Šta je novo?

Logitech G Pro

danilo989

Čuven
Učlanjen(a)
31.10.2006
Poruke
3,807
Poena
625
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 7 5800X3D, Scythe Fuma 2 rev. B Noctua NF-A12x25 Edition
Matična ploča
MSI MPG B550I Gaming Edge Wi-Fi ITX
RAM
2x16GiB G.Skill TridentZ DDR4 3200Mb/s CL14 F4-3200C14D-32GTZKW
GPU
PowerColor Radeon RX7800 XT Hellhound 16GiB
Storage
Western Digital Black SN850 WDS100T1X0E-00AFY0 1TiB, Western Digital Blue 3D WDS200T2B0A 2TiB
Zvuk
Altec Lansing 220, HyperX Cloud II
PSU
Corsair SF750 Platinum 750W SFX
Kućište
Cooler Master NR200P ITX
Monitor
Dell G2724D 27" IPS 1440P 165Hz, ASUS VG259QM 25” IPS 1080P 240Hz
Miš & tastatura
Lamzu Atlantis Mini Wireless, HyperX Alloy Origins Aqua
Ostale periferije
APC BX1400U-GR
Nadam se moj sledeci mis.
Da li mozda neko slucajno zna da li se pojavio u Srbiji?
 
Mis jos nije izasao, u svetu ce se pojaviti do sredine septembra. Da li smo mi deo sveta ostaje da se vidi.
 
Odlican mis, tehnicki gledano, verovatno najbolji od manjih miseva. Sadrzi sve ono sto su mnogi prizeljkivali - manji i lagan mis (83g), G100s oblik, najbolji senzor (PMW3366) i iste klikove kao i G303. Razvijali su ga i testirali u saradnji sa pro igracima i deluje da su generalno dosta paznje obratili na zelje i sugestije ljudi sa foruma i internet zajednice. Cak je i @Ino, sa OC foruma, koji je dobio mis na testiranje duze vreme (jos pre zvanicnog predstavljanja), na samom pocetku review-a rekao da je ovo sigurno mis koji ce koristiti duze vreme i da ce ga tesko menjati. :D

P.S. Uzimam najverovatnije, cim se pojavi kod nas. :cigar:
 
Onda cu te unapred zamoliti da okacis utiske kad uzmes, narocito da uporedis tvrdocu mouse 1 i 2 tastera sa predjasnjim misevima koje si koristio.

Trenutno sam na G402 i desava mi se da slucajno kliknem prstom kada opustim ruku na misu. U igrama su klikovi odlicni, odiv je na nivou i pogoduje mi "lakoca" klika, ali me nervira tokom svakodnevnog rada. Koliko vidim RJN je u videu @3:37 rekao da su tvrdji u odnosu na G302/3, sto mi daje nadu. Moguce je i da oblik misa igra ulogu (duzina plastike M1 i M2 u odnosu na tacku pivota i polozaj mog prsta na doticnim?)
Takodje, radije bih da je srednji klik/scroll na ovom mom manje tvrd i bucan, a izgleda da su i to na G Pro odradili po mom ukusu. Isao bih na Zowie da mi je samo tvrdoca M1 i M2 problem, al im je scroll isto bucan.
 
Poslednja izmena:
Vazi, javljam kad uzmem. :)

Trenutno koristim G502, pa ce sama promena biti zanimljiva, jer je G Pro gotovo za trecinu laksi (do sada sam koristio samo srednje/malo teze miseve - G502, G400s, MX518...).

Ovde se takodje spominje nesto slicno u vezi klikova i scroll-a:



 
Citao sam utiske, izgleda su klikovi dosta osetljivi, iako su oni prvi testeri dobili primerke sa nesto tvrdjim klikovima (sto me je iskreno zacudilo). G403 se pojavio kod nas u prodaji, dok ovog jos uvek nema (iako je predstavljen pre G403). :mad: Valjda ga necemo cekati jos 3 meseca, mada sam se licno dvoumio izmedju G Pro i G403...
 
Nazad
Vrh Dno