Šta je novo?

Koji LG 4K do 1000e?

BitrAtE

Moderator
Urednik
Super Moderator
Učlanjen(a)
24.08.2003
Poruke
4,930
Poena
925
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 7 7800X3D @ DeepCool LT520 WH
Matična ploča
Gigabyte B650M AORUS ELITE AX
RAM
32GB Kingston FURY Renegade DDR5 RGB DDR5-6000 CL32-38-38 @1.35V
GPU
Gigabyte AORUS RX 7900 XTX ELITE 24G
Storage
Kingston KC3000 2TB + 1TB / Seagate BarraCuda 3TB 2.5"
Zvuk
NZXT Relay 2.0 + NZXT Subwoofer @ AudioQuest DragonFly Black v1.5 / Steelseries Arctic 1 Wireless
PSU
Corsair SF750 80 PLUS Platinum
Kućište
Jonsbo D31 Mesh SC White
Monitor
Dell G2724D 27" QHD 165Hz
Miš & tastatura
Razer Pro Type Ultra & Razer Viper Ultimate Mercury
Ostale periferije
C1 55" & PS5 & Q990B
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S24 Ultra
Pametni uređaji
Huawei GT2 Pro...
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Dakle ograničen sam samo na LG, mogu poručiti koji god model, a evo šta trenutno imam i na lageru:

55UH605V (valjda novi model, vidim ima dobre karakteristike, hdr pro, samo ne mogu nigdje da nadjem refresh rate za njega)
55UH668V
50UH635V

Manje je bitno hoće li biti 50 ili 55", najbitniji mi je refresh rate i input lag.
3D mi ne treba nikako, Smart eto može, mada sad dolazi uz skoro svaki tih dijagonala.

Sent from my Samsung S7
 
Poslednja izmena:
Mislim da bih mogao, mislis da su bolji izbor? Bune me ove njihove oznake, ovo Bog vise ne moze da pofata :) Da li je to jaca serija, 7=>6 ?

Sent from my Samsung S7
 
Koja je razlika izmedju 7707 i 7507? Razlika u cijeni je nekih 70e. Ogromna je razlika izmedju ta dva u odnosu na UH668V?

Imam jos u ponudi ova dva modela, koji su znatno jeftiniji cak...

LG 50UH635V ultra HD TV 50", WebOS 3.0 smart TV, HDR Pro, DVB-T2/DVB-C/DVB-S2, magic remote ready
LG 49UH664V ultra HD TV 49", WebOS 3.0 smart TV, HDR Pro, DVB-T2/DVB-C/DVB-S2, magic remote, white
 
Poslednja izmena:
7707 ti ima suhd, napisao sam ti gore, tj ima quantum dots tehnologiju pa je osvetljenje slike preciznije i bolje. A ostali ispod serije 7 nemaju lokalno zatamljenje.
 
I ja se pitam. Jedino je verovatno losija crna tj nema je. Bar na ovom sto imam 55lb650v fhd. Ako je sve ostalo ok kosta ko pre 2g ovaj fhd model.

Pokušaću ja da pomognem jer se i ja lomim ovih dana oko dobrog entry level 4k tv-a. Model LG 8507 je dobar početak. On ne daje maksimum ali ga svrstavaju u srebrnu ligu. Mislim da imaš modele te serije preko 49 incha.
 
JA imam 6507 i zadovoljan sam slikom.I mnogo je bolja slika generalno nego model LB670 (2014) sa koga sam prešao
Plus je webos3.0 fenomenalan i neverovatno brži u odnosu na starje verzije
Rade i klasični miševi i tastature kome treba tako nešto
Slika sa 4k sat kanala je nestvarno dobra
 
Ja sam pazario 49"UH7707 i prezadovoljan sam. Serija iznad (85) se razlikuje po tome što ima 3D i bolje ozvučenje, što meni nije bilo potrebno.
 
Dakle samo zbog 3D i boljeg ozvucenja (harman cardon)? Meni takodje to ne treba uopste, sad imam 50LF561V i 50" mi je taman mada bi valjalo mozda malo da je veca dijagonala (55") Nije mi jasno, zasto prave te od 49", zasto nije 50? Par cm manja dijagonala
 
Verovatno zbog sečenja samog panela, pa imaju manje otpada sa tim veličinama.
 
JA imam 6507 i zadovoljan sam slikom.I mnogo je bolja slika generalno nego model LB670 (2014) sa koga sam prešao
Plus je webos3.0 fenomenalan i neverovatno brži u odnosu na starje verzije
Rade i klasični miševi i tastature kome treba tako nešto
Slika sa 4k sat kanala je nestvarno dobra

Koju kablovsku koristiš i o kojim kanalima se radi (SD ili HD)?
Kakva je slika kod sportskih prenosa tj. ima li zamućenja pri brzim pokretima?
 
Koju kablovsku koristiš i o kojim kanalima se radi (SD ili HD)?
Kakva je slika kod sportskih prenosa tj. ima li zamućenja pri brzim pokretima?

SBB, Total TV i satelitska preko Vu+ risivera. Plus BBC HD, ITV HD preko njihovog zvaničnog streama kao i Netflix 4k
Dobar je za sport, nema zamućenja kod brzih scena, tenis odlično izgleda. I nema one flekice koje je imala LB serija kod prikaza crte, tj sive
 
Ko ce ga vise znati. 101 model. Treba mi 10dana istrazivanja sta koji ima a sta nema. Gledah danas samsung uhd i suhd. Ono je nebo i zemlja. Lg naravno nema povezano uhd i suhd. I jos najgore pusten obicni kanal. Ej zemljo srbijo
 
3d na proslom nisam upalio 2 puta. Izmedju ostalog imam projektor za 3d filmove. Ne daje mi se jos 100e. Samo pitanje da li ici sa 55 na 49

Ja isto već duže vreme gledam 7707... Malo me buni što nisam zvanično našao nigde 49 incha veličinu... .Mada ima na KP..Ali na netu su 55, 60 i 65 incha..Ili ja nešto poglešno gledam
 
Nazad
Vrh Dno