Šta je novo?

Problem sa misonjoma?!

cimi

Slavan
Učlanjen(a)
05.12.2010
Poruke
1,150
Poena
210
Pozdrav ljudi,

imam jedan problem koji me vec danima izludjuje.Posto sam trenutno opesednut sa CS GO igrom...Od kada sam ubacio novu konfu tj presao sa AMD na Intela i instalirao novi win10 primecujem da mi se mis glupira tokom igre..Tj imam cudan osecaj dok pokrecem mis,kao da imam Mouse accelaration ili vsync.
Svuda sam iskljucio i jedno i drugo,ali i dalje imam taj glupi osecaj.

Svuda su najnoviji drajveri,svuda sam iskljucio vsync imouse acceleration,mis nema drajvere(Zowie fk2)..Ali opet tokom gaminga imam totalno drgaciji osecaj nego ranije...

Imam osecaj kao da mi kursor od misa klizi po ledu.

Jel ima neko ideju kako i gde to mogu da sredim?
 
Proveri kako je podeseno u Mouse settings u windows-u.
 
Win 6/11,ugasen enhance pointer precision,zadnji drajveri za gpu,zadnji drajveri za cipset,power option na high,ugasio power saving za sve usb portove,iskljucio vsync,iskljucio u igri mouse accel,ukljucio raw input,probao razlicite drajvere za gpu,razlicita podesenja za win sound(cuo sam da to moze da napravi mouse lag)
Ma sve sve sam probao,procitao.

Ali ima osecaj kao da mi kursor ide po ledu,kao da je ukljucen vsync.Tj oko mi primecuje da mi slika kasni za pokretom ruke.
Pre nego sto sam presao sa AMD na Intel platformu sve je bilo isto podeseno.Ali mi se sad ovo desava.

Kada ukljucim cs go u fullscreen with borders sve radi kako treba,ali kada ukljucim u full screen desava mi se mouse lag,kao sto rekoh osecaj na misu je kao da klizi po ledu,slicno kao kad je ukljucen vsync.

Takodje u win10 mi normalno radi mis,ali cim udjem u cs go dobijam ovo stanje.
 
Nazad
Vrh Dno