Šta je novo?

MoneyBookers - informacije / iskustva

Da li još neko ima problema sa plaćanjem Skrill karticom putem Paypala? Paypal mi je naprasno odbio Skrill karticu i više je ne prihvata...

Pogledajte prilog 194184

Ja sam pre jedno mesecipo hteo da platim nešto preko paypala, odabrao nju, i prijavilo grešku. I još jednom pokušao isto. I od onda nisam više ni pokušavao.

Pre toga sam možda 4-5 puta to radio, prolazilo sve glatko, ali eto tada nije htelo. Nisam više ni pokušavao posle toga.

Karticu nisam ni menjao ni editovao, znači još je validna, radi na bankomatu i plaćam s njom.

(mada posle ovih podizanja provizija, samo plaćam sa njom, svuda gde može, za 400-500 din plaćam karticom, gde god može, ko ih hebe... )
 
Pozdrav svima.
Imam jedan problem, imam unicredit studentski tekući račun, i njihovu visa electron karticu. Uspeo sam da verifikujem karticu upisivanjem tacne valute, nakon skidanja novca sa kartice. Mislio sam da je to to pisalo mi je verified. Ali nakon što sam kliknuo withdraw naišao sam na korak gde trebam da izaberem gde hoću da skinem novac. Problem je što pored kartice za koju mi je pisalo da je verifikovana piše verification needed verify now. Stisnuo sam na verify now i izašlo mi je da moraju da mi verifikuju karticu i da će mi prebaciti sa nje u skrill novčanik 2 dolara, trebao sam da upišem cvc kod tj. onaj na poleđini kartice i nakon što sam upisao taj kod i stisnuo upload and verify našao sam se na visa verified stranici, u uglu je pisalo unicredit a u sredini podaci o kartici i meni i da trebam da upišem svoju visa verified šifru, ukucao sam je i stisnuo prihvati, vratilo me je na skrillovu stranicu i pisalo je "Upload and verification failed. Please try again." Pokušao sam još dva puta i opet isto, treći put kada sam stisnuo verify now samo se vrteo kružić kao da očitava prozor ali ga nije očitavao, onda sam pokušao da uploadujem novac na karticu i opet mi je izašao problem "Sorry, but you are unable to use credit/debit card at the moment. Please try again with a different payment method. Alternatively, you may try to use credit/debit card in 24 hours.". Pokušao sam sada opet, ali sam prvo pokušao da uploadujem novac na skrill i uspeo sam, ali kada sam stisnuo withdraw opet isti problem opet kaže "Upload and verification failed. Please try again." Je l imao neko sličan problem i kako ga je rešio? Hvala unapred.
 
Pokusao sam da registrujem vizu na Skrill, proslo je ok, skinuli mi sumu i dodali na Skrill balance, ja sa maila usao na conformation page i upisao sumu koju su mi skinuli i sve je proslo kao verified.
Sada kada pokusavam da povucem novac sa Skrilla na vizu mi trazi da je verifikujem opet, i kada kliknem na veryfy now otvori se dijalog i onaj kruzic vrti u nedogled, pokusavam vec dva dana.

Zna li neko u cemu je caka?
 
dobro vece imam deposit sa moje kartice iz srbije na skrill maksimalno 1500e sta se desava kada istrosim deposit od 1500e jer nemogu vise uplacivati hvala.
 
Pokusao sam da registrujem vizu na Skrill, proslo je ok, skinuli mi sumu i dodali na Skrill balance, ja sa maila usao na conformation page i upisao sumu koju su mi skinuli i sve je proslo kao verified.
Sada kada pokusavam da povucem novac sa Skrilla na vizu mi trazi da je verifikujem opet, i kada kliknem na veryfy now otvori se dijalog i onaj kruzic vrti u nedogled, pokusavam vec dva dana.

Zna li neko u cemu je caka?

Update, zvao sam Intesu, rekli su mi da su transakcije blokirane zato sto Skrill to (ne znam na koji nacin) prikazuje kao transakciju vezanu za online kladjene sto je kaznjivo zakonom republike Srbije.
Zena iz Intesinog supporta mi je najnormalnije rekla da pogledam po forumima kako to da resim :) I evo me, pitam na forumu, kako da prebacim ovaj novac koji mi stoji na Skrillu bilo gde?
 
Molim vas da cujem vase misljenje i iskustvo u vezi ovog sto se meni dogodilo pre 2 dana.
Naime vec duze koristim skrill za kupovinu preko sportdirect itd. Po poslednjoj proveri stanja imao sam 85e, nisam ulazio na skrill jedno mesec dana sigurno. Pre dva dana ulazim ja na skrill kada nema para, pogledam u istoriju ono je neko prvo prebacio 1e at neteller i onda ostalih 84e. Odmah sam kontaktirao podrsku oni mi rekli da imam neke sumnjive logove itd.Rekli su mi da promenim email,pw i da slikam opet kao na pocetku licnu kartu i mesto stanovanja i ostale papire.
E sada mene interesuje sta ce biti sa mojih 85e? Da li oni mogu to da nadoknade ili ce ostati izgubljene zauvek :D ?
 
Zdravo.
Prebacio sam pare na Skrill i nikako mi ne prolazi uplata ni na jednu od online kladionica izbacuju mi non stop ovu gresku:

We are unable to process this payment. Please review your payment details and try again.

Kako ovo da resim zna li neko?
 
Ako si pare sa kartice na skrill prebacio sa non-gambling opcijom (sto je, koliko znam jedino i moguce sa nasim karticama), ne mozes se kockati tim parama.
 
Ok hvala ti.

Послато са SM-G900F
 
Da li bi moderator mogao da preimenuje ovu temu - odavno više nema MB-a, već je to sad Skrill.

Ima li neko ideju koji je najbezbolniji način da se podigne cca 1000€ sa Skrill-a? Imam Skrill karticu. Jedino što mi pada na pamet je da 4 dana uzastopno podižem po 250€, ali to bi me koštalo 4x 4,4€ (17,5€ ukupno).

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Da li bi moderator mogao da preimenuje ovu temu - odavno više nema MB-a, već je to sad Skrill.

Ima li neko ideju koji je najbezbolniji način da se podigne cca 1000€ sa Skrill-a? Imam Skrill karticu. Jedino što mi pada na pamet je da 4 dana uzastopno podižem po 250€, ali to bi me koštalo 4x 4,4€ (17,5€ ukupno).

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока

mislim da nema druge.
ako saznaš, javi, i mene isto interesuje.
 
Ranije je moglo i na devizni racun, ali potpisivala se izjava u banci (mada ne znam da je iko imao posledice oko toga). Moguce da moze i dalje tako, ali nisam siguran, a vrlo moguce da ne bi ni bilo znacajne ustede.

A najbolji nacin je bio povlacenje na visa kartice, ali mislim da to odavno nije moguce, jer se cak ni sama visa ne moze verifikovati zbog zabrane tzv. gambling uplata koje su neophodne za verifikaciju.

U principu, mozes mirne duse na bankomat, jer veliku ustedu tesko da ces ostvariti.
 
Ranije je bilo oko 2.4€ provizija Skrill/MB za povlačenje novca na devizni račun i matična banka skine približno toliko. Daje se izjava u banci o poreklu novca i to je to. Pisao sam već o tome.
 
Ne bih rizikovao sa domaćim bankama zbog poreza.

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Kakav porez? Pa neće milione da prebacuje na račun...
 
Dobijamo Paypass kartice, to je novina.

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока

Jesi siguran? Na sajtu nismo u zemljama kojima se isporučuju Paypass kartice (bar nije bilo Srbije kad sam gledao, a poslali su mejl o slanju novih kartica).
 
Nisam zagledao, mislio sam da to svi dobijaju.

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Pa, meni su u Intesi znali da skidaju od 10-20%, zavisi kako im dune. Plus obavezno cekanje od deset dana do preko 2 nedelje.
Nema banka nista sa porezom, osim zaradu od provizije za transakcije ka poreskoj.
To nije Intesa skidala! Ako si prebacivao po 100-200EUR, onda nije ni cudno da mislis da ti je "porez" 10-20 % :)
 
Meni je danas stigla nova Skrill kartica. Crne je boje i ima dodatan žig na prednjoj strani. Ne znam za neke dodatne funkcionalnosti.

Sent from mTalk
 
Obratite paznju da na nalozima kartica uopste vise i ne moze da se naruci, verujem ni aktiviraju te koje ste primili skoro.

Ne vidim nikakav odeljak koji se tice mastercard-a, a ranije je bilo. A i kada se ode na fees, i izabere Srbija, uopste nema provizija, tj mastercard se ne pominje nigde. Sa druge strane, ako se izabere neka zemlja evrozone za fees, sve stoji normalno, i za mastercard i za ostalo.
 
Obratite paznju da na nalozima kartica uopste vise i ne moze da se naruci, verujem ni aktiviraju te koje ste primili skoro.

Ne vidim nikakav odeljak koji se tice mastercard-a, a ranije je bilo. A i kada se ode na fees, i izabere Srbija, uopste nema provizija, tj mastercard se ne pominje nigde. Sa druge strane, ako se izabere neka zemlja evrozone za fees, sve stoji normalno, i za mastercard i za ostalo.

Da li mislis da na novom nalogu ne moze da se naruci?

Obzirom da imam karticu koja istice krajem oktobra kontaktirao sam njihovu podrsku. Njihov odgovor je da ce mi poslati novu karticu pred isticanje stare, tako da ne vidim razlog zasto nova kartica ne bi mogla da se aktivira.
 
Nazad
Vrh Dno