Šta je novo?

Smart TV: Redosled kanala

dr. Troy

Poštovan
Učlanjen(a)
01.08.2016
Poruke
58
Poena
59
Kako se na smart televizru traže, memorišu, premeštaju i kombinuju digitalni i analogni kanali?

Kako da memorišem kanale na 1., 2., 3. itd. Svi kreću od 101 ali prvo idu digitalni i ne dozvoljava mi da prebacim analogni pored digitalnog.

Digitalni kanali mi idu do 347 a analogni kreću od 9001.

Imam SBB a Tv je TV 43” Smart Telefunken T43FX280DLBPOSWXS2-T2

[youtube]1kgZSdnSlow[/youtube]
 
Ajd da probam da pomognem, ja konkretno imam samsung H6400 i način podešavanja kanala je drugačiji, ali drugar je skoro uzeo nekog philips-a i imao je sličan problem sa sortiranjem, nije mogao da se snađe pa je cimao mene jer ja se kao bolje razumem. Elem ja na netu nađem da se sortiranje kod njega vrši tako što se nakon detektovanja kanala ti kanali ubacuju na listu omiljenih/favorites i onda se u okviru te liste vrši sortiranje koji kanal ide na koje mesto i tako rešimo problem. Vrlo moguće da je sličan sistem i ovde jer sam u ovom videu (pretpostavljam da je video tvoj) primetio da na 4:01 kada uđeš u "Opcije uređivanja kanala" imaš dole opciju "Dodaj/ukloni omiljeni" pa kapiram da tako moraš da svaki kanal koji želiš da gledaš ubaciš u tu listu omiljenih pa onda u okviru nje vršiš sortiranje. Probaj pa javi da li je pomoglo.
 
Na 2:27 dok ti je selektovan 101.RTS 1 imaš dole ponuđene opcije za aktiviranje preko daljinca:
žuto Označi/ukloni oznaku kanala
plavo Filter
zeleno Označi sve/ukloni oznaku sa svega

Čemu služe te opcije? Deluju mi kao da su vezane za gore pomenuto ubacivanje na listu omiljenih kanala (tako nešto slično je bilo na philips-u kod ortaka) pa vidi čačni i njih malo.

Javi šta si uradio.
 
Nazad
Vrh Dno