Šta je novo?

HTC Desire 630 DualSim

MagicMaster

Čuven
Učlanjen(a)
12.05.2007
Poruke
6,142
Poena
500
Došlo vreme da se zameni Alkatel C9.

Uzeo ovaj HTC.

Prvo što primetih, što je na Alcatelu moglo, da se 3G softverski "šeta" sa kartice na karticu, a ovde ne može, mora Net kartica da bude u SIM 1.....

Drugo, zbog "android ograničenja" npr Sygic neće da instalira na karticu... ?!?

Da li je to do proizvođača, ili do Mančmeloua?
 
Mogao bi da nam svedes utiske o ovom modelu posto postoji tema :)
 
I dalje me nervira što ne mogu da šetam 3G. I mialim da bi bateeija mogla da bude bolja. Ovako, šljaka...
 
Kakav je u odnosu na J3(2016)? Kakva mu je kamera?
 
Pa nemam ja J3 .... ? Da bih uporedio ono jedan pored drugog.

Retko retko koristim kamere na fonovima...

Deluje OK. Da okačim neke primere fotkanja po lepom vremenu?
 
Jeli istina da nema led notification light.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
J3 j5 i j7 nemaju led notification light.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ja pitah za htc desire 630

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Isitna je, nema.

Lep, ja volim te oblike, više "kockaste", tanak, nervira me što mi kamera malo "izbačena" , ali pošto je u silikonskoj futroli, OK je, ali eto ima te neke nedostatke....
 
Kako radi ovaj telefon nakon par meseci?
Odnosno, razmišljam da ga uzmem u MTSu (nemam baš mnogo opcija) a brine me čipset jer je pomalo zastareo. Sad, kažu da je HTC dobro ispeglao sistem, ali, opet. Da li iko ko ima ovaj telefon može da mi potvrdi da on solidno radi? Hvala!
 
Doplati i uzmi Honor 7 lite, ne bi trebalo da bude velika razlika.

H7 lite je avion u odnosu na ovaj htc.
 
Hvala na savetu. Nije u ceni neka razlika, iskreno, ali izbegavam Huawei po inerciji jer sam imala neki buđavi entry nivo pre par godina. Kod njega me brine najviše UI, jer mi se sviđa čistiji telefon, ali, izgleda da mi je to trenutno najbolja opcija.
 
Dobijas duplo bolji chipset, fullhd ekran i skoro 50% jacu bateriju.

Za H7 lite je krenuo Nougat update, a i na MM-u dobro radi.
Avion u odnosu na 630 :D
 
Haha, ok, jasno mi je, Huawei pobeđuje. Hvala puno na savetu!
 
Ja već dva meseca koristim ovaj telefon. Za moje potrebe solidan telefon. Jedino kamera nije Bog zna šta. Baterija sa jednom karticom i 3g konstantno upaljem lagano 1 dan izdrži. Jedino je zvučnik za muziku katastrofa.

Sent from my HTC Desire 630 dual sim using Tapatalk
 
Hvala na odgovoru. Realno, kod kamere mi je jedino bitno da je dovoljno dobra za instagram, tbh.
Da li bi mogao za mrvu da definišeš "za moje potrebe?" Realno, najbitnije je da mi ne koči pri svakodnevnom radu, znači društvene mreže, razgovor, google docs max od nekog rada i povremeno google maps - to su npr. moje potrebe što nije bilo previše za ovaj čipset na starom telefonu, ali, bio je i stariji OS, itd.
 
Nemas ni jedan razlog da pored Honor 7 lite uzmes ovaj telefon, osim ako je razlika u ceni(ako postoji razlika u ceni) tebi prevelika.

Za klasu ili dve je Honor bolji.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Bojim se da trenutno ne razmišljam racionalno, jer sam ja već kupila xperia E5 u MTSu, koji je bio pet puta u servisu i izmaltretirali su me najstrašnije. Sad su mi, koliko razumem, odobrili zamenu, ali sam toliko besna da mi je mnogo i 150 rsd više da im dam. Što je kontraproduktivno, znam.
A realna razlika u ceni je oko 200 rsd. Kad napišem shvatim koliko nisam normalna :D
 
Da je 50 evra razlika bilo bi vredno doplatiti :D

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Imam problem sa ovim telefonom. Star je 6 meseci, uzet preko mts-a.

Kada ubacim obe kartice (obe su mts-ove) sagovornici mi se žale da me slabije čuju. Imam smetnje u uspostavljanju veze. Dobijam sms poruke da sam bio nedostupan, propušteni pozivi, itd.

Sve ovo samo kada su oba sim slota zauzeta.

sim 1 slot sam po preporuci stavio za Mobile data.

Ne znam u čemu može da bude problem

Čim izvadim karticu iz sim 2 slota sve radi normalno.

Uzeo sam ovaj tel jer mi je dual sim tel neophodan....

Neko ideju šta može da zeza????
 
Nazad
Vrh Dno