Šta je novo?

ZCash [ZEC] (Equihash)

Prvo bi nam trebao normalan opencl majner (koji radi - genoil nisam uspeo da pokrenem, a ovaj extremal je vezan za coinsforall pool).
Pa tek onda da se mi igramo sa parametrima i podesavanjima.
 
380: 128 / 32768
390x: 128 / 16384

Onakis... Hajde Genoile bre ljubi te brat! :D
 

Prilozi

  • zcashclient_silentarmy_6x380.png
    zcashclient_silentarmy_6x380.png
    1.4 KB · Pregleda: 144
  • zcashclient_silentarmy_5x390x.png
    zcashclient_silentarmy_5x390x.png
    846 bajta · Pregleda: 113
To znaci da ne radi. Ja nisam nista uspio da nastimam sa ovim genoilom na 280x.
 
meni na msi 380 genoil 0.3.2. ne radi, probano sa 15.7.1, 15.12 i 16.9.2 drajverima, Win7 64.
to jest startuje miner na vecini onih njegovih test bat fajlova ali daje 0 sol

taman kad sam hteo ovo da postujem pustim i start8.bat i radi, 16.9.2 drajveri, daje od 35-41 sol za 4x380, na 950/1500

zcash 380.jpg
 
Jest to radi al kako da se nakacimo gdje hocemo, kako da promjenimo user name i pass?
 
nemas to...samo coinforall.io kopas ubacis adresu i cao
 
ma znam to.... samo sam negde procitao da je tamo fee 4% i da je minimum za povlacenje 4ZEC pa ko tamo bude kopao ima da se naceka za povlacenje do nove godine :)

ja cu da krenem sa genoilom, a i on je na forumu napisao da ce da ubaci silentarmy solver u svoj miner tako da ce to oko miner da se sredi samo nece biti verovatno spremno za launch

edit: moram da se ispravim, ako je ovo tacno sto je extermal danas napisao: "Minimal payout on mainnet - 0.1 ZEC, pool fee 2,5% then down to 1%." ako je ovo tacno onda su oni za sada nabolja opcija
 
Poslednja izmena:
kod mene 7870 daje 8sol menjao sam na 128 i nista nisam dobio,cak sam i ovaj na 5320 stavio tread
 
a sad ne mogu ni da se igram ne radi coinsforall, verovatno prelazi sa testneta na pravu mrezu
 
Jel ovo pocelo..jel moze neki ukratko tutorial sta da se skine ,sta da se upise ,gde da se majnuje i na koju menjacnicu..pokusavam da sklopim nesto od ovih 16 strana ali nisam uspeo
 
Nista sjedi i gledaj kako drugi uzimaju pare, to je sve sto mozemo da uradimo.
 
Koliko je moj deo
 
Nazad
Vrh Dno