Šta je novo?

Skladišni prostor na neodređeno vreme (magacin, ne cloud servis)

TwistedMind

Slavan
Učlanjen(a)
30.05.2009
Poruke
7,043
Poena
485
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel i5-13600KF & Noctua NH-D15S chromax.black
Matična ploča
Gigabyte Z790M AORUS ELITE AX
RAM
Corsair VENGEANCE 32GB (2 x 16GB) DDR5 6000MHz C36
GPU
ASRock RX 6700 XT Challenger Pro 12GB OC
Storage
1TB Samsung 990 PRO NVMe M.2 SSD
Zvuk
FiiO K7 + HiFiMan Sundara, Soundpeats H1 TWS
PSU
Seasonic Prime PX 850W Platinum
Kućište
Cooler Master Storm Trooper
Monitor
2x ASUS MG279Q
Miš & tastatura
Logitech G502 LIGHTSPEED & Asus ROG Falchion MX Brown
Ostale periferije
Playstation 5
Mobilni telefon
Lenovo Z5
Pametni uređaji
Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra GPS
Pristup internetu
  1. Optički internet
Da li neko možda koristi neki magacin za skladištenje stvari ili zna da preporuči isti?

Pretpostavljam da većina nas ima ovaj problem donekle. Tokom godina su se nakupile stvari koje su višak za životni prostor, a neke od njih je šteta baciti. U većini slučajeva ove stvari imaju samo sentimentalnu vrednost, ali njih je najteže baciti.
Podrumi su retko funkcionalni zbog vlage, pacova, a i lopova. Svaka pretraga me vodi na kompanije za selidbe, ali meni treba magacinski prostor za dugačak period. Razmišljao sam i o garaži, ali su one precenjene, a ne pružaju mi ništa više od podruma koji imam.
Potrebno mi je par kubika prostora koje bih platio nekoliko hiljada na mesečnom nivou koje je sigurno od vlage i narkomana.
 
Mislis na onaj americki storage fazon?
Nisam ni cuo da ima u Srbiji nesto slicno...
 
Pa tako nekako.
Nisam ni ja video nista konkretno (osim selidbi), zato i pitam.
 
Eto odmah ideje za posao, otvaraj firmu :)
Toga ima u austriji, u poslednjih par godina je bas procvetalo, al nisu male cene, recimo ispadne 80ak € mesecno za neki prostor slican podrumskom (3 kvadrata x 3m visine). To je cena za firme, ne znam kako se krece za privatne korisnike.
 
Ima u Srbiji toga, samo nemam apsolutno nikakvu informaciju o firmama koje se time bave. Naleteh na neki prilog na TVu pre koji mesec.
 
Jes, pa da gledamo kako tvoje stvari lictiraju na Storage wars-u :)
 
Ne bi se kod nas ovajdili oni probisveti sto ucestvuju na aukcijama. Ja bi njima motike u ruke, pa u polje.:smackbum:
Stvarno, nisam do sada cuo da neko nudi takvu uslugu skladistenja.
 
Poslednja izmena:
Stošić skladišti šta god vam treba, ali ne znam da li postoji neko ograničenje na vremenski period zakupa prostora.
 
Stošić naplaćuje 150eur mesečno. Za te pare ću naći sobu u centru sa više mesta. Skoro da mogu poslovni prostor da iznajmim. Mogu da uzmem kredit, kupim stan i da mi rata bude manja.
Otpada cela ova priča. Izgleda da ću morati da živim ko horder.
 
Za te pare iznajmiš stan, u jednu sobu staviš stvari, drugu izdaš podstanaru za 70 eur :D
 
Niko ti ne daje garanciju na sigurnost robe koja je uskladistena. Morao bi posebno da placas osiguranje koje nije jeftino na duzi period.
 
To za sigurnost sam potpuno svestan. Stan izgleda najsigurnije, ali opet moze vlasnik da provali da te nema pa da ceprka po stvarima.
Mada je meni sigurnost manje bitna stvar jer nema nicega vrednog. Veci problem moze biti vandal. Ili lopov koji se iznervira pa zeli da napakosti sto nista nema za njega.
 
Iznajmi stan negde van Beograda...Mladenovac...Sopot...stavi stvari...stavi neku kameru....i proci ces mnogo jeftinije...
 
Pogledaj u trznom centru Mondo, u Zarkovu, iznajmljivali su skladista za 50e mesecno (3x3m). Tamo imas i obezbedjenje tako da deluje sigurno. E sada, svaki poslovni prostor dobija skladiste pa neki vlasnici iznajmljuju i ta skladista. Nista te ne kosta da se raspitas.
 
Pogledaj u trznom centru Mondo, u Zarkovu, iznajmljivali su skladista za 50e mesecno (3x3m). Tamo imas i obezbedjenje tako da deluje sigurno. E sada, svaki poslovni prostor dobija skladiste pa neki vlasnici iznajmljuju i ta skladista. Nista te ne kosta da se raspitas.

E ovo je informacija kakvoj sam se nadao ovde.
Hvala, raspitacu se.
 
Takođe postoje višenamenske garaže na Čukaričkoj padini, zidane u fazonu tih skladišta, uvek ima slobodnih, 18Kvm sa strujom i vodom. Ja sam plaćao 50eur mesečno, sad gledam po netu, 70 uglavnom
 
•  Selidbe Beograd ATS je najstarija,registrovana agencija ove vrste koja se preko 24 godine uspešno bavi uslugama selidbe i transporta na teritoriji Beograda,Srbije i inostranstva.Selidbe Beograd su nasa specijalnost.Takodje posedujemo i magacinski prostor na 4 lokacije u Beogradu.
 
Nazad
Vrh Dno