Šta je novo?

Kako je Samsung kupio Bugatti.

Verovatno zato što im lepo ide razvoj automobila...
 
A Samsung Bugatti :D
 
Lool jos samo da umesaju prste u auto industriju :D Mogu da zamislim na sta bi licio taj Bugatti kad bi dospeo u Samsungove ruke :d Vrata bi se otvarala sa zakasnjenjem od 3-4 sek. , menjac bi reagovao sa kasnjenjem..u stvari cela voznja bi lagovala sa sve volanom (okrenes u levo i auto skrene posle sekundu, dve) :d I verovatno bi mu curelo ulje i benzin negde, pa bi morao da ga dopunjavas u toku voznje :p
 
Ali ima brzo punjenje i najjači motor, pa bi se to kompenzovalo [emoji1]

M2 Note
 
Ipak vest nije tacna...
Sta je sledece iSpace, iMars? Apple svemirski program?
 
Moraju da diversifikuju biznis ,znaju da ip pomama neće još dugo trajati
 
A bolje tržište od luksuznih električnih i samovozećih automobila mi ne pada na pamet. Trenutno praktično samo Tesla postoji i kombinacija Apple/McLaren bi mogla čudo da napravi.
 
evo sta kaze Salomondrin. vrlo moguce da je u pravu

 
Pa apple vec neko vreme ima zelju da napravi sopstevi elektro auto
 
Ipak vest nije tacna...
Sta je sledece iSpace, iMars? Apple svemirski program?

Koliko vidim, oni su se potpuno posvetili kupcima koji cene luksuz. Ne vidim kako se svemirski program uklapa u to. Do sada su koketirali sa tim ali iWatch i kupovina Beatsa pokazuje da ih zanima novcanik onih koji vole sjaj i glamur. Nauka i napredak se tu ne uklapaju.
 
Malo sam ispizdeo na novinare koji prenose svašta.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Koliko vidim, oni su se potpuno posvetili kupcima koji cene luksuz. Ne vidim kako se svemirski program uklapa u to. Do sada su koketirali sa tim ali iWatch i kupovina Beatsa pokazuje da ih zanima novcanik onih koji vole sjaj i glamur. Nauka i napredak se tu ne uklapaju.

Skoro pa tacno..
 
A bolje tržište od luksuznih električnih i samovozećih automobila mi ne pada na pamet. Trenutno praktično samo Tesla postoji i kombinacija Apple/McLaren bi mogla čudo da napravi.
Onda više smisla ima da kupe Teslu. Tesla vredi "samo" 30 milijardi, a Apple ima skoro 300 milijardi keša. Doduše nije dobra stvar za Teslu imati vlasnika bez vizije. :D
 
Pogledaj klip koji sam postavio na prethodnoj strani. Hteli su da kupe Teslu ali su ovi odbili.

Sent from my Nexus 5X
 
Pa zar nije Maska rekao da inženjeri koji ne prođu prvu rundu razgovora kod njega, završe u Apletu?
 
E, da. Sećam se i ja toga. :D
 
I jos mnogo druge stvari, ali najlakse je lupiti da bi samsung kola imala laga, nego upaliti google na par minuta.
 
A jos lakse je prosuti takav komentar- prozivku.

Peca je iz zezanja napisao da ce Samsung kupiti Bugatti (zna se kakve modele automobila proizvode) a ta "klasa" je kod nas krstena kao "superautomobili" na sta sam ja napisao komentar o lagovanju aludirajuci na to da im performanse uredjaja cesto nisu u skladu sa hardverom.
RSM i ostali projekti i proizvodi iz Samsung svastarske kuhinje sa tim nemaju veze ;)



Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
Obaška što je Bugati već kupljen, zna se od koga ;)

Volkswagen-HQ-clouds-e1446151067853-626x381.jpg
 
Pa zar nije Maska rekao da inženjeri koji ne prođu prvu rundu razgovora kod njega, završe u Apletu?

Više je bilo da je Apple pokupio neke inženjere od Muska pa ovaj buthurt rekao nešto da se izvadi. Nema šanse da Musk može da se takmiči sa Apple-om po pitanju para.

Sent from mTalk
 
Da, da, od Seata i Škode do Bugatti/Lamborghini/Bentley/Porsche-a..supernarodniautomobili :d

Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
Pa tako je manje više u svakom sektoru industrije ,dva tri igrača drže sve i onda prave kartelsko globalno tržište .
 
Poslednja izmena:
Ono sto je VW u svetu automobila to je Samsung u svetu mobilnih, cak prave i slicne pehove.

Renault-Samsung se na vecini trzista vise ni ne zove tako, tu je Samsung manjinski, nebitan igrac.
 
Alo G@w,zaboravljas da je Golf 2 bog auto u Srbiji?! Pazi sta pricas!
 
Nekada Golf II i 3310 a sada cipovan JTD Fiat i Samsung Galaksi, balkanski san :d

Sent from my D6503
 
Golf dvica je bio najbolji auto koji se proizvodio u Yu, zato je hajpovan. Kao sada Fiat 500L. Samo sto je u to vreme Golf II bio mnogo dobar auto. Kao kada bi danas u Kragujevcu proizvodili Toyota Corolla ili novog Golfa. Mada ni oni i pored sjajne prodaje nisu ni prineti onome sto je svojevremeno bio Golf II.
 
Nazad
Vrh Dno