Šta je novo?

Alpha Coroso Mp 5000

faca

Slavan
Učlanjen(a)
08.08.2004
Poruke
3,583
Poena
435
Moja oprema  
Laptop
Acer Aspire A5 515 Ryzen 5 5500
Mobilni telefon
Xiaomi Poco F4 8/256
Pametni uređaji
Xiaomi watch S1
Xiaomi Body Composition Scale 2
Pristup internetu
  1. Optički internet
Зна ли неко више да ми каже о овом трешу од телефону? Жена га је узеле пре месец дана и константно има проблеме са њим, сам се гаси, дисплеј се пали сам од себе. Има инстаиране неке апликације које кад се деинсталирају после дан, два опет се саме инсталирају, кад је на нету стално избацује неке рекламе, стално се појављује Aliexpress. Чак се појављују пречице за неке хот слике на које не можеш да кликнеш( жена користи телефон не ја, није оно што мислите). Данас јој се сам од себе појавио неки мени на кинеском слично recovery, једино је вађење батерије помогло.Враћао сам га и на вабричка подешавања и исто.
На нету нема много о телефону, само где се може купити и мало коментара угавном негативниx.
Још нисмо стигли да идемо до сервиса, купљен је у Роди и сервис је БГ електроник, једини је негде Карабурми.
Да ли неко има овај телефон или зна нешто више?

Послато са 8070 уз помоћ Тапатока
 
Ja bih gledao da ga vratim i zamenim uz doplatu za neki "normalan" telefon. Bojim se da će više vremena provesti u servisu nego kod vlasnika i da će uvek raditi na isti način kao i sada.
 
Знам, тако сам и ја мислио, није ме слушала да не узима тај телефон као ни телефоне испод 10000дин.
Да се телефон може тек тако вратити или само ако се не може поправити?

Послато са GT-i9300 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Može da se reklamira i da se traži povraćaj novca. Ako ovlašćeni servis utvrdi da problem postoji, uvažiće zahtev kupca (povraćaj novca).
 
Па шта је ваш предлог да прво урадим, где прво да идем? У Роду и да од њих тражим повраћај или прво у сервис? До сад никад ништа нисам носио у сревис.
Колико сам успео да видим овај телефон има тај проблем, сви се жале углавном на тај проблем, као долази са фабрички инсталираним вирусима.

Послато са GT-i9300 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Da ne otvaram novu temu, pošto meni treba jedan savet u vezi Alpha Koala modela. Imam ga već 2 godine, dobro me je služio. Međutim, baterija je počela da bubri i da se sve brže prazni, nije kao pre. Zvao sam uvoznika, oni su mi rekli da oni rade samo veleprodaju i uputili me na neku prodavnicu u Beogradu u kojoj ta baterija košta 2500 RSD. To je upola cene samog telefona i ne bi bio baš pametan potez da istu kupim. Telefon je kupljen u Tehnomaniji, ne znam da li oni bateriju za ovaj telefon. Zna li neko gde se još može kupiti baterija za ovaj telefon po nekoj pristupačnijoj ceni?

Unapred hvala
 
Nazad
Vrh Dno