Šta je novo?

Corsair napajanje reklamacija iz Gigatrona

_/Neo\_@ da li si slikao napajanje pre nego si ga dao na reklamaciju, ako jesi okaci slike na forumu?
 
Ja mislim da oni moraju da napišu tako nešto, pošto to jeste fizičko oštećenje (eksplodirao kondenzator), i da je sad na uvozniku da kaže da li prihvata ili odbija reklamaciju. Da su ti automatski odbili reklamaciju, vratili bi ti napajanje pa se ti slikaj sa njim.

Sačekaj da čuješ šta će reći uvoznik, pa onda smišljaj dalje korake.
 
To i ja isto mislim. Da je fizicko ostecenje koje se vidi spolja, odma bi mu vratili napajanje, ne bi ga slali dalje.
 
nisam slikao napajanje jer fizički nije oštećeno, videću još šta će biti, ali ili će mi dati novo isto ili novce nazad
 
Obvezno, ali obavezno se konsultuj sa zastitom potrosaca, znam slucajeve gde je njihov pravni tim(pozivom) resavao slicne slucajeve.
Oni ce morati dokazati da je uredjaj fizicki ostecen,na sta nemoj tek tako nasesti.
Nisu to oni ni poslali uvozniku, nego te zavlace i prave prostor za cenjkanje koje ce da usledi i gde zele da ti na kraju kazes DAJ STA DAS.
 
Poslednja izmena:
U pravu su DjoleMC@ i Sp!R1T@, vratili bi ti odmah, sigurno je u servisu, da li ce da ga popravljaju, vrate novac ili daju drugo napajanje, treba da dodje prvo do toga, tj. prvo treba da dobijes od njih potvrdu da prihvataju reklamaciju a posle sve ostalo.
 
Ja sam im napisao da ga ni po koju cenu ne otvaraju u mailu, objasnio sam kako sam upoznat sa corsair garancijom i sve, ja sam rekao da tražim ili novce nazad ili takvo isto napajanje ili naslednika, s obzirom da je novi hx 650 oko 180€ a ovo je plaćeno oko 11.000 dinara davne 2010-te godine ne verujem da će pristati na novo napajanje, tako da mi jedino preostaje da tražim novce nazad
 
i mene interesuje odgovor kako si fizicki ostetio napajanje da se reklamacija odbija. nadam se da ces dobiti neki odgovor
 
Ja sam im napisao da ga ni po koju cenu ne otvaraju u mailu, objasnio sam kako sam upoznat sa corsair garancijom i sve, ja sam rekao da tražim ili novce nazad ili takvo isto napajanje ili naslednika, s obzirom da je novi hx 650 oko 180€ a ovo je plaćeno oko 11.000 dinara davne 2010-te godine ne verujem da će pristati na novo napajanje, tako da mi jedino preostaje da tražim novce nazad

Uzmi novac nazad, dodaj 15e i uzmi preko severne grane novi cors od 650w. Sa njim ide i garancija, ovi kod nas vise nisu vredni paznje kako god covek okrene.
 
Dobar primer za ove zagovornike "ali ipak domaca garancija". Nije ni prvi ni poslednji.
 
Uzmi novac nazad, dodaj 15e i uzmi preko severne grane novi cors od 650w. Sa njim ide i garancija, ovi kod nas vise nisu vredni paznje kako god covek okrene.

ma znam ja šta mi je činiti, samo da se neko od njih javi...
 
strašno koliko su neozbiljni :S ja i dalje čekam a nikakav odgovor ne dobijam, tražio sam da mi daju kontakt uvoznika ali mi niko ne odogovara...a što je najgore...imam još jednu reklamaciju za isti nepo servis...već mi je muka...u drugom slučaju je grafika, doduše ne iz gigatrona, ali opet oni su servis :S
 
svaka tebi cast kakve zivce imas...
 
napokon su se javili, i kao uvoznik ne može da mi nađe isto takvo, pa su odlučili da mi vrate novce i sada ću dobiti malo manje od 11000 dinara za nešto što je tada koštalo ~115€, da li imam pravo da tražim obračunavanje kursa?
 
Ne verujem, zvanična valuta u Srbiji je dinar.
Ćuti dobro si prošao,
uzmi lovu i pravac Mađari, imaju dobar izbor napajanja.
Seasonic 620w 75eura, npr.
 
Poslednja izmena:
napokon su se javili, i kao uvoznik ne može da mi nađe isto takvo, pa su odlučili da mi vrate novce i sada ću dobiti malo manje od 11000 dinara za nešto što je tada koštalo ~115€, da li imam pravo da tražim obračunavanje kursa?

Ipak si dobio odgovr za 26 dana, sto je razuman rok. Ja sam u comtrade-u reklamirao usb flash i odgovor sam dobio 48 dana, ne zato sto su me zvali ili poslali sms, vec sam ja zvao i izvinuli se jer nisu me na vreme zvali a bas su mislili tog dana da me zovu kada sam ih ja pozvao.
Dobices onoliko koliko si ga platio u dinarima, koliko je bio euro to njih ne zanima.
 
Poslednja izmena:
Ne verujem, zvaničan valuta u Srbiji je dinar.
Ćuti dobro si prošao,
uzmi lovu i pravac Mađari, imaju dobar izbor napajanja.
Seasonic 620w 75eura, npr.

Da ali kod istih tih mađara Corsair HX 650 nije ispod 170€, poručio sam EVGA 750 G2, valjda će me služiti koliko mu garancija kaže :D
 
Hoce. Odlican izbor


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
mada je još dvoumljenje između njega i corsair-a :) RM 650-750
Corsair mi se više sviđa zbog flat kablova, dok je prednost EVGA 10 god garancije
 
Flat kablovi su dosta kruci


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
imam iste takve i skroz su mi ok, tj mogu da ih savijam kako god poželim, a dobra stvar je kod sata kablova što su svi na jednom kablu, a ne kao kod drugi da ide iz konektora u konektor...ako kapiraš na šta mislim :)
 
Nazad
Vrh Dno