Šta je novo?

Da li ici na upgrade graficke?

Zulu 92

Slavan
Učlanjen(a)
10.01.2008
Poruke
3,671
Poena
420
Pozdrav ljudi,
imam konfu iz potpisa.
Razmisljam da menjam grafu. Prvo koliko bih mogao da trazim za ovu moju? Imam ja mislim celo pakovanje, menjao pastu, stavljen bios novi.
Razlog zasto se razmisljam za menjanje jeste jer sam skoro nabavio ovaj i5 i on def. ima potencijala za vise :D Salu na stranu, ova kartica vise ne moze da tera "sve u full-u" na 1080p. Preciznije da se izrazim ne mogu bas uvek sva high podesavanja itd. Igram mahom igrice 2k, Assassin's Creed, Witchera sam obrnuo ali taj nivo zahtevnosti.
Kada bih prodao ovu ne znam koliko bi realno bilo za doplatu za neku jacu sa kojom bih dobio ovo sta zelim. I ne znam ni koji konkretno model da uzmem, svejedno mi je da li je AMD ili nVidia.
Da li bih novo ili polovno, to zavisi od prilike. Najverovatnije polovno, a novo bih eventualno iz Subotice.
Ako sam promasio podforum, neka moderatori premeste.

P.S. Ukoliko uzmem polovnu, kako da je najbolje istestiram?
 
Direktne procene su javno zabranjene. Pogledaj na KP najjeftinije cene za R9 270 i 270X, pa stavi tako.

Uzmes lepo polovnu R9 290 ili GTX970 sa garancijom ako naidju za ispod 220 evra, ili novu RX 470 4GB za 220-240 ili GTX 1060 6GB za 280-300 evra.
 
+2 za Radiccija :D

Sent from mTalk
 
Pošto imaš pristojnu mašinu :p minimum gtx 1060 6gb, ili amd rx 470 4gb, rx 480 4gb , sve starije od toga zaboravi, otišlo je u istoriju.
 
Nazad
Vrh Dno