Šta je novo?

Tesla Smartphone 3.1 lite

probotzor

Slavan
Učlanjen(a)
22.04.2012
Poruke
4,696
Poena
315
Imam ovaj telefon na testu, a nisam nasao temu, pa otvaram ovu.

Za sada deluje jako lepo, s obzirom da kosta oko 12k dinara. Paket je standardan, ali se dobijaju 3 rezervna zadnja dela razlicite boje.

Bice unboxing i ostali klipovi ovih dana.

edit: u pitanju je lite model, nzm kako da promenim naslov, pa ako moze mod da doda samo rec lite na kraju
 
Poslednja izmena:
Pa ok je, ma da nista specijalno, za tu sumu moze i LG spirit da se kupi koji dobija apdejt na 6.0, dok ovaj dolazi sa vec starim 4.4 I verovatno ce na istom I ostati. Baterija bas slabasna, ma da za 100e u radnji previse izvoljevam

Inace, odlican ti je yt kanal
 
Poslednja izmena:
ovaj dolazi sa 6, ovo je 3.1 lite, nego ne mogu da dodam lite u naslov sad
 
ima ga kum. kobajagi os je 6. tako mali meni nisam video odavno. ni ona tri tac prekidaca na dnu ne svetle. prosto nemogu da verujem. u podesavanjima nema. ako slucajno ima,
napisi mi ovde.
 
Cena za ovu malu "Teslu" je prevelika, baš su ga preterali...:S:
 
Uzeo sam klincu na neki najnizi paket koji postoji, za dinar, dok je bila promocija u Telenoru. To je cist Ulefone U007, jedino sto ima instaliranu Telegraf aplikaciju. Ostalo stock.

Telefon radi stvarno dobro, imajuci u vidu cenovni rang u svetu (tamo je 60 do 65 evra). Rekao bih cak i bolje od Sony Xperia E4, tu je negde po brzini i glatkoci kao Xperia E4G koji je solidno skuplji telefon (detaljno istestirah). U odnosu na Alcatele i jeftinije Lenovo telefone, radi nekako glatkije... lepsi ekran ima, odnosno prikaz je solidno bolji. Klinac ga ganja maximalno i nema lagovanja. Antutu skor je 22.000, sto uopste nije lose za takav uredjaj.

Kamera je klasicni jeftini Sony, ali bolja od Xperie E4G ili onih Alcatela i jeftinih Huaweia.

Realno, za klince i tinejdzere i neke starije osobe kojima ne trebaju "mocni osmojezgrani procesori", ovo je sasvim fin izbor zato sto radi sasvim korektno, glatko i bez kocenja, a ono sto je pozitivno je da je free storage preko 5GB (!!) jer je sve stock. Tako da je dovoljno dodati jos jednu microSD karticu od 8GB i mesta za skladistenje nikako nece nedostajati jer ih kombinuje zajedno (odlicna stvar). Realna cena mu je, po meni, ispod 10.000 din, iako radi kao neki skuplji uredjaji. Zanimljivo je da ima fabricku foliju, da se doija i rezervna, plus tri maske za ledja telefona (ukupno ih ima 4).
 
Ja danas podigao u Telenoru, kao nagradu za kviz. SIM Free je, DUALSim, i MOŽE DA SE ŠETA 3G sa kartice na karticu, što nemam na HTC Desire 630 ... Znači, ipak je do HTCa....
 
Imam ovaj telefon i na njemu su mi stizale neke poruke od Telenora koje bih rado sacuvao na SIM kartici, jako su mi vazne.
Kada probam da ih kopiram na SIM stize obavestenje da to nije uspelo. Probao sam da u imenik unesem ime Telenora kako bi mi se sacuvalo, ali nije uspelo.
Ima li neko neku ideju, ja nikako ne uspevam.
Unapred hvala :)
 
Nazad
Vrh Dno