Šta je novo?

MoneyBookers - informacije / iskustva

Možda nisi prelazio dnevni limit za karticu, ali da nisi ispucao 90 days limit za povlačenje novca?

Da pitam ja nesto u vezi limita vezanih za tih 90 dana

Ja sam verifikovao svoju adresu

Takodje verifikovao na pocetku svoju VISA karticu kako bih mogao da uplacujem depozit (ciji je limit 750€)

Aktivirao sam i svoj bankovni racun putem SWIFT/IBAN kodova

Kada sam dobio obavestenje da mi je verifikovana adresa svi limiti su mi skinuti.

Dakle ako radim povlacenje, slanje i akumulaciju novca na moj skrill racun nemam nikakve limite (barem mi tako pise na nalogu)

Ukoliko bi novac povlacio samo putem njihove mastercard kartice i pridrzavao se dnevnih limita (ATM 250€ potrosnja 1000€) da li bih time dosao u situaciju da predjem limit od 90 dana?

Da li ja uopste imam limit od 90 dana ako na mom nalogu stoji (od kada je verifikovana adresa i bankovni racun) da nikakv limit vise ne postoji?
 
Poslednja izmena:
U pravu si, izgleda su nešto menjali. Ja koristim moneybookers, sada skrill, baš dugo, još kada je to bilo samo za online kladjenje, niko uglavnom nije bio ni čuo za to. Sećam se da sam dugo imao 7000 eura u 90 dana limit za povlačenje nakon svih verifikacija koje su bile kao opcija. Onda sam pre dosta godina tražio od njih povećanje limita i dobio sam 20.000 u 90 dana.
Sada vidim da stoji no limt,
Current account limits
Per transaction ? NO LIMIT
Cumulative/Overall ? NO LIMIT
Withdrawal ? NO LIMIT

Izgleda da po novim pravilima nakon verifikacije indentiteta nema nikavog limita,,
 
Postoje uvek limiti, ne znam tacno koji su, ali preko neke sume ce traziti dodatne verifikacije identiteta, tipa pasos. Mislim da posle toga nema limita stvarno.

Doduse, ovaj second-tier limit ako dostignes, budi srecan i otvori firmu. Nije on smesan kao onaj 7500eur na 3 meseca.


Ideja svega ovoga je stvarno konkretna - mozes prilicno toga da uplacujes, ali onaj ko prima mora da se verifikuje, da nije ozloglasena osoba. Primarno zbog toga PayPal i zatvara racune (ne moze on da radi sa tim novcem posle sta on pozeli)
 
Poslednja izmena:
ima ako svojom karticom koja ti je vezana za devizni racun uplacujes depozit na balace skrill-a

mislim da je tu idalje rok od 60 dana kada se depozit "resetuje"

dalje limiti postoje i kod njihove mastercard kartice kada je u pitanju povlacenje

i sto se tice opcije withdraw mozes je vrsiti samo putem SWIFT/IBAN kodova

nemoze na VISA karticu koja je vezana za devizni racun u maticnoj banci

ovo pricam iskljucivo za zemlju Srbiju
 
dalje limiti postoje i kod njihove mastercard kartice kada je u pitanju povlacenje
Ja sam sve vreme mislio da za MC ne vaze uospte ti limiti (ili su mnogo veci od onih pocetnih 7000/90)

i sto se tice opcije withdraw mozes je vrsiti samo putem SWIFT/IBAN kodova
nemoze na VISA karticu koja je vezana za devizni racun u maticnoj banci

Mislis ne moze uopste, ili ne moze preko limita nekog?


Sad sam proverio inace - limiti su mi sada 1000/unlim/1000 (nisam verifikovao ni IBAN, samo kreditnu). Bili su veci cini mi se!
 
Kako ne moze, kad sam ja povlacio, sume oko 100EUR na Visa Internet karticu...
 
Meni je na visu za povlačenje bilo 500 eur limit po transakciji, ali nikakav problem da uradiš 5 transakcija dnevno.

Još jedna stvar, ako u okviru 30 dana primite više od neke sume, mislim da je 3000 eura bila, staviće vas u merchant kategoriju, sa dosta višim provizijama..
 
Ja redovno povlacim na Visa Electron iz Banca Intesa.
 
Možda zavisi od banke, meni sve stoji kao i uvek:

Withdrawal step 1: select method and enter amount

Bank transfer
RAIFFEISENBANK A.D.BEOGRAD RSxxxxxxxxxxxxxxxxx058
takes 2-5 days, EUR 2.95 fee

Visa card
VISA 4xxxxxxxxxxx1450
takes up to 7 days, EUR 2.95 fee
 
posto sam ja u zadnjih 15-tak dana registrovao nalog ovo su najnovija pravila koja i za mene vaze

verovatno svi vi imate verifikovane kartice od ranije pa vam je omogucena ta opcija

za nove korisnike nova pravila

pogledajte sami onu stranicu sto sam vam napisao
 
Poslednja izmena:
Kada odaberem srbiju nema ni opcije za mastercard, a očigledno je imamo, možda greška :/
 
meni uopste ne daju da verifikujem svoju VISA karticu za opciju withdraw

i kada sam pogledao ovu stranicu https://www.skrill.com/en/personal/fees/ i ukuca se Srbija jasno stoji da se novac moze povuci iskljucivo preko SWIFT/IBAN kodova

Mislim da ta stranica nema neke preterane veze, sa nama, jer je meni istekla Visa pre par meseci i morao sam da dodam novu i da je ponovo verifikujem. E sad jel ti imas verifikovanu Visu ili nemas Visu uopste dodatu, vec samo bankovni racun?
 
Poslednja izmena:
Mislio je na Skrill Mastercard
 
Mislim da ta stranica nema neke preterane veze, sa nama, jer je meni istekla Visa pre par meseci i morao sam da dodam novu i da je ponovo verifikujem. E sad jel ti imas verifikovanu Visu ili nemas Visu uopste dodatu, vec samo bankovni racun?

Imam verifikovanu VISA kojom mogu da saljem depozit na skrill

Ali je nemogu nikako verifikovati za opciju withdraw
 
Pa ne postoji verifkacija za opciju withdraw..gde vidis ti tu verifikaciju za withdraw?
 
Pa ne postoji verifkacija za opciju withdraw..gde vidis ti tu verifikaciju za withdraw?

kada kliknem na ono dugme withdraw stoji mi

1. Bank transfer takes 2-5 days, EUR 2.95 fee

2. Visa card Verification needed Verify now

kada kliknem na Verify now nista se ne desva mogu tako da klikcem milon puta promena nema

verovatno zbog novih pravila za nove korisnike
 
Ma ne postoje pravila za nove korisnike, nije ti to kazino pa da ti gledaju kroz prste kao dugogodisnjoj musteriji :D

Kad odes na karticu "Cards and Bank Accounts" sta ti stoji u polju "Status" za karticu?
 
To stoji i meni...imas neki problem, ne znam koji..probaj da vidis sa njihovom podrskom

Edit: Da li imas opciju uzimanja njihove Skrill Mastercard kartice?
 
Poslednja izmena:
To stoji i meni...imas neki problem, ne znam koji..probaj da vidis sa njihovom podrskom

Edit: Da li imas opciju uzimanja njihove Skrill Mastercard kartice?

vec sam uzeo njihovu mastercard sad cekam da stigne PIN

a sto se tice ovog "problema" koji navodis mislim da su uslove povlacenja novca za nasu zemlju promenili

starim korisnicima njihovoh naloga iz Srbije su omogucavali da povlace novac preko VISA kartice novim korisnicima su ukinuli takvu mogucnost barem se nadam privremeno

Mislim da ta stranica nema neke preterane veze, sa nama, jer je meni istekla Visa pre par meseci i morao sam da dodam novu i da je ponovo verifikujem. E sad jel ti imas verifikovanu Visu ili nemas Visu uopste dodatu, vec samo bankovni racun?

a sta ako ova pravila vaze od 1.11.2014 a ja sam 6.11 registrovao nalog?
 
Poslednja izmena:
A jel u njihovoj EULI pise da "stari" korisnici dobijaju te povlastice, a novi ne? Mozda je problem u kartici, jel ti iz Banke Intese ili neka druga banka?
 
A jel u njihovoj EULI pise da "stari" korisnici dobijaju te povlastice, a novi ne? Mozda je problem u kartici, jel ti iz Banke Intese ili neka druga banka?

Da kartica jeste iz Banke Inteza

Njihov EULI nisam ni citao tako da dobro si me podsetio sacu da pogledam

p.s. ne mogu da nadjem tu stranicu
 
Poslednja izmena:
kada kliknem na ono dugme withdraw stoji mi

1. Bank transfer takes 2-5 days, EUR 2.95 fee

2. Visa card Verification needed Verify now

kada kliknem na Verify now nista se ne desva mogu tako da klikcem milon puta promena nema

verovatno zbog novih pravila za nove korisnike

Meni je drugar imao taj problem, cini mi se da mu je zabagovao bio browser pa je odradio iz drugog :)
Ja sam tada bas probao neku karticu drugu koja stoji tamo takodje (nije bilo para na njoj) i verifikacija je bila fail (nije imalo da povuce pare)

Edit:
https://skrill.com/en/personal/fees/ Evo ovde za Srbiju nema povlacenje za VISU, znaci ili njihova mastercard ili direkt na racun. Na "
Withdraw funds" pise dole koje mogucnosti ima, za nas samo banka, na primer Slovenija banka i visa.
Znam sigurno da radi za racun, treba vam iban i swift code.
 
Poslednja izmena:
Ja to pricam celo vreme ,)

Ako su ranije i pustali korisnicima iz Srbije da vrse povlacenje na VISU sada su obustavili da li privremeno ili trajno ostaje da se vidi
 
Kakav withdrawal 90 dana? pare koje imam moram da podignem u roku od 90 dana? Meni isto tako pise

Your identity has been verified
Thank you for verifying your identity.
Current account limits
Per transaction ? NO LIMIT
Cumulative/Overall ? NO LIMIT
Withdrawal ? NO LIMIT

A i dalje ne mogu da koristim account.

I da magicno iako mi skrill nije u funkciji pise da mi je posta juce i danas uzela po 66 eura znaci 132 eura a fali mi 80 eura. Drugaru isto fali 15 eura, trecem su duplirali iznos koji je slao i posto je slao 1000 eura oni mu skinuli 2000.
 
Ja to pricam celo vreme ,)

Ako su ranije i pustali korisnicima iz Srbije da vrse povlacenje na VISU sada su obustavili da li privremeno ili trajno ostaje da se vidi

Pa ne moze polovicno...ili radi za sve ili ne radi...pa nije to Srbija i polovicna primena zakona...ono sto pise u TOSu se odnosi na sve, nebitno kad je ko otvorio racun..ako se menja TOS, menja se za sve, ljudi nemojte iznositi netacne informacije

Evo TOS: https://www.skrill.com/en/siteinformation/terms-and-conditions/
 
Pa ne moze polovicno...ili radi za sve ili ne radi...pa nije to Srbija i polovicna primena zakona...ono sto pise u TOSu se odnosi na sve, nebitno kad je ko otvorio racun..ako se menja TOS, menja se za sve, ljudi nemojte iznositi netacne informacije

Evo TOS: https://www.skrill.com/en/siteinformation/terms-and-conditions/

kako mi onda objasnjavas da NE MOGU da verifikujem svoju VISA karticu za povlacenje iako mi nudi kao opciju?

drugo kako mi objasnjavas ovo sto pise za srbiju https://www.skrill.com/en/personal/fees/
 
Objasnjavam time sto ja mogu i sto mogu drugi...jer da ne moze, onda bi to vazilo za sve nas kojima stoji Serbia tamo u adresi..nesto nije u redu sa tvojim nalogom po tom pitanju.

Sta si odabrao pri otvaranju naloga? Gambling ili Non-gambling, ako to jos ima?

Na toj stranici nema ni Skrill kartice za nasu zemlju, a mozemo da je narucimo preko sajta..kako to objasniti?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno