Šta je novo?

Reklamacija monitora

Rusi

Slavan
Učlanjen(a)
06.01.2006
Poruke
2,031
Poena
390
Imam monitor MX279H kojem krajem avugusta istice garancija (3 god.). Neki duzi period kako ga upalim u podruciju dugmeta gde se pali/gasi cuje se kvrckanje na svakih 15-tak sek. Posle nekog perioda to prodje. Ali ako prebacim npr sliku na tv pa posle vratim na monitor ponovo ce krenuti jer je monitor za to vreme bio ugasen.

Monitor radi ali ne znam jos kolko ce raditi pa ne znam da li ovako neki problem podlaze garanciji.
 
Naravno da podleže. Reklamiraj, samo ne očekuj da ćeš za takav kvar dobiti novi.
 
Ocekujem da ce popraviti pa da nece posle isteka garancije se pokvariti. Sta bi bilo da ne mogu da poprave? Kolko se u tom slucaju uracuna vrednost monitora za neki drugi?
 
Onoliko koliko je placen. Ali u tom slucaju ja ne bih ocekivao priznavanje kvara - reci ce da je monitor ispravan, pa se ti posle ganjaj sa njima ako imas para i strpljenja za to.
 
Pozdrav dobri ljudi. Hristos se rodi. Srecan svima Bozic. Neki su od vas videli da sam bacio u oglase monitor Dell U2414H, neki su me kontaktirali I skrenuli paznju na sledece sto ja iskreno nisam priznavao od starta. Naime u pitanju je prva revizija A00 I kazu ljudi da imaju problem sa display portom I mini display portom, I stvarno kad premotam film unazad serim se da ja nisam uspeo da ga povezem nikako osim preko HDMI kabla sa Z87 sniper plocom I kasnije GTX960 karticom. Da li neko zna da li takva stvar podleze garanciji I sta mogu da ocekujem? Takodje sam cuo I za probleme sa samim panelom oko boja, isijavanja I slicno no to bih morao da istestiram posto mi monitor vec neko vreme stoji I ne koristim ga. Sta u tom slucaju je za raditi? Hvala.

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Pa ako ne radi DP, monitor nije potpuno ispravan, i imaš pravo na reklamaciju.
 
Moram onda uraditi detaljan test pa da vidim sta mi je ciniti...

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno