Šta je novo?

Arena Sport i Sport Klub

Ajde ja da pitam nešto što baš i nema veze sa ovom temom. Da li ima negde na netu neki servis za sportove poput netflixa gde čovek može da gleda pre svega fudbal a da ne plaća ovim našim lopovima a da opet plati i da vredi? Moj Panasonik tv ima Eurosport aplikaciju ali njihov izbor je siromašan, pa ako ima nešto na netu gde može PL, Primera i možda Liga Šampiona daj predlažite.
 
Domaći fudbal, pogotovo derbi je veliki plus za Arenu, uz Seriju A i Ligu šampiona. Sa druge strane svi ti naši kanali su jadni zbog loših komentatora.
 
Ja uzeo Arene preko Polarisa, nisam mogao više da se bakćem sa strimovima.

btw SK teško fejluje u zadnje vreme - subota od 16h je bila moja svetinja. Sad više ne puštaju nijednu PL utakmicu na SK1-3 od 16h. Luzeri ladno puštali Ukrajince prošlu subotu u 16h - moš' misliti...

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
Да ли се потписује неки уговор приликом узимања арене преко полариса?
 
Da, 2 godine.

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
I ja imam i Arene i SK, i sto neko rece pre mene, cak vise ni F1 ne gledam na SK zbog ona dva .... tako da tu radi stream. Posto nisam ljubitelj fudbala, tj kosarka je moj sport, mnogo vise gledam Arenu (ABA, Fiba ls). Generalno jedino zasto sam uzeo SK je zbog Evrolige, NBA me do playoffa ne interesuje. Takodje, Edin i Kole na Areni su ne znam ni ja koliko puta bolji komentatori od kombinacije Ilija Kovacic + Vlada Kuzmanovic (mada ima jos jedan novi komentator, ne znam mu ime, prilicno je dobar). Prva dva cak od utakmice Mornar Igokea naprave zanimljivu utakmicu, Kovacic te natera da na najboljoj utakmici evrolige smanjis ton (ako ne igra njegov ljubimac Soni Viiiiiiiims). Dakle pricam samo o kosarci, za fudbal ne znam, al sumnjam da ima gorih od Ace Informacije...
 
Stvar ukusa ili čak i stvar navike. Meni je taj Edin lik extremno iritantan. "trojka kao kap"... bljak.
Realno su loši komentatori na oba kanala, al eto za utehu bar nije Banjac & co sa EuroSport-a :D :D
 
Niko kao Kovačić, dođe mi da razlupam televizor kad ga čujem

J... ga SiMOOOONOOOOOvić
 
Pa kad navija za fmp... zato ga mutiras i gledas


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako nije plus? Mnogi od nas prate domaću ligu i ABA pre španskog fudbala ili propale F1, što se i vidi po komentarima na portalima svaki put kad se igra derbi.

Kovačić u transu :D
 
Ko bre prati domacu ligu? U velikoj si manjini druze jer tu nema sta da se prati...Kakva bre Aba liga...Jedino sto je dobro na Areni je Ls...Italijani su blagi ocaj u zadnjih 6-7 godina...A to sto ne pratite Nba do pocetka plejofa je vec vas problem

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Stvarno ovaj Kovačić nije normalan. Ima li iko od kolega da mu kaže da se malo unese. Bitno da smo pregazili ove *****e.
 
To što ne pratimo NBA do početka plejofa je do toga što radimo, pa je nemoguće gledati utakmice i biti na poslu u osam sati.

Drugo, našu fudbalsku igu prati više ljudi nego što misliš, o ABA da ne pričam. Italijani su i ovako kljakavi zanimljiviji od ciganije u Španiji.
SK ima bogatiju ponudu, ali meni je mnogo značajnije da lepo pogledam košarkaški ili fudbalski derbi kad nisam u mogućnosti da budem u hali ili na stadionu, nego to što mogu da gledam NBA finale.


Malo nek se iznese.

:D
 
Ocigledno da klinci gledaju Arenu, nemam drugo logicno objasnjenje...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Obrnuto. Klinci se lože na priču: "Ne gledam domaći fudbal/ABA ligu, samo Englezi i NBA".
 
Ok ajde daj mi neke brojke koliko ljudi prati domaci fudbal? I dal je realno da jurim Arenu zbog dva propala derbija godisnje? Italijani zanimljiviji od Spanije? Spanija ciganija? Cini mi se da tamo igraju trenutno tri najbolje ekipe na svetu...Real, Barsa i Atletiko...Da ne pricamo o ostalima gde jedna Celta tuce Barsu kuci, Valensija, Bilbao i Sevilja takodje brutalne ekipe...Ja sam objektivan, znam da klinci prate nas derbi i da se loze...A postovi su ti klinacki tako da te razumem...Tu si negdr oko 20 godina ili si iz neke selendre pa se palis na derbi

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nema objektivnosti...

Ali ima ljudi koji više vole italijane od spanaca, ima ljudi koji vise vole nas fudbal, od portugalskog...

Ima ljudi koji uopšte ne prate NBA, NFL... formulu 1...

A opet prate ABA...

Jednostavno nema objektivnosti. To što sportklub ima premijer ligu, i ona je najača na svetu po mnogim stvarima, što se tiče i ugovora , tv prenosa, ne mora da znači da to svi vole da gledaju.
 
Igraju. Real i Barsa trpaju sve redom sa po 5-6 golova, Atletiko igra 0-1 svaku utakmicu. Neverovatno uzbudljivo. Valensija je do pre dva-tri kola bila zakucana za dno lige, toliko o tvom praćenju. Strani fudbal zaluđeno prate likovi koji se u dresovima Liverpulu okupljaju da navijaju za ekran televizora i klinci koji se prepiru oko toga da li je bolji Mesi ili Kristijano.

Nama koji pratimo Seriju A od devedesetih će ta liga zauvek imati više šmeka od španske, iako je propala.

Ako te zanima ko prati domaći fudbal, pogledaj forume poput VIP portala ili Avangarde, pa ćeš možda prihvatiti činjenicu da se domaći fudbal i košarka prate mnogo ozbiljnije nego strane lige. To nije za Instagram generaciju, ma koliko loše bilo.


Poslednju rečenicu ne bih komentarisao, ne spuštam se na taj nivo.
 
Udjem danas u kladionicu i 100 likova ko hipnotisani gledaju Vojvodina - Vozdovac..al stvarno :)
 
Kakvi bre portali? Kolika je poseta na utakmicama? Šta, skupa karta? Na derbiju se ne napuni ni stadion partizana. Reprezentaciju gleda protiv Austrije manje od 20 hiljada ljudi i ti mi pričaš da se prati domaći fudbal.

(cene karata su realno smešne)

@elcid
zato što igraju sve moguće igre u live. :d
 
Poslednja izmena:
Aha ajde daj mi neki derbi u Italiji gde ima vise od dva gola? Liga im je pukla odavno a fudbal apsolutno dosadan za gledanje.Ljudi namestaci ozbiljni za razliku od Engleza gde jedan Lester uzme Premijer ligu a Njukasl ladno igra Championship koji je zanimljiviji od Serie A....Publiku si zaboravio... Zar ti nije tuzno da gledas Italijane gde su prazne tribine? Pazi kad ti vise pratis Calco od samih zabara..Atletiko dva puta finale Lige Sampiona...Mislim zasto ti uopste gledas Ls kad tamo nema Italijana i Francuza? Pratim i to detaljno...Valensija skuplja od Milana npr samo nemaju trenera...Ne mogu umaram se a tako su ocigledne neke stvari...Inace i ja sam pratio Calcio dok su igrali Ronaldo, Nesta, Batistuta, Nedved, Konte, Rui Kosta, Kijeza, Crespo, Zaneti, Zidan itd Liga im je propala ako mi navedes pet ozbiljnih igraca ja predjem na Arenu

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dobro , volite sport... nego mene zanima ZASTO je ova tema o ovim tv programima u podforumu za internet i provajding?!
 
Kakvi bre portali? Kolika je poseta na utakmicama? Šta, skupa karta? Na derbiju se ne napuni ni stadion partizana. Reprezentaciju gleda protiv Austrije manje od 20 hiljada ljudi i ti mi pričaš da se prati domaći fudbal.

(cene karata su realno smešne)

@elcid
zato što igraju sve moguće igre u live. :d

Ali opet dolazimo do zakljucka da to neko prati..znaci postoji ciljna grupa koga to interesuje. Biju oni po live kladjenju samo tako..i gledaju tekmu. Al dal ce neko od njih na stadion ? Tesko, bogme nikako. To su te dve vrste gledanosti..uzivo na stadionu ili u kladzi uz pivo i tiket.
 
Poslednja izmena:
Dobro , volite sport... nego mene zanima ZASTO je ova tema o ovim tv programima u podforumu za internet i provajding?!

Zato što se 2 provajdera koja drže 2 sportska kanala, arenu i sportklub, ne vole...

Ključ svega je da na kraju ispastaju korisnici... mts je lepo uradio, evo spustio na 50%, nek i sbb uradi isto, i svima super. Pa nek ljudi gledaju, šta im je volja. Po povolijoj ceni.
 
Igraju. Real i Barsa trpaju sve redom sa po 5-6 golova, Atletiko igra 0-1 svaku utakmicu. Neverovatno uzbudljivo. Valensija je do pre dva-tri kola bila zakucana za dno lige, toliko o tvom praćenju. Strani fudbal zaluđeno prate likovi koji se u dresovima Liverpulu okupljaju da navijaju za ekran televizora i klinci koji se prepiru oko toga da li je bolji Mesi ili Kristijano.

Nama koji pratimo Seriju A od devedesetih će ta liga zauvek imati više šmeka od španske, iako je propala.

Ako te zanima ko prati domaći fudbal, pogledaj forume poput VIP portala ili Avangarde, pa ćeš možda prihvatiti činjenicu da se domaći fudbal i košarka prate mnogo ozbiljnije nego strane lige. To nije za Instagram generaciju, ma koliko loše bilo.


Poslednju rečenicu ne bih komentarisao, ne spuštam se na taj nivo.


Da bas fantasticna liga , u kojoj jedna ekipa dominira kolko vec godina zaredom..
Zna se da Juve osvaja na pocetku svake sezone :)
Liga u kojoj je Milan potrosio prosle godine 100 miliona da bi bili 7mi na tabeli.
Ove sezone Inter isto iznad 100 miliona da bi se borio za opstanak pri dnu tabele.
Veoma fascinantna liga :)
Vidi se da pratis fudbal isto koliko i moja baba)
Spanska liga ti je najbolja vec par sezona zaredom, ne zna se do samog kraja ko ce da osvoji..Timovi osvajaju najveca evropska takmicenja...
Kada je zadnji put italijanski tim osvojio LE ili LS..
Spanci dominiraju zadnjih godina i suoci se sa realnoscu)
Svi cekaju kineze da pokupuju italijanske klubove i uloze kes , ali ta liga se nece oporaviti makar jos 5 godina zapamti to ;)
 
Poslednja izmena:
Ima li kakvih novih informacija, ova prepucavanja koja je bolja liga me ne interesuju a verujem da nisam jedini ovde..
 
Nazad
Vrh Dno