Šta je novo?

Kućna multimedija Bubice

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?
Moze li link za Piston 2 na popustu za 18$. Posto nalazim neke za 16$, ne znam da li su original.
 
Moze li link za Piston 2 na popustu za 18$. Posto nalazim neke za 16$, ne znam da li su original.

Ja sam kupio kod ovih ali Piston 3, obzirom da te interesuje prethodna verzija evo linka gde možeš da izabereš zlatnu ili srebrnu:

http://www.pandawill.com/original-x...eo-earphone-with-mic-control-talk-p93814.html
http://www.pandawill.com/original-x...eo-earphone-with-mic-control-talk-p84667.html
a moja preporuka bi ti bila:
http://www.pandawill.com/original-x...award-35mm-inear-stereo-earphone-p100496.html
 
Ja sam juce narucio piston 3 kod gearbest vec sam uzimao neke xiaomi stvari kod njih i bio sam zadovoljan a sad su na popustu 16 dolara tako da sam ih narucio nadam se da su original, platio sam dodatno neko osiguranje i tracking number cisto da se osiguram mada kazem prethodna porudzbina mi je stigla za neki 4 nedelje bez trackinga i osiguranja :)
 
Ja sam uzeo na ibuygou popust valjda jos 40 sati za pistons 2, 16$, poslase mi danas
 
Koje izdržljive slušalice sa mikrofonom.

3,5mm džek
http://www.itsvet.com/proizvod/sony-mdr-e818/comp_comp_headphones/13/648
imao ih pojam kvaliteta, čak i kad je drajver produvao jer sam testirao pojačala na njemu, kabl je bio tolio dobar da sam skinuo drajvere sa drugih slušalica i stavio na njihov kabl.

Trajale su mi preko 2 godine a koštale 15tak eura.

Jel postoji nešto tome slično,kvalitet zvuka ako govorimo o muzici mi je nebitan.
 
Odustao sam od sony ericsson k750 i k770 koji sam do sada koristio za razgovor i uvjek me dobro služili,a pričam mjesečno sigurno 2k minuta.
Zbog toga sam pričao preko slušalica, a njihovih sam nabavio baš dosta,sad su jefitne.

Medjutim kako sam ostao bez tableta, ubacio sam htc cha cha da ga mjenja koliko može pa mi je to sad i telefon i tablet.
U principu samo mi je priča preko telfona bitna.
Zbog toga mora biti mikrofon.

A za kvalitet tu je marantz/dac/lampaš/grado&akg :)
 
Kupio sam ove 1-more design sluške sa Ibuygou sajta i stigle su mi danas u rekordnom roku (nakon 13 dana). Nažalost, jedan zvučnik nije radio odmah u startu. A baš su odlično izgledale što se kvaliteta izrade tiče. Poslao sam mail podršci, pa ću videti šta će reći.

Inače, nisam izdržao, pa sam nedelju dana nakon što sam naručio ove kupio i toliko hvaljene Piston 2 (iako ne podnosim taj tip sluški koji ulazi u ušni kanal), pa javljam utiske kad stignu.
 
Uzeo Sony MDR-EX15LPB. Za tu cenu stvarno sjajne sluške za laptop ili računar. Nisu baš za mobilni što zbog slabe jačine zvuka što zbog nepouzdanog kabla. Deluje da ako jače povučeš kabl, bukvalno ćeš ga iščupati. Ipak, je to Sony, možda izgled vara, ali biće samo za kućnu varijantu.
 
bez praćenja i osiguranja :( u prevodu znači nikad
Nikad ne reci nikad.
Pazi sad ovo, pisao sam ranije o ovom slučaju u praćenju pošiljki ali samo do prvog dela priče a zanimljivo je i za ovu temu.
Ljudi su naručili pistonke bez trackinga sa ibuygou-a, ni nakon 40 dana nisu stigle.
Kontaktiran support, zamolili ih da sačekaju još dve nedelje pa onda još jednom deset dana.
Na kraju ponude da pošalju još jedne samo da se uplati 3$ za tracking.
Te sa trackingom su stigle redovno, dvadeset i nešto dana.
A najluđa stvar je da su im nakon 130 i kojeg dana od momenta naručivanja stigle i one prve kupljene :D
 
Nikad ne reci nikad.
Pazi sad ovo, pisao sam ranije o ovom slučaju u praćenju pošiljki ali samo do prvog dela priče a zanimljivo je i za ovu temu.
Ljudi su naručili pistonke bez trackinga sa ibuygou-a, ni nakon 40 dana nisu stigle.
Kontaktiran support, zamolili ih da sačekaju još dve nedelje pa onda još jednom deset dana.
Na kraju ponude da pošalju još jedne samo da se uplati 3$ za tracking.
Te sa trackingom su stigle redovno, dvadeset i nešto dana.
A najluđa stvar je da su im nakon 130 i kojeg dana od momenta naručivanja stigle i one prve kupljene :D
Desilo se i meni sa narukvicom... Kad tad stigne :D
 
uzeh i ja piston 2 na forumu,necu da dajem neke konacne ocene kad je zvuk u pitanju jer jos nisu prosle burn in period (verovatno ih za vikend pustam da sviraju posto necu biti kuci :) ) ali sve ostalo,s' obzirom na cenu - bruka.jedna jedina zamerka su plasticni ugaonici na samom kontaktu kabla i same slusalice (znam da sam rogobatno opisao,ali nemam pojma kako drugacije) ne deluju previse pouzdano,bar ne na oko.sve ostalo - cista 10tka.
 
Stigle mi piston youth sluške poručio na pandavilu ok su mada mi se čini da su ove stare koje sam dobio uz s2+ po jačini zvuka bolje. Na istom levelu su jače. Možda su ove piston fejk nisam siguran da su originalne. Čekam da mi stignu i piston 3 regularne pa ću reći utiske.
 
Očekujem jak zvuk tu mislim da imam pun bas bez gubljenja na kvalitetu kada pojačam. Voleo bih da kada pojačam mi zvuk iz sluški sabije bubne opne. Kontam da ne uzimam sluške ispod 100db jer muziku volim da slušam glasno da se čuje pun zvuk sa dobrim basom.
 
Poslednja izmena:
Koji telefon sad koristis?

P3 YE imaju imp. 32 oma a osetljivost je 98dB, te stock samsung su verovatno 16 oma/100dB+ tako da nije cudno to sto su glasnije ali sigurno to nije bitnije od kvaliteta zvuka a P3 su svakako bolje ;)

P2 su 16oma/93dB.. ali su kvalitetnije izradjene od P3 Youth Edition koje nisu bez razloga jeftinije.

Voleo bih da kada pojačam mi zvuk iz sluški sabije bubne opne

Nema mnogo takvih telefona na trzistu, mozda 3-4 novija a MX4 pro ima mozda i najjaci izlaz. Za to besmisleno probijanje b.opni ti treba neki mocan plejer ili pojacalo za smartfon, npr E11k :)
 
Poslednja izmena:
Koristim Nokiu 735 čini se da ima jači zvuk od Samsunga Gs2+ ali da ne odemo u off verovatno da je na svim telefonima sličan level i da jačina ne može biti viša nego što bih voleo. I šta je bolje tj jače su one što su 16oma od onih sa 32. Sam izgled skuški mi je manje bitan od kvaliteta i jačine zvuka.
 
Poslednja izmena:
Jel moze neko da mi kaze da li je stvarno potrebno odraditi burn in na novim sluskama? :D
Posto ja to nikad nisam radio...
Uvek si radio samo ne unapred i nisi bio toga svestan. Burn in je u slobodnom prevodu "usviravanje" slušalica. Ne slažu se baš svi sa tim da to treba da se radi i da ima efekta ali neki misle i čuju da ima promene u zvuku (na bolje) nakon određenog broja sati rada slušalica pa ih pre inicijalnog korišćenja ostave da sviraju na ler par dana.
 
Nazad
Vrh Dno