Šta je novo?

Kućna multimedija Bubice

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?
Ljudi ima li neko odavde da je isprobao i piston 2 ali i 3 pa da kaze koje su bolje,znam da ima dosta na netu uporedbi ali sam sa engleskim slab.Gdje je bass bolji,ovih dana konacno hocu da narucim jedne,ali piston 2 su sad skuplje od trojke 3 dolara
 
I jedne i druge su dobre, narocito za cenu koliko kostaju. Meni licno 3 su udobnije. Sto se razlike u zvuku tice, to moze da zavisi i od opreme na kojoj se slusa - ja nesto nisam primetio znacajnu razliku izmedju 2 i 3.

Pozdrav
 
Kupim sony xba-s65 "sportske" bubice, i nakon minut shvatim da imaju jednu fatalnu manu za voznju bicikliom, naime svaki dasak vetra se cuje kao da duva oluja. Jedino kad stavim kapuljacu na glavu se utisa. :crash:
 
Koja preporuka za bubice sa mic za telefon i slušanje muzike i da imaju odličan bas. Naravno da je cena prihvatljiva do nekih 20-30€ max
 
Poslednja izmena:
^ one koje su pomenute jedno 100x na poslednjih 30 strana :)
 
^ma to je covek sigurno video, neke druge hoce ;)
 
Čitao od početka ali nisam video da su bubice sa mikrofonom. Vidim da su philipsove naj ali nemaju mik. Vidim da se spominju piston i ebuy ali sam kontao da uzmem u nekoj od radnji. Kontao sam za pomoć recimo ove su extra imaju odličan bas i imaš ih ovde, ako se nesme navoditi ime radnje ok samo model pa ću ih potražiti u šopu.
 
Poslednja izmena:
Imaju oba Piston modela mikrofon, zato i jesu toliko popularne kod vlasnika raznih telefona. A i jednostavno cak su i prekaljeni audiofilski sajtovi proglasili te slusalice za odlicnu kupovinu u toj cenovnoj klasi.. npr - http://www.innerfidelity.com/content/low-cost-high-value-25-xiaomi-piston-2

Naravno imas dosta primera sa foruma gde ih hvale za tu cenu.

E sad, ''savrsene'' naravno nisu, ni zvuk ni materijali, izrada.. niko to i ne kaze a i kako ocekivati tako nesto za 25$ :)

Kod nas ih po KP ima (navodno original) za 30e.. a sigurno ima u kopija, treba se paziti toga a u temi imas vec pominjane prodavce sa Aliexp. koji su provereni.

A ako hoces da kupis neke druge kod nas za 20-30e.. naveo si da ocekujes da ocekujes odlican bas.. to je sve subjektivno (sta ko podrazumeva pod odlicnim bass-om).

Imas brdo pioneer, sony, philips.. bubica do 30e ali je pitanje koje su najbolje za te pare.
 
Imaju oba Piston modela mikrofon, zato i jesu toliko popularne kod vlasnika raznih telefona. A i jednostavno cak su i prekaljeni audiofilski sajtovi proglasili te slusalice za odlicnu kupovinu u toj cenovnoj klasi.. npr - http://www.innerfidelity.com/content/low-cost-high-value-25-xiaomi-piston-2

Naravno imas dosta primera sa foruma gde ih hvale za tu cenu.

E sad, ''savrsene'' naravno nisu, ni zvuk ni materijali, izrada.. niko to i ne kaze a i kako ocekivati tako nesto za 25$ :)

Kod nas ih po KP ima (navodno original) za 30e.. a sigurno ima u kopija, treba se paziti toga a u temi imas vec pominjane prodavce sa Aliexp. koji su provereni.

A ako hoces da kupis neke druge kod nas za 20-30e.. naveo si da ocekujes da ocekujes odlican bas.. to je sve subjektivno (sta ko podrazumeva pod odlicnim bass-om).

Imas brdo pioneer, sony, philips.. bubica do 30e ali je pitanje koje su najbolje za te pare.



Hvala na odgovoru. Upravo zbog brdo sluski sam se pogubio i pitao za savet šta da potražim.
 
Poslednja izmena:
Poručio piston preko pandawill sajta oko 18$. Zlatne - izgleda da su to piston 2 da li ih neko ima i kakava su iskustva čitao sam u nekim postovima da su bolje piston 3 zbog izolacije i kvalitetnijeg basa da li neko može da potvrdi da su bolje?
 
Poslednja izmena:
Negdje kazu da su bolje ove negdje one.Npr na stranim forumima sam citao da Piston 2 nisu bassy,dok npr na nekoj recenziji kazu da imaju dobar bass.Tako da imaju dosta oprecne zakljucke na raznim mjestima,ali nigdje nisam nista lose procitao o njima.Ja sam porucio piston 2 zbog toga sto sam naisao na vise foruma i recenzija valjda sto su straije,te zbog izgleda i kvaliteta izrade.A i bile su na akciji 17 dolara dok je trojka 22 dolara.
 
Negdje kazu da su bolje ove negdje one.Npr na stranim forumima sam citao da Piston 2 nisu bassy,dok npr na nekoj recenziji kazu da imaju dobar bass.Tako da imaju dosta oprecne zakljucke na raznim mjestima,ali nigdje nisam nista lose procitao o njima.Ja sam porucio piston 2 zbog toga sto sam naisao na vise foruma i recenzija valjda sto su straije,te zbog izgleda i kvaliteta izrade.A i bile su na akciji 17 dolara dok je trojka 22 dolara.


Da li su ti stgle te piston 2 sluške. Jako mi je važno da imaju odličan bas zbog toga sam ih i kupio. Nadam se da se nisam zaebo
 
Nešto ih nisu nahvalili na itsvet-u. Mada uvek bilo, kolko para.... Ja sam skoro bratu uzeo neke jeftine AKG za 10€, dobar je zvuk ali nisu previše glasne.
 
IT svet.. treba li dalje komentarisati :)

Ovaj lik je ozbiljan ''review-er'' i u videu je pomenuo sve prednosti (kvalitet zvuka za male pare) i mane (relativno losa izrada, jeftina plastika i tanki kablovi ali 8-10e, sta ocekivati).

Mada realno te sony ne bih ni pogledao pored Piston i onih KZ :) Ali reko da postavim, ima ljudi koji hoce da kupe bubice u roku od 24h i to za ''crvenu'', mrzi ih da narucuju i cekaju..
 
Jel može jedan hitan predlog... koleginici sa posla trebaju slušalice(bubice) sa mikrofonom (za mobilni) ako ima kod nas da se kupi za ispod 30e. Imal i tako nešto??
 
^ Piston 2 :D Na KP, 29e nove i original (navodno ali verovatno jesu). Imaju i jedne za 1,4k din ali cisto sumnjam da su original..

A iz domace ponude do 30e.. tesko je nesto predloziti..

Npr ove, 3300 din (ima ih u 4 boje) a ovde imas utiske - http://www.amazon.com/DR-EX12IP-In-Ear-Stereo-Headphones-Remote/dp/B004QOA93E
http://www.bhphotovideo.com/c/product/757693-REG/Sony_DREX12IP_BLK_DR_EX12iP_In_Ear_Stereo_Headphones.html

S tim da sam ubedjen da su P2 za 2 klase bolje po zvuku ali eto.. za 30-ak evra sumnjam da ima nesto mnogo bolje kod nas od tih sony..
 
Poslednja izmena:
14$.. to je Youth edition verzija P3 a evo sta to znaci:

What differences between the Xiaomi Piston to 3rd Youth to the Normal xiaomi piston 3rd??

The youth editon just has simple package, it has no gift box or different sized earbuds.
And also the earphones are missing the kevlar protected cable, it does have different sized earbuds. Was dissappointed by the packaging, and also it was tough to get over my sennheisers cx-180 street 2 ripping apart and use this


U prevodu - zbog nekoliko dolara razlike nikada ne bih uzeo ovu ogoljenu verziju Piston slusalica, ili 2 ili 3 ali ovo socijalno pakovanje ne :)

Ako mozes promeni opet porudzbinu za P3 i onda si zavrsio posao, samo nemoj opet da pitas da li imaju jak i kvalitetan bass :d, imaju i P2 i P3 :)
 
Poslednja izmena:
14$.. to je Youth edition verzija P3 a evo sta to znaci:

What differences between the Xiaomi Piston to 3rd Youth to the Normal xiaomi piston 3rd??

The youth editon just has simple package, it has no gift box or different sized earbuds.
And also the earphones are missing the kevlar protected cable, it does have different sized earbuds. Was dissappointed by the packaging, and also it was tough to get over my sennheisers cx-180 street 2 ripping apart and use this


U prevodu - zbog nekoliko dolara razlike nikada ne bih uzeo ovu ogoljenu verziju Piston slusalica, ili 2 ili 3 ali ovo socijalno pakovanje ne :)

Ako mozes promeni opet porudzbinu za P3 i onda si zavrsio posao, samo nemoj opet da pitas da li imaju jak i kvalitetan bass :d, imaju i P2 i P3 :)

Razlika je 10$. Na žalost izgleda sam se zaebo i da ne mogu promeniti porudžbinu krastavac nisam skontao da ima neka razlika. Ako je razlika u pakovanju sluški i u tome da nema dodatne gumice za uši, ok preživeću nije mi to toliko važno, vidim da ni kabel nije istog kvaliteta ali ni to mi nije važno, bitno da nema razlike u kvalitetu zvuka. Na kraju ako mi ne odgovaraju idu odmah na KP :D
 
Poslednja izmena:
Meni stigle Pistons 3 nakon 15 dana. P2 su prethodno otisle na vecna lovista... Sluzile su lepo godinu dana...
Do sada nisam primetio neku bitnu razliku u zvuku između P2 I P3. Zapravo, jedina osetna razlika je dosta ergonomicniji dizajn P3.
 
Nazad
Vrh Dno