Šta je novo?

Image file for android app

ciciban

Čuven
Učlanjen(a)
20.12.2002
Poruke
943
Poena
620
Koliko sam primetio kod nekih Messaging i VoIP aplikacija nema komande kojom bi se arhivirali sadržaji prepiske, u nekom standardnom, lako čitljivom formatu, pogotovu tamo gde je prepiska zaštićena enkripcijom... Možda i postoji neki način, da se recimo neki keš fajl koji predstavlja trenutni sadržaj prepiske, prekopira u novi folder, tako "arhivira", a po potrebi ubaci (prekopira) negde u postojeću ili novoinstaliranu aplikaciju iz koje potiče, kako bi mogao da se pregleda njegov sadržaju u izvornom obliku...? Takođe, mi pada na pamet da bi za tako nesto mogla da posluži neka aplikacija za android analogna Acronis True Image-u, koja bi napravila trenutni imidž messaging aplikacije i upravo ta, kompletna, slika aplikacije bi mogla, ustvari, da bude arhiva, koja bi se po potrebi "vraćala" na telefon...?
 
A da li ima neka aplikacija koja otvara keš fajlove? Probao sam sa Alreader-om, i izlazi tek po koja čitljiva reč, ali to mi nagoveštava da bi neka aplikacija mogla to da pročita u originalu...
 
Nazad
Vrh Dno