Šta je novo?

Arena Sport i Sport Klub

Arena je 10x bolja, ne bih prešao na onaj tenis i špansku ligu da mi plate da gledam.

Ne očekujem da će se Telekom i SBB dogovoriti, mislim da bi takva odluka moarla da sačeka privatizaciju telekoma.
 
Da bas fantasticna liga , u kojoj jedna ekipa dominira kolko vec godina zaredom..
Zna se da Juve osvaja na pocetku svake sezone :)
Liga u kojoj je Milan potrosio prosle godine 100 miliona da bi bili 7mi na tabeli.
Ove sezone Inter isto iznad 100 miliona da bi se borio za opstanak pri dnu tabele.
Veoma fascinantna liga :)
Vidi se da pratis fudbal isto koliko i moja baba)
Spanska liga ti je najbolja vec par sezona zaredom, ne zna se do samog kraja ko ce da osvoji..Timovi osvajaju najveca evropska takmicenja...
Kada je zadnji put italijanski tim osvojio LE ili LS..
Spanci dominiraju zadnjih godina i suoci se sa realnoscu)
Svi cekaju kineze da pokupuju italijanske klubove i uloze kes , ali ta liga se nece oporaviti makar jos 5 godina zapamti to ;)

Ne mozes to tako da poredis..koliki je budzet npr. West Hama, koliko su para potrosili, presli na ovi stadion..i koji su na tabeli ?

Jeste da je u Italiji Juve za dve klase ispred svih..tu nema dileme. I da nema top igraca i sve to stoji. Al non stop se prica o nekom dosadnom fudbalu i kako nema golova? Verovali i ne italijani su drasticno povecali prosek golova na svojim tekmama zadnjih godinu dve..lako se to moze utvrditi..pogledajte stat. Kojim se rezultatima zavrsavaju derbiji u Italiji ? Napoli - Roma 1:3, Inter - Juve 2:1..znaci ima golova. Nije za ppredjenje al dosadniju tekmu od Liverpul - Man Utd sad u ponedeljak ja nisam skorije gledao..a radi se o najvecem rivalitetu u Engleskoj.

Onda..kakvi su uspesi italijanskih klubova u Evropi zadnjih 2-3 god a kakvi engleskih ? Juventus finale LS, Fiorentina polufinale LE. A englezi ?

Da ne bude zabune..englezi su i dalje bolji za klasu od italijana u svemu, al daleko od toga da su zabari krs. Spanci su druga vasiona
 
Alo ljudi jel se vi sprdate sa tim pracenjem domace lige? Garantujem da iza nikova Vanitas i Elcid stoje Kanga i Sale Ilic...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Haha..gde nadje Kangu. Pa taj ne zna gde se nalazi

Ma ni ja je ne pratim al vidim oko sebe..pa svi trce u ovu kladzu jer ona ima Arenu a ova druga nema
 
Nisu krs...Juve i Napoli su odlicni, Roma korektna...Inter dobar takodje a Torino i Sasulo vrebaju iz prikrajka...Ali to je svetlosnim godinama daleko od Zanetija, Kontea, Totija, Seedorfa, Ronaldinja...Italijani su otisli u ***** al neko se zadovoljava i sa tim jer nema mogucnost da gleda Sk

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Pazi ima istine, prate ljudi domacicu iako je namestena plus je ocajna igracki...Ne znam zasto ali prate...Mada mislim da ih je sve manje

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Sad tek vidim da je temu otvorio Vinceco Montela.Klasicna provokacija :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
To..sve je namesteno. Sto prate ? Pa klade se..a svi se klade. A ko se kladi hoce i da gleda..
 
Poslednja izmena:
Nema veze sa klađenjem. Razloga zbog kojih ljudi ne idu na stadion je onoliko, to i sami znate. Podele, lopovske uprave, užasna infastruktura itd, ali ljudi prate.
Španska liga je uvek bila odvratna, ne može da se meri sa italijanskom po strasti i šmeku. Kakve veze ima to što u Italiji stadioni nisu puni? Eno u Nemačkoj stadioni krcati, pa taj fudbal retko ko gleda svake nedelje.



Uglavnom, ova diskusija je počela komentarom o tome da domaći fudbal prate samo klinci i da na Areni valja samo LŠ, a to nije tačno.

još na ovo da odgovorim:

Nisu krs...Juve i Napoli su odlicni, Roma korektna...Inter dobar takodje a Torino i Sasulo vrebaju iz prikrajka...Ali to je svetlosnim godinama daleko od Zanetija, Kontea, Totija, Seedorfa, Ronaldinja...Italijani su otisli u ***** al neko se zadovoljava i sa tim jer nema mogucnost da gleda Sk

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Imam i SK i Arene (SBB kablovska i MTS TV GO, pošto u drugom stanu imam IPTV). SK gledam kad igraju Englezi, tu i tamo EL i NBA u plej-ofu i 5-6 utakmica Španaca godišnje. Na Arenama LŠ, LE, ABA, JSL, FIBA LŠ, Italijani, svake nedelje.
 
Poslednja izmena:
Ja pratim našu ligu tj pratim Zvezdu i u fudbalu i u košarci i zato jurim arene preko strimova. Namešteno ili ne,tako može da se priča za svaku ligu al to je neka druga tema.
 
Jedino što je zanimljivo od fudbala osim LS i LE su Englezi i Italijani.
A domaći fudbal pratim jedino kad igra Metalac i to na domaćem terenu..
 
ajmo malo se uozbiljite , tema je Arena i SK a ne fudbalske lige diljem Evrope...inace ode tema tj bice locked
 
Nego, jel ovo SK nema pravo prenosa utakmica subotom u 16h?
 
Da mislim na premier ligu, glupo su uradili do besvesti, pa većina utakmica se igra u tom terminu i oni ne prenose ni jednu na HD kanalu???!!
 
Ko bre prati domacu ligu? U velikoj si manjini druze jer tu nema sta da se prati...Kakva bre Aba liga...Jedino sto je dobro na Areni je Ls...Italijani su blagi ocaj u zadnjih 6-7 godina...A to sto ne pratite Nba do pocetka plejofa je vec vas problem

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Oni koji prate regularni deo NBA sezone, to sigurno ne čine gledajući utakmice iz sirotinjskog paketa koji je SK zakupio...
 
Oni koji prate regularni deo NBA sezone, to sigurno ne čine gledajući utakmice iz sirotinjskog paketa koji je SK zakupio...
+1
Da mislim na premier ligu, glupo su uradili do besvesti, pa većina utakmica se igra u tom terminu i oni ne prenose ni jednu na HD kanalu???!
Check Bcf Catalogue and Ezibuy Catalogue.
U Engleskoj je zabrana prenosa subotom od 4 po podne, a to je prošireno i na nas od prošle sezone. U svakom slučaju d-e-b-i-l-n-o.
 
Poslednja izmena od urednika:

A zasto nisu napravili poseban paket Sport Klub kanala sa doplatom i da budu svi zadovoljni a ne ovako. To je ista fora kao i kod Poste Neta kad su ukinuli Sport Klub a kod Ikoma Arene. Jednostavno sbb i mts ne dozvoljavaju da imamo kod jednog kablovskog operatera sve. Jedino mi nije jasno kako Kopernikus ima svih pet Arena i svih sest Sport Klubova? Cinimi se da Radijus Vektor takodje ima oba sportska paketa ali ne full. Da li ima neko odgovor na to?
 
Poslednja izmena:
Osnovni mts TV paket po ceni od samo 567,00 dinara mesečno tokom cele ugovorne obaveze od 12 meseci,
Ovo je bez HD Arene.
50% popusta na mesečnu naknadu za dodatne pakete: HBO, Cinemax, HBO+, HBO+ HD, Porodični, Plus, Muzički, Mađarski, HD, Sport HD, Super i Premium u periodu od 1. oktobra do 31. decembra 2016,
Do kraja godine HD Arena košta 124,00 dinara mesečno.
Nije loša ponuda.
 
Ko je ovaj komentator na SportKlub 1, trenutno komentariše Verdasco vs Haase? Nisu Pralica i Višković, neki treći lik. Extremno me nervira sa ovim da li zastajkivanjem da udahne svakih 15-20 sekundi da li duva vazduh u mikrofon, problem sa sinusima, mljackanje na prazno ... Svaka prosto-proširena rečenica mu je sa tim zastajkivanjem iseckana.
 
16:00 SK1
Sautempton vs Liverpool
posle duzeg vremena daju engleze u ovom terminu na ovom kanalu
 
Ne mogu da verujem da Arena iz nedelje u nedelju prenosi samo,vecite rivale ,a da na primer,danas ne prenosi verovatno najbolju utakmicu dana ,izmedju Vojvodine i Napretka ,koji po meni iako mali klub igra najlepsi fudbal.
 
Da li je ovo Arena promenila format emitovanja slike na svojim kanalima ?
 
Analogni..od loga Arene vidim samo prva tri slova. Operater je MTS TV
 
Poslednja izmena:
@elcid: Kako/na čemu (tipa Telekom IPTV risiver povezan na TV, ili "Antena Plus" risiver) gledaš, i jel ti TV sa 4:3 odnosom (="kockasti") ili je 16:9 (="wide" ="duguljast")?

Proveri podešavanja TV-a i/ili risivera... Možda je neko dete ili neko od najstarijih slučajno čačkao gde ne treba.

Dok su bile puštene Arene u Mux1 signalu DVB-T2 mreže primetih da su emitovane u 4:3 "formatu" (nije format nego "aspect ratio/ AR"... a i koliko se sećam risiveri nove IPTV platforme kad se koriste u kombinaciji sa starim 4:3 TV-ovima seku deo slike jer nema da se izabere da risiver šalje 4:3 output umesto 16:9.
 
Risiver je Telekomov IPTV..a TV je sivi kockasti Samsung. Danas pre podne je sve bilo u redu..kad sam se vratio doma video sam promene. Svi ostali kanali su ostali isti, kod njih nije doslo do promene. Jedino na svim Arenama, a evo sad vidim i na MTS-ovom Info Kanalu ( na broju 100 ).

Da nije mozda MTS nesto menjao ?
 
Nazad
Vrh Dno