Šta je novo?

Externi monitor i laptop

PixelG

Poštovan
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruke
86
Poena
59
Planiram uzeti neku polovnu varijantu monitora i spojiti na laptop, koji mi uglavnom sluzi kao desktop i tako malo povecati ekran.

Izlaze koje imam su VGA port/Mini D-sub 15-pin i HDMI. Pretpostavljam kao port da je bolji HDMI, ali pise u specifikaciji da je D-sub namjenjen externim monitorima.

Velicina ekrana sta znam, mozda 18-19-20", sve je to osjetno vece od sadasnjih 15.6". Kvalitet slike kvaliteta najmanje kao na sadasnjem laptopu (Asus X555LF), znaci widescreen (16:9), LED pozadinsko, ne mora biti full HD nije prioritet, panel kao na laptopu (TN ili VA), prosjecan brightness, contrast i to. Po mogucnosti neka slim verzija, koja zauzima manje prostora.

Cijena, polovan, otprilike 50-80 eur.
 
Poslednja izmena:
Za te pare ćeš među polovnjacima bez problema naći FullHD monitor veličine 21-22" :) VGA je upotrebljiv, ali generalno HDMI dalje bolju sliku. Bilo je dosta takvih ponuda u oglasima ovde na benchu poslednjih dana i nedelja pa pročešljaj oglase i sigurno ćeš naći nešto :)
 
Na OLXu i trazim. Nego narod ne zna objaviti oglas kako treba, tj. ne popune fino ili nikako podatke kako bih mogao pretrazivati na osnovu kriterijuma. Ne mogu listati stranice medju hiljadama artikala. Odgovara Sarajevsko-Romanijska regija i Kanton Sarajevo.

Mislio sam da neko navede 2-3 modela pa da tako trazim.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno