Šta je novo?

Napajanje 420W LC Power LC420H-12 V1.3

Za 50ak e imas Corsair 550vs i EVGA power supply 500 i thermaltake sps 530m.
Nisu ni oni nesto posebno dobri, ali su bolji od lc-a. Sad zavisi za sta tebi treba, ako hoces za neki ofis komp bez graficke i tako te stvari proci ces i sa LC-om, ali savet za jedno od ovih napajanja koje sam ti napisao.

Edit: Sad vidim da si stavio konfu, oprosti mi, rano je jos :D
Tih 4000 je neka realna vrednost za to napajanje, bolje od kineza a ispod ovih gore navedenih.
Ako ima adekvatne konektore za graficku, a trebalo bi da ima, ovo od 500w lc ce biti dovoljno, ne bih uzimao 400.
Ipak da sam ja na tvom mestu bi za neku hiljadu vise uzeo napajanje boljeg brenda.


Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Za 50ak e imas Corsair 550vs i EVGA power supply 500 i thermaltake sps 530m.
Nisu ni oni nesto posebno dobri, ali su bolji od lc-a. Sad zavisi za sta tebi treba, ako hoces za neki ofis komp bez graficke i tako te stvari proci ces i sa LC-om, ali savet za jedno od ovih napajanja koje sam ti napisao.

Edit: Sad vidim da si stavio konfu, oprosti mi, rano je jos :D
Tih 4000 je neka realna vrednost za to napajanje, bolje od kineza a ispod ovih gore navedenih.
Ako ima adekvatne konektore za graficku, a trebalo bi da ima, ovo od 500w lc ce biti dovoljno, ne bih uzimao 400.
Ipak da sam ja na tvom mestu bi za neku hiljadu vise uzeo napajanje boljeg brenda.


Sent from mTalk

Hvala druze na preporukama ,ali mislim da ce mi ovaj lc power od 600 ,vrsiti posao.
http://www.winwin.rs/napajanje-600w-lc-power-lc600h-12-v2-31-1130085.html
 
Da, gurace svakako i LC, nije to neka zahtevna konfa.
Moje je da iznesem svoje misljenje koje je da za relativno malo vecu cenu dobijes nesto pouzdanije, mislim cak da na corsair ide 5g garancije.

Ako je usteda cilj, proci ces sa tim lc-om posto ga ocigledno ovde veliki broj ljudi koristi i nema nikakve probleme, najverovatnije ih neces ni ti imati.

Pozdrav



Sent from mTalk
 
Svi koji imaju u ponudi Antec. Benchshop, Gigatron, itd...
U svakom slucaju kvalitetnije od CWT.
Ili da nadjes nesto povoljno od LC-Power GP3 Silver serije (460GP3 80+Silver ). To je u stvari nemodularna verzija Corsaira CS serije ( kompletno isto napajanje)...

Nemaju taj model anteca,ww ih nema uopste u ponudi ,a gigatron ,da ,ali cene pocinju od 7k ,sto mi je mnogo ,a gp3 serija je preko 8k.Govorim prvenstveno za gigatron jer placam odlozeno cekom.Tako da ostaju cooler master ili chiftec.
 
Nazad
Vrh Dno