Šta je novo?

Tablet, Android, 7-8 inca, do 250EUR +/-

zYx

Slavan
Učlanjen(a)
22.06.2004
Poruke
75
Poena
310
Da li neko ima preporuku za Android tablet 7-8 inca, koji ce biti koriscen uglavnom za igrice (tipa Farming simulator, Real Racing, NFS...) i YT?
Nije potreban SIM slot, treba da ima SD slot, rezolucija sto je moguce veca, da ne coretamo. Verovatno bez 2Gb RAMa da ne gledam?

Ukoliko ga ima u prodaji u Srbiji, tim bolje, zbog garancije (na Asusu MemoPad7 mi je zatrebala, pa je zgodno imati je ovde, bez slanja u inostranstvo). Nisam protiv Kineza, samo da je neki krsteni i da ima normalni interface (na engleskom) i koliko toliko OK podrsku na XDA.

Ne bih isao na neki veci, zbog pogodnosti koriscenja za dete od 9 godina, mislim da je 10 inca preveliki.

Budzet je oko 250 EUR, manje-vise, ako ima neki i za manje evrica, tim bolje, moze da se kupi velika SD kartica, futrola i slicno.

Unapred hvala!
 
Ja imam Huawei mediapad 2 8.0 i prezadovoljan sam
Igrice ne igram ali mislim da nece imati problema sa vecinom zbog solidnog hardvera. Ekran je HD sa kojim sam ptezadovoljan. Imas i Nvidia schild koji je gejming tablet. Ne znam ima li ga po oglasima
 
Hvala na savetima, ni jedan od njih nisam razmatrao pa mi je dobro doslo. Vidim da je NVidia spustila cenu na 199USD, sto je OK mislim, samo je dobavljivost problem.
Videcu jos, ima vremena do kupovine.
 
Nazad
Vrh Dno