Šta je novo?

MoneyBookers - informacije / iskustva

A meni iznos na izvodu intese nije pisao, nego sve ukupno. Da nemam sms obavestenje, ne bih ni znao koliko su tacno skinuli. Posto u smsu je stiglo tacno njihov iznos za verifikaciju, a na izvodu ukupno sa tim provizijama valjda.
 
I kod mene na izvodu piše u valuti 0. Možda može negde da se vidi.
 
Meni je stigla poruka na telefon, kolko je skinuto u evrima, račun sam registrovao u evrima. I sve ok.
 
Meni je stiglo sms-om zaduzenje u evrima, devizni je racun. A skrill je dinarski.
 
Pa da, sad kada su mi najzad sklonili limite sa računa ima da ih ugase... :d
 
Mislim da nisu oni bas toliko bogati da placaju milijardu samo da bi se resili konkurencije. Nastavice to da radi, verujem, ali moguce da ce da modifikuju pravila i cenovnike.
 
Ja sam ih kontaktirao malopre, evo odgovora:

I can confirm that the news article is correct and in the following months the two companies would merge together.

However, rest assured that no changes in the operations of Skrill are planned and we would continue to provide you exceptional service for low price.

Should you need any further assistance, please feel free to contact me again on [email protected].

Best Regards,
Martin
Skrill VIP Account Manager
http://skrill.com/vip/
 
Ne znam da li ste primetili da je mnogo veci fee u zadnjih mesec dana kada kupujete ili podizete novac sa Skrill MasterCard. Ja sam Silver VIP level, do pre 20-tak dana kada podignem 20000 rsd, sa racuna mi skine oko 165 eura, sada skida oko 170. Ne znam da li je tako i kod onih koji nisu VIP, ako moze neko da potvrdi.
 
Euro je pao malo u odnosu na dolar zbog Grcke, mozda je tu problem. Ima nedelju dana od pada. Ne znam u kojoj ste valuti.
 
Evo njihovog odgovora:

Hello Aleksandar,
As stated in the Skrill Card Terms and Conditions, p.11. Fees:

"11.3 If you make a transaction that requires one or more currency conversions (for example because your Skrill Card or your Skrill Account is denominated in a currency that is different from the currency charged by the retailer), we will charge you a foreign exchange fee which is displayed in the “Fees” section of our Website and which is expressed as a percentage applicable in addition to the transaction fee."

So, in the last few weeks we started charging our VIP customers a fee of 1.75% on top of the daily exchange rate of MasterCard.

We are currently reviewing this fee and are expecting the fee to be adjusted or even removed soon. We will let you know once we have an update.
 
I to 3 do 5% za neVIP kao currency exchange rate... Sami sebe ce obesmisliti (barem u mom slucaju...)
 
... mnogo veci fee u zadnjih mesec dana kada kupujete ili podizete novac sa Skrill MasterCard...

Ja nisam primetio ikakav fee kada kupujem.

Za podizanje sa bankomata ne znam, to ne radim.

Pozdrav!
MrBigJump.gif
 
Ja sam povlacio sa bankomata pre nedelju-dve. Ne znam da li su i celih 117 dinara isplatili po evru u trenutku kada je bio iznad 120 din na mastercard sajtu.

Definitivno su uveli naplatu konverzije, nema tu sta.
 
Evo mog iskustva kada je placanje u pitanju. U prvom slucaju na pocetku Juna kurs 120.8, a u drugom pred kraj meseca 117.9.

Capture1.JPG
Capture2.JPG
 
Zna li neko koliko se novca moze dnevno/maksimalno podici sa ATM-a, sa Payoneer kartice?
 
5000$/5000€
 
Ranije je moglo sa bilo kojom od te dve, ali odavno nisam koristio, i ne znam da li se nesto promenilo. Mada, i da se promenilo, tesko da za jednu jeste, a za drugu nije, tako da ti je svejedno koju ces od te dve da uzmes.
 
Za Skrill otvori osnovni devizni racun u intezi i uzmi visa electron koja se vezuje za njega.
 
Alpha bank ATM u Grckoj: nema dodatnih provizija za podizanje novca (osim onih 1.80€)
 
Kada zovu iz banke da se upise po kojem osnovu je priliv novca , sta stavljate sada ?
 
Ja i dalje u Raiff zaokruzujem igre na srecu.
 
Nazad
Vrh Dno