Šta je novo?

Kako u ESET Scart Security 9.0 firewall da zabranim nekom programu pristup netu ?

kosta10

Slavan
Učlanjen(a)
19.08.2007
Poruke
4,492
Poena
440
Dakle, imam legalnu licencu ESET Scart Security 9.0 i imam veliki problem, da tako kažem.........

Naime, hoću da podesim u njegovom Firewall-u da mi desetak programa uopšte NE MOGU da imaju pristup internetu, a to je zato što su ti programi krekovani i želim da na taj način ih potpuno odsečem od neta, na ovaj način.


Tražio sam to podešavanje u ESET-u ali ga nigde nisam našao ? Zna li neko ?
 
Napravi samo inbound/outbound rules u windows firewall ingotova prica. Sve finito u par koraka.
 
Napravi samo inbound/outbound rules u windows firewall ingotova prica. Sve finito u par koraka.

Ali gde je ta opcija ??? u ESET-u to nigde ne vidim....


Probao sam iz Windows Firewalla da pravim ta pravila...ali nije funkcionisalo...program i dalje ima pristup netu bez problema.
 
Ne vidiš je zato što si slep, i zato što ignorišeš odgovore onih koji ti pokušavaju pomoći.

How do I create a firewall rule to allow/disallow use of a certain application in ESET Smart Security? (9.x)

Ma ne ignorišem, sinoć sam u 3 ujutru to i našao ! Nisam nešto bio koncentrisan, umor je učinio svoje....


Hvala vam puno na pomoći, sve je sada ok.


P.S. Još nešto, da li je normalno da kada mu uključim opciju "Block all network traffic" i posle je deaktiviram, da li je normalno da mu treba nekih desetak sekundi da internet ponovo proradi ?
 
Nazad
Vrh Dno