Šta je novo?

Nestao rezervni HD disk na Win10

Ma ne tako druze,ocistis kontakte i hdd o'ma proradi :) zna pool.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Sedmica je instalirana bez ikakvog formata i sve je tu.Ovaj disk od 1TB nije videla ali je odmah reseno dodavanjem slova.Sva 3 diska su tu sa svim podatcima.Sad me ceka posao da isprebacujem fajlove sa sistemskog na rezervni,zatim novi instal sedmice i format sistemskog diska i naravno,blokiranje update-a.
 
Ma ne tako druze,ocistis kontakte i hdd o'ma proradi :) zna pool.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Nije svako buzdovan poput tebe pa da na forumu deli savete koje je pročitao na tom istom forumu, ima nas koji smo ponešto videli u praksi.
Sata kontakti na ssd i hard diskovima se mogu uprljati, retko se dešava ali dešava se.

Sa ovom temom sata kontakti nemaju veze... isto kao ni ti sa kompjuterima a bogami i mozgom i poštenjem.
Idi na buvljak, tamo ti je mesto.
 
Subotom je bubanj,tj. pijaca.Ne znam kako je u tvom selu,ali ovde bejah tako.
Kol'ko hardova sa zaprljanim kontaktima,sigurno su zato neispravni :D

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
MisliM_StvaRnO mogao si da resis uz registry trik ali sad je gotovo , sacekaj Crveni kamen 2(Redstone 2) zakrpu 2017 godine :)
 
Mislim da je posle ovoga izgubio volju za desetkom :)
 

Ja nikada nista nisam krio.
Neces ti mene ovde da provlacis kroz forum kako sam ja toboze neki prevarant.
Eto,to je moj profil na KP.

Kupujem prodajem sajt uvek radi.
Redovni članovi foruma se još uvek sećaju tvojih lagarija.

Pogledaj moje ocene,a posebno procitaj pazljivo svaki komentar,Monkey.
Sledeci put,kad napises neosnovano da sam lazov i prevarant,imas tamo moj broj telefona,pa me lepo pozoves i ja ti lepo,ne fin nacin..
Spomenem sve iz kruga dvojke....Jel moze tako ?!
 
Imam i ja problem sa hdd. Odneo sam kod majstora kompjuter i promenio matičnu, grafičku i procesor i on mi instalirao Windows 10! Doneo sam ga kući i gle iznenađenja, nema sekundarnog hdd od 1,5 tb, A pre toga ga je bilo. Nema ga ni u Biosu, probao i preko live cd Ubuntu isto ga nema, A čuje se i neko skljocanje.
 
To nema veze sa desetkom ako ga nema u biosu , probaj na drugi racunar da ga prikacis.
 
Imam i ja problem sa hdd. Odneo sam kod majstora kompjuter i promenio matičnu, grafičku i procesor i on mi instalirao Windows 10! Doneo sam ga kući i gle iznenađenja, nema sekundarnog hdd od 1,5 tb, A pre toga ga je bilo. Nema ga ni u Biosu, probao i preko live cd Ubuntu isto ga nema, A čuje se i neko skljocanje.
Maznuo majstor !
 
Imao sam sličan problem eksternih hardova povezanih preko usb 3.0 kartice u win 10, mada je OS regularno prijavio da je drajver instaliran (win rs1 upgrade) i da radi, rešeno sa reinstalacijom najnovijeg zvaničnog drajvera od proizvođača karte.
 
Maznuo majstor !
А шкљоцање? Мада ко зна шта шкљоца, а ваљда је прво проверио да ли је хард присутан и да ли је повезан. Можда га је само заменио неким својим који је шкљоцао, леп посао, наплатио поправку плус нов хард. Да ли да и ја отворим сервис?? ;)
 
Da li to može da se desi zbog zamene matične ploče i procesora?? Primarni mi je za OS (Windows, Ubuntu), a sekundarni mi je za podatke. Tuga!!
 
Нема то везе, може да нестане из експлорера али у диск менаџменту а нарочито у биосу мора да постоји. Да ли си проверио да ли је хард уопште ту и да ли је повезан? Да ли си сигуран да је то хард који је био у компу? ;)
 
Na mestu je. Gledao sam kad je otvorio i isprobavao sa konektorima.
 
Ako je ploca polovna nije nemoguce da je konektor na ploci neispravan (cak i na novoj moze bifi felerican) pa da se zbog toga ne vidi hdd ili da je cak on spalio hdd...
Pokusaj na drugi konektor prikaciti hdd i promeni sata kabl.
 
Matična je nova pošto mi je stara crkla, kad je majstor radio vidim da back up stavio na njega. Što znači da je tada radio, a par dana kasnije sam doneo kući kompjuter sa opravke, nije ga bilo nigde.
 
Da li to može biti zbog matične ploče? Objašnjenje je bilo da je slaba da pokrene hdd zbog bad sektora.
 
Hmmmmm ...?!
Objasnjenje ti je dao ko?
Jel taj "majstor" sto ti je sklapao komp?
Kako maticna "moze biti slaba da pokrene hdd"?! Jel taj mastor "l u d" il misli da su svi ostali budhale?
Pitacu ponovo, DA LI JE TA PLOCA NOVA?
Ako je nova imas li ti garanciju i fiskalni racun od nje?
Prvo ustekaj drugi hdd na taj konektor a taj hdd na neki drugi/treci konektor ili drugi komp.
Ako radi hdd u drugoj kombinaciji nosi ti tom "majstoru" komp da zameni plocu.
Ako nece hdd ni u drugom kompu, a na tom konektoru radi neki drugi hdd, onda je do tvog hdd.
Kazes da "ima" bad sektora na tom tvom hdd... ko ti je to rekao i kako si to utvrdio?
Daj nasm snimak smart parametara od tog problematicnog hdd ako je moguce...
Sve mi je to sto pricas cudno, neodredjeno, nesto tu neko ne radi kako treba...
Sumnjivo mi je svasta tu nesto...
Gde je bio komp nakon sto je "majstor" zamenio plocu a pre nego sto si komp doneo kuci?
 
Превише питања за некога ко носи мајстору да му замени плочу и инсталира ОС. Мислим да је мајстор укапирао да може да прича шта хоће и да објасни како хоће а делује ми да је или увалио нешто своје неисправно или је то урадио стручно да му сад није ништа.
Да ли је мајстор говорио нешто о томе да је све то старо и да није сигуран да ће још дуго да ради?
 
Nazad
Vrh Dno