Šta je novo?

Lenovo Miix 300

nilorad28

Cenjen
Učlanjen(a)
05.12.2012
Poruke
361
Poena
170
Molim za pomoc oko tableta lenovo, ima windows 10 home operativni sistem i kada napunim bateriju ugasim tablet na shut down ujutru ga upalim baterija pokazuje 70% a ugasio sam ga sa 99% star je nepunih mesec dana. Pritom se pali ne cesto iz dva do tri puta moram da pritisnem dugme za paljenje. Kada je tablet ugasen i pozadi vadim i vracam mem karticu cuje se zvuk kao kada je upaljen prilikom vadjenja kartice, da li je to normalno. I pitanje jos da li treba gasiti tablet ili samo ga poslati u sleep mod kao i telefon mob. Hvala unapred puno na pomoci
 
Očigledno je da se ne gasi nego ide u deep sleep, zašto, nemam pojma.
Battery drain je česta pojava na Win tabletima tako da to nemoj da te buni, ja moj gasim zbog toga a i realno, par sekundi više prililom butovanja i ne predstavlja neki problem
 
A kako mogu da ga vratim na pocetna podesavanja da obrise sve update i app i pokrene sistem kao da je kupljen. I kazi mi da li da ga gasim ili ne i kada ga ugasim nashut down on trosi bateriju
 
Kako da odradim hard reset na windows 10 tabletu ako se ovo sa baterijom nastavi i molim za odgovor da li gasiti tablet ili ne kada se ne koristi preko noci
 
Nazad
Vrh Dno