Šta je novo?

PS Now za PC

E da, jel mora njihov Dualshock?
Zaboravih to da napisem, mora biti prikacen gamepad. Ne mora biti playstation ali ako app ne detektuje gamepad na racunaru nece da start igru.
Licno probao sa ps3 gamepadom, a drugar sa njegovim xbox 360 i sve radi.
 
Zaboravih to da napisem, mora biti prikacen gamepad. Ne mora biti playstation ali ako app ne detektuje gamepad na racunaru nece da start igru.
Licno probao sa ps3 gamepadom, a drugar sa njegovim xbox 360 i sve radi.

I ja imam zicani xbox 360 gamepad...a mogu li se sve igre igrati koje su izasle za ps3 ili je ograniceno na neku listu igara? Mene konkretno interesuje ovaj demo Pes 17 koji je izasao :)

Sent from mTalk
 
Jos jedno pitanjce, jel treba credit card da se aktivira ovaj trial?
 
Na sajtu pise da Trial vazi samo za US/CA nalog.
 
Izgleda da ipak moze i za UK trial da se aktivira, ali naravno zahteva UK CC i koliko vidim nema opcija da se kupi Subscription sa PSN Wallet.
 
OK, hvala. Nista ceka se rest of Europe, ako nas uospte i ubace :)
 
Izaci ce jaca verzija PS4 ?
Koja je poenta toga, izaci ce igre koje nece raditi na sadasnjoj verziji PS4 il ce raditi sa nizim fps-om ?
 
Nema masa igara, npr nema Gran Turismo serijala :trust:
 
Izaci ce jaca verzija PS4 ?
Koja je poenta toga, izaci ce igre koje nece raditi na sadasnjoj verziji PS4 il ce raditi sa nizim fps-om ?

Svi naslovi će raditi i na jednom i na drugom, neće biti igara koje neće raditi na trenutno aktuelnoj verziji. Nove igre će na bržoj verziji će raditi bolje, za starije će biti potrebna podrška kroz patch da bi iskoristile prednosti boljeg hw-a.

Što se tiče poente, bolji hw za VR, podrška za 4k sadržaj, uz odličan upscaler sa nižih rezolucija, koja bi trebalo da pogura prodaju 4k televizora, a Sony se bavim i time, etc...
 
Poslednja izmena:
Znaci za Full HD izdanja igara (verovatno podešavanje u samoj igri) dovoljan ce biti standardni PS4.
 
Aman bre ljudi :d
Narodu nikako udovoljiti. S`obzirom da ovo radi jako jako dobro, evo pogledao sam nekoliko review-ova po netu od danas i juce i delay je prakticno neprimetan. Meni je recimo sjajno sto cu moci odigrati neke fenomanalne naslove bez da kupujem PS. Ok nema trenutno RDR, MGS, Demon`s Souls, Little Big Plante, meni recimo zanimljvia Dante`s Inferno, ali polako 300 igara je trenutno u ponudi, najavili su da ce dodati jos. Trenutno ceo God of War serijal je tu, Ratchet and Clank, Last of US i Uncharted serijal, npr. Za sve to mislim da itekako vredi dati recimo 45$ i izigrati se 3 meseca..Sad nzm, kazem narodu nikako udovoljiti. Sad se ceka samo da stigne rest of Europe, pa da se probaju neki malo blizi serveri.
 
Deluje skroz ok

 
Produkcija i gluma dostojni serije na AMC-u lagano, ali stisnuo je kocku 3 puta za 15 min.. Podsetnik sto vise ne mogu da prelazim igre pa cak ni na ovom perverznom nivou.
 
A ti se vrati u voznje pa vrti volan levo desno i zamisljaj da si na reliju.
 
Produkcija i gluma dostojni serije na AMC-u lagano, ali stisnuo je kocku 3 puta za 15 min.. Podsetnik sto vise ne mogu da prelazim igre pa cak ni na ovom perverznom nivou.

I moram reći da je odziv bio dosta loš na te tri kocke :p
 
Pa i nije daleko, igra ima oko 4h video scena...
 
Znam da je uvod, ali dajem jedno 1400 eura da te sasece neki cinematic svakih pola minuta, vozis dzip sam (mislim vozis, drzis gas i ovaj rusi sve pred sobom, ne mozes da se zaebes nigde) i onda cinematic kako ti se priblizava neka banda, traje pola minuta, pa opet ti daje da vozis jedno 10 sekundi, pa cinematic kako ste stigli na odrediste jedno minut.. znas da je tako. To su doveli do perfekcije ali po meni to nikad nije trebalo da se ukombinuje sa igrama, daj cinematic kad predjem 'nivo', ne seci me svakih 15 sek.
 
Sto uopste pokusavas da igras takve igre ako ti se ne dopadaju i sto komentarises i pokusavas da pokazes na nesto sta se tebi ne dopada. Koga briga sta se tebi svidja i sta ti se ne svidja, ako ti se ne svidja ne komentarisi i produzi dalje... imas igre za koje si zaludjen pa idi njih igraj i uzivaj a ovde ako imas sta da kazes pametno reci ako nemas bolje cuti.
 
Znam da je uvod, ali dajem jedno 1400 eura da te sasece neki cinematic svakih pola minuta, vozis dzip sam (mislim vozis, drzis gas i ovaj rusi sve pred sobom, ne mozes da se zaebes nigde) i onda cinematic kako ti se priblizava neka banda, traje pola minuta, pa opet ti daje da vozis jedno 10 sekundi, pa cinematic kako ste stigli na odrediste jedno minut.. znas da je tako. To su doveli do perfekcije ali po meni to nikad nije trebalo da se ukombinuje sa igrama, daj cinematic kad predjem 'nivo', ne seci me svakih 15 sek.


Ali igra jednostavno nije takva, trebaš da se šunjaš kroz ogroman nivo poput Thiefa da te ne čuju i da se pentraš po preprekama poput Uncharteda uz Metal Gear mehaniku tuče i napucavanja, koje je posebno frustrirajuće i teško jer nemaš dovoljno municije. krastavac, totalno si omašio, ima gomila igara koje su potpuno bezveze i zaista takve kako si ovu opisao, ovako se samo outuješ da ni ne znaš o čemu se radi u jednom klasiku kakav je The Last of Us i koji je zapravo prepun teskobe, frustracije i izazova, sve suprotno od "stisni kvadrat i nema da brineš" igara od kojih si utekao...u izazovne truck simulatore. :d
 
Poslednja izmena:
Poenta je da bi se pre zavalio i gledao tu sjajnu pricu, cak mi taj 'gameplay' smeta u tom slucaju :) I kad sam igrao Unchartede vise sam ih igrao da vidim kako ce se prica razviti, nisam isao gajbi ushicen zbog gameplaya kao "e sad cu da drzim X i savrseno skakucem po stenama" :)
Jako mi je to pogresan pristup igrama iako kapiram da je bilo mesta u industriji za tako nesto i Naughty Dog to odradjuje bez konkurencije.

Necu vise da smaram, u svakom slucaju cu probati ovaj free trial.
 
Poenta je da bi se pre zavalio i gledao tu sjajnu pricu, cak mi taj 'gameplay' smeta u tom slucaju :) I kad sam igrao Unchartede vise sam ih igrao da vidim kako ce se prica razviti, nisam isao gajbi ushicen zbog gameplaya kao "e sad cu da drzim X i savrseno skakucem po stenama" :)
Jako mi je to pogresan pristup igrama iako kapiram da je bilo mesta u industriji za tako nesto i Naughty Dog to odradjuje bez konkurencije.

Necu vise da smaram, u svakom slucaju cu probati ovaj free trial.

Ja nisam bio ushićen ni u vezi priče. Odrastao sam uz Harisona, a usput i prerastao takve zaplete. Tako da mi nije bilo potrebno po tri sata smaračkih sinematika, to je verovatno razlog zašto sam svaki od Uncharteda prelazio mesecima, ne zato što je potrebno toliko, već zato što bi me sve preko pola sata na nedelju dana smorilo do zla boga. Jedini razlog zašto sam ih u konačici prelazio su grafika i lvl dizajn, da nije toga bilo, dosadni sinematici, dosadno pentranje u kom ne možeš pogrešiti i jednolični AI kroz čitavu igru bi me odvratili od prelaženja igre.

Sa druge strane, TLoU je odlična igra i tu sam nekako i progutao sinematike, ali opet ni to nije za svakog.
 
Poslednja izmena:
Da li se u opšte može kreirati nalog za PS Now u Srbiji?
 
Napraviš nalog na US/UK/EU i tako možeš da koristiš PS Store iz Srbije.
 
Da li planiraju podrsku za tastaturu i misa s'obzirom da na dzojpedu ja dobijem vrtoglavicu i mucninu koliko se cimam da nabodem sve kako treba.
 
Za sada je obavezan PS4 kompatibilan gamepad. Rade i neki PC XInput kontroleri, ali nisu upotrebljivi u igrama koje imaju deonice koje zahtevaju "motion control"...
 
Napraviš nalog na US/UK/EU i tako možeš da koristiš PS Store iz Srbije.

Ne mozes da aktiviras PS Now bez kartice iz UK, Holandije ili Belgije bez obzira gde ti je registrovan nalog odbija karticu jer nije sa tih trzista... Dok ne uvedu ostatak evrope mozemo samo da cekamo...:smash::smash:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno