Šta je novo?

Technics RPDH-1201 raspad earpadova...

Slaninica

Slavan
Učlanjen(a)
01.08.2010
Poruke
1,396
Poena
210
Prosto ne mogu da verujem u jako loš kvalitet nekih proizvoda. Imam ove sluške nekih 10 godina. Koristio sam ih do sada možda jedno 15 puta, miksanje i zezanje sa dj opremom iskljucivo po nekih sat vremena, u kućnoj radinosti, što se i vidi po plastišnim i ovom metalnom delu koji nema ni ogrebotine. Ležale su nekada i po 2 godine da ih ne taknem, u vitrini u ovoj torbici. Pre par meseci sam testirao neki kontigent slušalica i rešim da ih izvadim i uporedim njihov zvuk sa ostalim sluškama. Kad ono, earpadovi i ovaj luk što ide oko glave poceli da mi se krune u ruci, kao da se sve dezintegrisalo, i to samo od ležanja! Kao da sam ušao u neku mašinu koja putuje kroz vreme i sav crni materijal sa sluški se krunio sam od sebe, ostarile mi u sekundi 50 godina. Uzeo sam i skroz okrunio ovo crno sa earpadova jer se earpadovi srećom mogu zameniti. Međutim ne znam šta da radim sa ovim delom koji ide preko glave. Da li se to može kupiti zasebno, pa da se zameni ili opšije nekako? Ne mogu da nađem ništa na internetu jer ne znam ni kako se zove taj deo. Na slikama se lepo vidi šta je problem. Sramota me je čak i da prodajem slušalice u ovakvom stanju jer izgledaju kao da ih je poplava izbacila.

Slike:
https://imgur.com/a/jHX5D
 
Poslednja izmena:
Nije to samo los kvalitet, 10 godina, skoro pa nekoriscene..jednostavno od stajanja propalo, neki skaj, vidi se da nije koza. Materijal ipak odrzava masnoca..a ovde se isusilo od nekoriscenja i pocelo da otpada.
 
Skaj i to lošeg kvaliteta, pa malo vulkanizirao.
 
Imam iste slusalice i isti problem. Mada sam ih ja koristio cesce od tebe...svejedno se oljustile. Earpadove zamenim ali taj luk sto ti kazes nigde nema u prodaji a prevrnuo sam nebo i zemlju. Kupim neke od Sony MDR preko Alija za 10 eur pa prekrojim kozu, usijem posle...kad ono posle 10 dana krene da se ljusti...dignem ruke od djubreta. Jednostavno nema originalnog zamenskog dela...krastavac rade kao sat, nisu ni bile jeftine i nisu za baciti...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno