Šta je novo?

Prodavnica baterija za UPS

Tepodong

Slavan
Učlanjen(a)
15.10.2006
Poruke
484
Poena
320
Izgleda da treba zameniti bateriju u UPS u. Pre nekoliko godina, kad smo menjali bateriju u drugom UPS u, ovde na forumu je bio kontakt jedne prodavnice, koja se nalazi u istoj ulici gde i ulazu KBC Bežanijska Kosa. Međutim, dosta je prošlo od tada i više nemam broj telefona. Treba mi podatak, koje prodavnice u Beogradu imaju dobar izbor tih baterija. Po mogućnosti, da nije preko Save, u širem jezgru grada, da ne moram još da dajem još pare na prevoz, jer dolazim iz Pančeva, pa mi je zgodnije, ako mogu da odem i vratim se pešice

Hvala unapred
 
Poslednja izmena:
Imaš u Žarkovu u centru, sve moguće baterije. Zameni na licu mesta, sigurno i šalju. Kucaj u Google baterije palmax.
 
Videću, da li šalju kurirom, jer je prilično daleko od Dunav stanice i koliko to košta. Ako, neko ima još neki predlog neke bliže prodavnice, bio bih zahvalan

U svakom slučaju hvala Ivane :)
 
Poslednja izmena:
Otkucaj "baterije za UPS Beograd" u omiljenom pretraživaču pa kreni po rezultatima :) da ne bih sada ostavljao linkove...

Ne znam koliko će ti se isplatiti kurir, pošto su te baterije dosta teške, pa će samim tim i poštarina biti veća.

Usput, ako ideš kolima, do Novog Beograda (Bežanijske kose) možeš doći i preko novog mosta, ne moraš da ideš preko Pančevca i kroz centar Beograda.
 
Koliko vidim, ima i jedan naš poznati lanac maloprodaja (w..w..) baterije za UPS. Sigurno mogu da isporuče u neku od prodavnica koje su u Pančevu.
 
U pravu si, dosta su teške, ko zna koliko bi ispala usluga kurira. Verovatno bi bila iznad 500 dinara, to mi se ne isplati

Sad vidim posle guglanja, da i u nekim drugim kompjuterskim prodavnicama imaju baterije. Zapisali smo oznaku baterije, ali nismo dimenzije, možda i to treba. Što se tiče transporta, uvek kad mogu idem kombinacijom autobus + pešačenje. Muka mi je od manijaka u modernom saobraćaju i policije. Bolje da se malo pomučim i da imam miran san :)

Hvala puno na sugestijama :)
 
Topla preporuka za sajt baterijezaups dot com, imas i baterije za prvu fabricku ugradnju, slanje kurirom ~264din po njihovom ugovoru, garancija, sve, ja sam vec na 10ak ups promenio, traju najvise 5 godina pri svakodnevnoj upotrebi, a najmanje 3 zavisi od modela proizvodjaca itd.
 
Poslednja izmena:
Topla preporuka za sajt baterijezaups dot com, imas i baterije za prvu fabricku ugradnju, slanje kurirom ~264din po njihovom ugovoru, garancija, sve, ja sam vec na 10ak ups promenio, traju najvise 5 godina pri svakodnevnoj upotrebi, a najmanje 3 zavisi od modela proizvodjaca itd.

Još jedna preporuka za Borik (baterijezaups.com=baterije.org). Nalaze se kod Arene. Ja sam obično išao lično da uzmem.
 
Hvala vam, tamo sam i kupio zamenske baterije, danas. Pored preporuke presudila je i lokacija, tj lako pronalaženje radnje


Inače nude i otkup starih baterija, po 50 i nešto dinara za kilo. Obračunali, su mi za dve stare baterije 250 i koji dinar
 
Nazad
Vrh Dno