne verzije).

Najbolje rešenje ako hoćeš neku tabačinu je da skineš emulator za Sega Dreamcast konzulu i nabaviš nešto poput Dead Or Alive 2, Soul Calibur i Virtua Fighter 2. Igre su po kvalitetu ravne tabačinama sa PlayStation 2 konzola.
 
E ljudi znam da sam stavio u hederu tuce ali nije obavezno da budu tuce bitno je da su igre za dvoje ili vise i da mogu da se igraju na jednom kompu i da su pritom zanimljive, elem jel ovaj emilator za Sega Dreamcast ima neki konkretni naziv, trazio sam na netu ali neuspesno

Pozdrav
 
NBA Live 2005 je odlicna igra ako igraju makar 3 igraca u istoj ekipi. Sto se tice tuca, ima i Little Fighter 2 (freeware, skida se s neta).
 
Van borilačkih igara potraži neku vožnju sa Split Screen opcijom (svojevremeno ju je imao Screamer 2).

Takođe - mnoge Dreamcast igre su imale split screen opciju. Ja sam recimo protiv ortaka igrao Quake 3, Unreal Tournament, sve vožnje itd. Probaj i tu kombinaciju.
 
blue je napisao(la):
Van borilačkih igara potraži neku vožnju sa Split Screen opcijom

Pit Stop :eyebrows:
 
Warblade igramo vec duze vreme dobra je i zarazna igrica, jedno vreme nismo ustajali od kompa zbog ove igre, ko bi rekao pored svih ovih novih sljastecih igara da jedna ovako jednostavna moze da bude toliko zarazna
 
Virtua Tennis, konverzija za PC sa Sege Dreamcast. I Dalje najbolji tenis ikada izdat.

Sva EA Sports izdanja: FIFA, NBA (njih čisto da spomenem), Madden, NHL... Zatim imaš dva-tri beach volley-a (Power Spikes). Takođe - starija skrolujuća pucačina iz ptičije perspektive - EXPENDABLE. WWE Raw (kečeri).
 
Poslednja izmena:
Sto se tenisa tice, nije los ni Top Spin.
 
Ja sam pre neki dan uzeo Joypad i samo se sevam sa burazerom u Mortal Kombatu... kakav Guilty Gear, kakvi bakrači, emulatori su zakon...
 
Ma ljudi skinite za dzabaka N64 emulator pod nazivom Projekt64 verzija 1.6
Za romove na sajt:
www.emuparadise.org/roms/n64

Inace kao sto znate Nitendo je pravio igrice uvek za 4 igraca a emulator podrzava dzojpade.
Flying Dragon je dobra 3D tuca, Zelda vec znate, Bomberman64 za 4 igraca je fnomenalna i zabavna....
Skini te emulator na Google i necete zazliti. ;)
 
Ma bre kupite polovan ps2 za 100e i imate 5 najboljih tucha ikada na bilo kom sistemu ;)
 
Ovo sto sam predlozio je za dzabaka sa neta regularno. :D
A gde ima za 100e PS2 osim ako nije iznjakan. A popravke ima da kostaju koliko i nov PS2 i opet imas staru masinu. Konzole iz mog skromnog iskustva ( za vreme bombardovanja 1999.g. rentirao sam PS1 ) kupuju se samo od ljudi za koje znas da nisu igrali Brake Dance na njima. :d A tek rascimani dzojstici da ne pricamo. :D
Pa ni tih pet igrica nisu za dz.
Ili novo ili provereno a dotle uzivaj te u Zeldi i ostalim igricama sa N64. ;)
 
Imas gomilu odlicnih malih igara od japanaca na PC-u
Najbolji primer su na primer Melty Blood (zajedno sa Melty Blood Re-Act) i Eternal Fighter Zero (sa ekspanzijama Blue Sky Edition i Bad Moon Edition).
Uporedni Opis
 
Ma bre kupite polovan ps2 za 100e i imate 5 najboljih tucha ikada na bilo kom sistemu

A koje su to?
 
Tekken 5, Soul Calibur 2 (sad ce trojka ekskluzivno za ps2), Mortal Kombat: Deception, Fight Night Round 2, Virtua fighter 4. Ima tu josh, koga recimo interesuje WWE ili neki iz King of fighters serijala...
 
Soul Calibur 2 i Virtua Fighter 4 postoje i za X-Box, ali za njega postoji i Dead Or Alive 3 koji ne postoji za PS2.
 
Pa da, samo shto je virtual fighter 4 najgori od ovih 5, a Soul calibur 3 izlazi uskoro samo za PS2, dok je Dead or alive u rangu VF4, tako da imash vishe tucha, i vishe boljih tucha za PS2, a da ne pricham shta sve ostalo ima samo na PS2, i shta tek treba da bude, dok ce za xbox biti sve manje igara...
 
Kako kome, ja sam Segu DC sacuvao samo zbog Dead Or Alive 2 i Soul Calibur. Tekken serijal mi je prebrz, a u DOA mi se svidja postojanje kontre na kontru, poluga i sl. egzibicija. Mada, nisam igrao Tekken 5. Najverovatnije cu pazariti novi X-BOX (pored PSP-a) jer cu sa njime moci da igram i X-BOX 1 igre (DOA3, SC2, Halo 2 i sl.).
 
Driveru, ne vredjaj Virtua Fighter 4. To je najbolja borilacka igra ikada. Jedina mana je sto zahteva vise vremena od GT4 koga ti vostis da bi stvarno naucio da igras. VF4 nije u komboima i zoniranju (tekken), overcounteringu (doa) ili rushu i counterpotezima (SC). VF4 je o taktici i razmisljanju. Igra je spora da dozvoli da svaki pokret bude maksimalno isplaniran jer igra nudi toliko mogucnosti da je predvidljivost vezana samo za igraca a nikako za lika. osim toga ne postoje takozvane sigurne tehnike kojim cackas protivnika dok mu trazis rupu. Svaka akcija nosi svoje posledice.
Inace Tekken je dobra igra ali me nikada nije posebno odusevljavala. DoA je cool za malo peglanja i uzivanja u grafici ali nista ozbiljnije. SC je bas za svakakv gameplay, od pocetnickog do ekpertskog.
Virtua Fighter 4 je igra pre svega za hard-core igrace. Ne znaci da je losa vec samo da nije namenjena tebi.
naravno 2D tabacine su jos uvek superiorne nad 3D ali sta ces, zivot je takav :p
E, da DoA mi ej bas na nivou King of Fighters: Maximum Impact.
 
Nazad
Vrh Dno