Šta je novo?

RX 470 8gb MSI gaming - Nece da se instalira drajver...

demiretf

Poštovan
Učlanjen(a)
24.12.2014
Poruke
29
Poena
54
Danas mi je stigla ova graficka, ubacio sam je,krenuo da instaliram drajver, stigne do oko 50,60 procenata i kada treba da instalira radeon setings izbaci gresku (failure)... pre toga sam imao r9 270x i drajvere sam obrisao sa DDU programom... Zna li neko u cemu je problem ?
 
Jel imaš sve verzije netframework instalirane? Uz w10 ide samo 4.0 ali valjda ne i prethodne verzije.
 
sve sam isprobao i nista... tek se instalirao kada sam mu uradio sistem, hvala u svakom slucaju.
 
Kakve veze ima bios?

Obicno kada se menja graficka bi trebalo da se reinstalira windows ali to mnogi ne praktikuju jer samo izvade staru kartu obirisu drajvere i stave novu kartu i nove drajvere i to radi ali u extremnim slucajevima mora se bas ovom metodom uraditi da bi sve bilo ok.
 
ako jeste prchako i pokushava da stavi neki drajver stariji od 16.9.1, nemere tek tako (pod uslovom da je lepo izmodovao).
a mozda je loshe izmodovao bios...ili je uzeo od nekog ko jeste prchkao bios....tako da...

dechko nije naveo da je uzeo ganc novu neotpakovanu grafichku, zato reko, mozda je neko drugi prchkao.

obichno NE mora da se reinstalira svaki put win kad se menja grafichka....ali nije iskljucheno da moze da pomogne ako je sjeban win.
 
Poslednja izmena:
Pa cim mu pise u naslovu RX 470 8 gb MSI Gaming onda je logicno da je kupljena nova jer koliko videh polovnih jos nema.
 
ovako ću ti reći,windovs namesti svoje drajvere,tj one klot il kako vi već kažete,osnovne,tako sam ja furao jeno 6-7 meseci i igrao(kod mene ,obično kad neradim,jedan radni dan bude u igrama,svakodnevno) bez problema,čak mi je bolje radio(možda) bez originalnih drajvera....tako da u Win 10 komot igraš bez grimson iliti šta već....probaj bez i javi utiske
 
Zdravo
Uzeo sam ovu graficku polovnu,. obrisao prethodne drivere i uradio driversweap da izbrissem sve repove
instalirao sa atija poslednje one 19.1.1 adrenalin
posle 5 10 min u igri ugasi mi se komp
posle malo cimanja uradim update windowsa tj pokrenem inace ga ne radim, prekinem na pola jer nisam mogao da cekam,. u medjuvremenu win 10 sam instalirao za tu graficku drajvere
i sada radi ok

jel zna neko sta moze da bude ?
da instaliram ovaj hotfix gore (pre toga sve drajvere da izbrisem i da budem offlajn ) ?
ili da instaliram ove sa cda ogriginalnog od kartice

hvala
 
Nazad
Vrh Dno