Šta je novo?

"Display drivers stopped responding" - Windows 7 ... help help help

tibby

Čuven
Učlanjen(a)
28.04.2003
Poruke
362
Poena
619
Pozdrav društvo, odjednom sam ničim izvazvan počeo dobijati na Win7 x64 ove poruke "Display drivers stopped responding and has recovered", i to poprilično često jedno za drugim... Nekad samo blicne, a nekad se pokarabasi ceo ekran i mora restart. Nisam imao ovaj problem, pokušao sam reinstalirati drajvere, uklonio skroz stare, nabacio najnovije... nabacio nešto starije... i dalje ista priča. Budući da mi se Win apdejtovao, pokušao sam sa System restore da vratim par dana unazad... ni to baš nije pomoglo. Sistem je poprilično frišak, tako da eventualno ako postoji neki virus koji se ovako manifestuje, pa sam ga ukačio... mada nisam nikad čuo za ovakvu virusnu rabotu :)
Svaki predlog i pomoć dobrodošli. :mad:
 
Kucaj regedit otvori HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\GraphicsDrivers

Screenshot (61).png

Idi desni klik pa new izaberi QWORD (64-bit), za naziv upisi TdrDelay.

Screenshot (62).png

Zatim dvoklik i upisi 8 I ok, zatvori I restartuj komp.

Desktop 8-28-2016 22-02-53-118.jpg
 
Mislim da je ovo pomoglo! Šta god da sam mu uradio, za sada ne šteka!
Hvala puno!!! :)
 
Pozdrav društvo, odjednom sam ničim izvazvan počeo dobijati na Win7 x64 ove poruke "Display drivers stopped responding and has recovered", i to poprilično često jedno za drugim... Nekad samo blicne, a nekad se pokarabasi ceo ekran i mora restart. Nisam imao ovaj problem, pokušao sam reinstalirati drajvere, uklonio skroz stare, nabacio najnovije... nabacio nešto starije... i dalje ista priča. Budući da mi se Win apdejtovao, pokušao sam sa System restore da vratim par dana unazad... ni to baš nije pomoglo. Sistem je poprilično frišak, tako da eventualno ako postoji neki virus koji se ovako manifestuje, pa sam ga ukačio... mada nisam nikad čuo za ovakvu virusnu rabotu :)
Svaki predlog i pomoć dobrodošli. :mad:

Kada ti se pokarabasi ekran da li ti se iz zvučnika čuje zavijanje?
 
Jednom se samo čulo. Posle samo slika... Sad posle ovih podešavanja za sada sve radi.

Sent from my HUAWEI Mate 8
 
Sta je problem ako se cuje u zvucnicima taj zvuk kad se "pokarabasi" slika? Desi mi se to jednom mesecno
 
Sta je problem ako se cuje u zvucnicima taj zvuk kad se "pokarabasi" slika? Desi mi se to jednom mesecno

Kad se "pokarabasi" slika to se ceo sistem prikoči pa i zvuk povuče ručnu. To je samo simptom a ne uzrok.
 
Nazad
Vrh Dno