Šta je novo?

Kako snimiti telefonski razgovor

dr. Troy

Poštovan
Učlanjen(a)
01.08.2016
Poruke
58
Poena
59
Pozdrav dragi moji forumaši.

Hoću da snimim razgovor koji vodim preko Panasonic telefona.
Panasonic_KX_TS500B.gif


Kako mogu da snimim razgovor?
 
Zašto ne pozoveš sa smarphone-a ako već želiš da snimaš razgovor? Ako je jedan/ili par poziva u pitanju...

Postoji mnogo aplikacija na google play za tu namenu, a i mnogi uredjaji imaju sistemsku aplikaciju za tu namenu.
 
Ne koristim SmartPhone.
Da li postoji nekakav uređaj koji preko kojeg mogu da povežem kompjuter i telefon te da snimim razgovor?
 
I ja verujem, i to da se ne zna...
 
Mata Hari rabote...a vi mu jos pomazete. :D
 
Koji je motiv snimanja dolaznih poziva na fiksni?
Možda neke pretnje, uznemiravanja?
 
Koliki nivo paranoje, za ne poverovati
 
Nemoj molim te, sledece pitanje moze biti kako da to sve povezem na "paklenu masinu"
 
Poslednja izmena:
I kako je sve to krivica Windows 10.
 
.

Za snimanje razgovora sasvim je dovoljan jedan mali trafo za galvansko razdvajanje (primar: sekundar = 1:1) vezan primarom redno u jednoj od dve linije telefonskog kabla. Sa sekundara se odvede signal na neko predpojacalo i odatle u zvucnu karticu racunara. Snimak zvuka koji se dobije je izvanredan.
.
 
Koliki nivo paranoje, za ne poverovati

Ne mora da znaci...
Poznanika je terorisao neko mesecima,koji ga zvao usred noci i uz teske uvrede su padale pretnje ubistvom itd...
Tako da su nocu iskljucivali fon ali se desilo da zaborave i naravno telefon zvoni...
Telekom,murija,nikom nista... i pozajmi od mene diktafon (to bese 200x),imao speakerfon na fonu,snimio kako zvoni,lepo se javi i bujicu uvreda i pretnji.
Ode u muriju,pusti glasno i onda su intervenisali.
Nikad nije saznao ko ga je zvao ali su pozivi prestali...

Mada smo sada u 2016-oj,gde imas i listinge na izvolte...
 
Poslednja izmena:
Nisam mislio na tu paranoju vec na ovu forumsku gde se odmah postavljaju pitanja "sta ce ti to?" "koga to spijuniras" ..vuk40 spomenuo "mata harija" :D mislim covek postavi pitanje i odmah mu se trazi zubni karton umesto direktnog odgovora :d
 
Nazad
Vrh Dno