Šta je novo?

MTS-skidaju mi i MB i kredit!!!

destructor

Cenjen
Učlanjen(a)
03.03.2011
Poruke
39
Poena
155
Pozdrav svima!
korisnik sam MTS-a (pripejd) i od juce imam sledeci problem. Naime, uplatio sam bonus interntet 1GB 200 dinara koji traje 7 dana i tu se javlja problem. Kada koristim 3G internet ne samo da mi skidaju MB koje sam uplatio vec mi se skida i kredit!!!:wall: Znaci skidaju i uplacene megabajte i kredit. Zvao sam operatera i receno mi je da ce mi vratiti skinuti kredit u roku od 8 dana ako se ispostavi da je greska kod njih. Zanimljivo je to da nekad surfujem sat vremena i ne skine mi ni paru, a nekad odem samo da proverim mail i ode 20-30 dinara + uplacen net! Da li je jos neko imao slican problem i da li ga je resio? Ne bitno mi je da li ce mi vratiti skinut kredit od juce vec mi je bitno da resim ovo skidanje kredita!

Hvala!
 
Izgleda da sam u pravu bio, Dzole ;) (@Dzosua)
MTS ima neki bug sa bonus netom i skidanjem kredita, ocigledno.

Koji APN koristis?
 
Koristim "mts internet (gprsinternet)". Sto? Da predjem na "mts wap" ili???
Pa je l' su u stanju da rese taj bag na mom broju ili ne?
 
Poslednja izmena:
Izgleda da sam u pravu bio, Dzole ;) (@Dzosua)
MTS ima neki bug sa bonus netom i skidanjem kredita, ocigledno.

Koji APN koristis?
To nije moj problem,to je problem lopovskog mts,zasto daju te promocije ako su nesposobni da ih realizuju?
Znaci ocigledno nijednu promociju im ne mozes koristiti jer svaku kradj tj.MTS nema promocije nijedne ;)
 
@destructor, probaj da obrises proxy ako ga ima. Ako ga nema, promeni APN, to jedino mi pada na pamet kao moguce resenje. (inace meni je wap default APN na postpaidu). Oni sami to nece resiti, cim ne prijavi to dovoljan broj ljudi. A dugo vec ima ove promocije.

@Dzole, ja se iskoristio onih bonus poziva u mrezi, sa novim prepaid karticama.
Na postpaid i KT brojevima dodaci rade normalno.

Ovo za net im je ocigledno bug, cim se ponavlja. Ali prvi put jesu oni krivi, ti si kriv ako ponovis i ocekujes drugi rezultat.
 
Potvrđujem istinitost ovog problema. Koristio sam mts prepaid karticu u modemu i nikad nije bilo problema, sve ispravno uneti traženi parametri.
Prošle nedelje kad sam surfovao, ono malo megabajta je potrošeno, kao i kredit od nekih 100 dinara. Ranije bi mi se uvek obarala brzina, a kredit se ne bi trošio. Znači, otišli mi i megabajti i celokupan kredit sa broja. Koristio sam Mix promociju, koja u sebi ima sadrži neograničen internet.
Možda ih i ja pozovem da ustanove problem.
 
@destructor, probaj da obrises proxy ako ga ima. Ako ga nema, promeni APN, to jedino mi pada na pamet kao moguce resenje. (inace meni je wap default APN na postpaidu). Oni sami to nece resiti, cim ne prijavi to dovoljan broj ljudi. A dugo vec ima ove promocije.

Ovo za net im je ocigledno bug, cim se ponavlja. Ali prvi put jesu oni krivi, ti si kriv ako ponovis i ocekujes drugi rezultat.

Probao sam i sa drugim APN-om i opet isto:mad: Ako ne rese ovo u roku u kom mi je operater obecao (8 dana, a vec je proslo 2) ja moram promeniti operatera jer mi dnevno sliste 50-100 dinara!

A ne pada mi napamet da 10000000 puta zivkam operatera i zalim se na isti problem!
 
Alternativa jedina je da kada uplatis kredit, prebacis ga odmah friendly dopunom na neki drugi prepaid broj (ode ti 10 dinara ali krastavac) :)

Mada mislim da je VIP prepaid u svemu bolji sada od ostala dva. Pogotovu ako MTS ovako ne radi nesto ;)
 
Hmm
Ja koristio ovu promociju neko vreme i nisam imao ovih problema.
 
Pa i ja mislim da nisam imao do pre neki dan a onda sam video da mi je u roku od 1h "nestalo" 50 din.
 
^ Da li su u listingu za pripejd odvojene kolone za osnovni kredit i razne bonuse? Ako jesu, lako mozete da vidite na sta se trosi osnovni kredit. A ako nisu, kao u KT, što je de facto pripejd, onda nema načina - listing ima samo jednu kolonu za potrošnju po svim osnovama.
 
Nemaju oni bonus kredit za ovo, u pitanju su bonus MB (*105#, nema nista na *108#).
Odlican predlog listing, lako se iz njega vidi sta trosi, samo se prati sta nije nula.

50din je premala suma da bude potroseno na net, to nije ni ceo MB>
 
Njihov obicaj je da hapaju na sitno. Na toliko sitno da ti se ne isplati da plis auto i placas parking da bi otisao u poslovnicu da se zalis.
 
A u brate kako si dobro opisao Telekom, potpisujem to sto si rekao. Imao sam razne sutuacije sa njima... Postojala je ibtema o "kraduckanju" na Benchu...
 
Nemaju oni bonus kredit za ovo, u pitanju su bonus MB (*105#, nema nista na *108#).
Odlican predlog listing, lako se iz njega vidi sta trosi, samo se prati sta nije nula.

50din je premala suma da bude potroseno na net, to nije ni ceo MB>

Da, ali svaki dan po 50-100 dinara i druze, nakupi se, a vec sam im dao 200 dinara za usranu promociju. Evo, proslo je 3 dana od kada sam prijavio a problem je i dalje tu, jos su mi obecali ida ce mi vratiti skinut kredit ali ako neko iz MTS-a cita ovo: "Ljudi ne morate mi vracati vec samo sredite da mi se kreda vise ne topi istovremeno sa MB!"
 
Nisam tako mislio, vec nerealno je da tako sitnu sumu skine net, premalo je to neta.
Pogledaj listing ako mozes.
 
Narode, resili su mi problem i vratili mi kintu!!! :wave: A umalo da promenim operatera i broj.cheers:happy:
 
Ali pogledaj po listingu sta je naplaceno?:)
 
Pa naplacivan je internet ali ne uvek, i to sve nesto sitno (10-15 din.)

Evo slike:


28khkl1.jpg
 
Poslednja izmena:
Samo jadni Telenor pošten....

Do sad ni paru ukradenu od njih nisam imao,a kod njih sam u decembru punih 10 god. postpejd i pre toga jos oko3 pripejd pa ti vidi.
Kod MTS za nepuna 2 meseca 2 puta me pokrali,a da ne pricam zadnji put kad sam bio aktivno njihov korisnik tj.pre vise od 13 god.,kad su duplirali poruke i naplacivali i sl.
 
Mene su pokrali. 267 dinara. Nemam sta da te gledam, vrati mi ti 267 dinara kad ih već zastupaš.
 
Mene su pokrali. 267 dinara. Nemam sta da te gledam, vrati mi ti 267 dinara kad ih već zastupaš.

99% si ti nesto zeznuo sto se tice telenora samo nemas pojma sta. Sansa da su ti oni ukrali je onih 1%
Mozes reci i da su najskuplji i sl.,do skora i jesu bili,sad vec nisu,ali da kradu to ne mozes reci. Cak i da kradu budi siguran da ni blizu kao druga dva,a narocito mts
 
Poslednja izmena:
Pričaj šta hoćeš, DZOSUA duguje čika scouseru, staroj advokatskoj kuki, 267 dinara.
 
Do sad ni paru ukradenu od njih nisam imao,a kod njih sam u decembru punih 10 god. postpejd i pre toga jos oko3 pripejd pa ti vidi.
Kod MTS za nepuna 2 meseca 2 puta me pokrali,a da ne pricam zadnji put kad sam bio aktivno njihov korisnik tj.pre vise od 13 god.,kad su duplirali poruke i naplacivali i sl.

Znaci poredis Telekom(MTS) od pre 10+ godina i danasnji Telenor?

To je isto kao kada bi poredio Nvidia GTX 1060 i AMD(Ati ranije) rx 1300...

I ne znam kako su lopovi kada su coveku vratili pare? :)
 
Znaci poredis Telekom(MTS) od pre 10+ godina i danasnji Telenor?

To je isto kao kada bi poredio Nvidia GTX 1060 i AMD(Ati ranije) rx 1300...

I ne znam kako su lopovi kada su coveku vratili pare? :)

Izem ti ja mrezu gde svako malo moram pisati reklamacije za moje pare sto oni ukradu,pri tom dobar deo ne rese. To je onaj sistem APP kradja (Ako Prodje Prodje).
Meni su te dve morali resiti jer nisu imali apsolutno nijedan argument na njihovoj strani,jednostavno su me pokrali.
Ne priznajem nikakav izgovor kao "bag" i slicne gluposti,zasto onda i daju bilo kakve "promocije" ako ce te oguliti posle na kvarnjaka?

MTS nije nista nesto znacajno bolji u odnosu na pre 10-15 god.,da su malo bolji jesu,ali nista specijalno. Eto ti idu praznici pa ces videti o cemu pricam. MTS-u je rak rana pojacan saobracan,odma prsne mreza ;)
O kradji vec klasika,to dotira skoro 2 decenije vec,mada i ovo pucanje mreze im je od pamtiveka prisutno ;)
 
Poslednja izmena:
Dobro druze uzivaj u poštenom telenoru :D

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno