Šta je novo?

Carbo Tenore ZH-DX200-CT

veljkodmt

Poštovan
Učlanjen(a)
14.04.2016
Poruke
249
Poena
69
Gledajte ovo, ljudi: bubice koje koštaju 38 dolara, a nose se sa 10 puta skupljim.

883x450_ZH-DX200_01-E.jpg

"Personally, I’d take the Carbo Tenore over any other non-custom set of earphones. These are the best sub-$50, best sub-$100, best sub-$200 headphones out there, of any kind. And once your budget hits $300, they’re tied with the Beoplay H6 over-ear cans for the best and most fun sound you can get for your money".

"The Zero Audio Carbo Tenore’s combination of size, comfort, performance, and price is simply unrivaled. I don’t know what black magic it took to create them, or how their maker can possibly hope to sell more expensive models, but that’s all beside the point. With everything taken into account, these might be the greatest earphones ever made".

Kaže lik sa The Verge-a.

Evo full članka.

Da li je moguce da je ovo istina? Jedino da se poruči iz inostranstva, pošto ovde takve egzotike nema.
 
Ja The Verge iskreno ne uzimam za ozbiljno u vezi bilo čega. Ali je moguće, audio oprema se prodaje po ludim cenama jer je lako ubediti ljude da je skupo dobro. A ne znači da ne može jeftino da se napravi.
 
Sve je to super sto se tice zvuka,fora je u tome sto se jako puno ljudi zalilo na riknjavanje jedne od slusalica,uglavnom levog kanala...
Spojevi su izgleda jako lose odradjeni.To je jedini razlog zasto ih nisam uzeo a bio sam se primio bas momacki... :(
 
Poslednja izmena:
Pa, evo, ovaj lik sa Verge-a se žali da su mu riknula 3 komada Sennheiser CX 300-II, svaki posle 6 meseci?! Meni neke Pioneer-ove jeftinije bubice traju, evo već više od 2.5 god, a baš ih koristim.
 
To rekla kazala batali,najmerodavnije su recenzije obicnih korisnika.Mislim da ne postoji model bubica koji nije nekom riknuo.Jednostavno takva je konstrukcija,moraju biti lagane,udobne,da kabal ne pravi buku...Mislim moze se i napraviti tako nesto samo ko bi to mogao platiti i kome bi se isplatilo da to pravi...
Inace imam te "napljuvane"sennheiserke godinama,rade i dalje....
 
Pa, evo, ovaj lik sa Verge-a se žali da su mu riknula 3 komada Sennheiser CX 300-II, svaki posle 6 meseci?! Meni neke Pioneer-ove jeftinije bubice traju, evo već više od 2.5 god, a baš ih koristim.
Nema pravila.
Moje stare senn 150 traju vec 6 godina, stock sony mh750 preko 4 godine a u pitanju su jeftine i.e slusalice.
A onda na Amazonu mozes da nadjes komentare korisnika da su im bilo koje i.e sluske od 10-1000$ crkle posle nekoliko meseci.



Sent from my D6503
 
Sledeće bubice koje ću uzeti će vrv biti neki Senn, kao npr CX 3.00. Bitno mi je da ima jak bass, a ovaj model su nahvalili u recenzijama.
 
meni su cx-380 sport

Meni su cx380 sport riknule posle šest meseci, a platio ih 50jura...odlepio sam...Philips oneill specked su se pokazale kao najbolje i po ceni i po zvuku.
 
Nazad
Vrh Dno