Šta je novo?

Telefon do 350e

The PunisheR

Slavan
Učlanjen(a)
23.10.2011
Poruke
7,877
Poena
495
Moja oprema  
Mobilni telefon
Google Pixel 7 Pro, iPhone 13
Pametni uređaji
Huawei GT3 Pro
Pristup internetu
  1. Optički internet
Снајка тражи да купи фон до 350е, примарна јој је предња и задња камера... У мору телефона данас ја сам се тотално изгубио шта бих јој препоручио... Кеш плаћање ништа пакет..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Od phableta pored 6P tu je i XA Ultra :d
http://www.gsmarena.com/sony_xperia_xa_ultra-review-1465p8.php

Naravno 6P je daleko bolji uredjaj ali ako joj je bitna prednja kamera XA-U tu kida (1/2.6" senzor 16MP, OIS, led blic), prakticno ima S6 kameru napred :)
A ova primarna je 21MP 1/2.4" bez OIS-a :d

Mada u praksi verovatno 6P prednja kamera sa hdr+ moze da parira toj sa XA-U a uz to je Nexus i ovako dosta bolji.


Sent from my D6503
 
Знате како, ја ако јој покажем постојање овох ХА сонија и она види да то има такву камеру напред и блиц може 6p да заборави.. Али мени сама помисао на 6p тера неки смех на лице, јер је доста бољи фон што се тиче целокупног утиска. Јел толико боља камера на том сонију или само на папиру тако звучи?
 
Ma nije mnogo bolja jer Nexus ima hdr+ za obe kamere.
Ali moze da se kaze da su OIS i led blic prednost.

A ovako kao celina nema XA-U sta da trazi pored 6P, to je jasno.
 
Изгледа да је сагледала целу ситуацију и да хоће Nexus.. Прво ми је рекла да није чула низаједан фон од ова два.. Онда сам јој објаснио шта је Nexus, да се скоро сваке године мења произвођач њега, да је то нешто као гуглов основни фон и тако.. Сачекаће мало да ако може падне цена до нове године и то је то.. Бићу љубоморан на њеног Nexus-a

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Самсунг може одмах да се елиминише.. Зар има z5 за те паре..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno